Sākot ar 30. jūniju, Staldzenes ielā atsevišķos ielas posmos no Bangu ielas līdz Jaunupes ielai tiks uzsākti brauktuves seguma atjaunošanas darbi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

Būvdarbu ietvaros tiks atjaunota brauktuves seguma virskārta, paplašināta esošā asfaltbetona seguma brauktuve un grants seguma stāvlaukums, kā arī izbūvētas četras jaunas autostāvvietas. Iedzīvotāju ērtībām tiks uzstādīti divi piknika galdi ar atpūtas soliņiem un atkritumu urnām.

Būvdarbu izpildītājs SIA ''CTB'' darbus paredz veikt līdz augustam.

Būvniecības laikā tiks ierobežota transportlīdzekļu kustība, tādēļ ceļu satiksmes dalībnieki tiek aicināti izvēlēties citus maršrutus un ievērot izvietotās ceļa zīmes.

Lasi vēl

Komentāri (5)

 • 0
  Kriska 29.06.2022, 15:58:55

  Kad galu galā pabeigs Kaiju ielu? Būs solītais veloceliņš un no brauktuves varēs iebraukt šķērsceļos?

 • 0
  Ventspils brīvostas pārvalde 30.06.2022, 11:18:08

  Būtiskā cenu kāpuma būvniecības nozarē Kaiju ielas remontdarbu atsākšana ir aizkavējusies. Ventspils brīvostas pārvalde no būvnieka SIA “CTB” tika saņēmusi informāciju par pozīcijām, kurās ir izveidojies sadārdzinājums, ko būvnieks prasa kompensēt. Izvērtējot prasību pamatotību, brīvostas pārvalde ir panākusi vienošanos ar būvuzņēmēju par kompensāciju apjomu un jūlija otrajā pusē darbi varēs atsākties. Plānots visus būvdarbus Kaiju ielā pabeigt līdz septembrim, tomēr termiņu var ietekmēt ūdenssaimniecības darbi, ko vienā ielas posmā vēl pirms ielas seguma pārbūves plāno veikt Pašvaldības SIA “Ūdeka”.

  Projekts gan Kaiju ielā neparedz atsevišķu veloceliņu, bet ir būtiski paplatināta ietve. Arī nobrauktuves šķērsceļos, protams, būs izmantojamas.

 • 0
  Marta P 30.06.2022, 14:42:33

  Šis bija teju neprognozējami - remontdarbi atsāksies tieši uz pilsētas svētkiem, lai traucētu maksimāli visus! Kas būs ar tiltu? Tas pats?

 • 0
  Ventspils brīvostas pārvalde 30.06.2022, 16:53:48

  Marta P. - Būvdarbus uz Ventas tilta plānots atsākt 11.jūlijā – tūlīt pēc Jūras svētkiem, lai netraucētu satiksmi svētku laikā un varētu darbus pabeigt līdz Pilsētas svētkiem.

  Pilsētas svētku pasākumi gan šķiet nekad nav notikuši Kaiju ielas apkārtnē, arī tūristu plūsma pa šo ielu nav tāda, lai varētu teikt, ka šīs ielas remontdarbi varētu kā jūtami traucēt pilsētas svētku norisi. Jebkurā gadījumā, protams, ka jebkuri būvdarbi nozīmē neērtības, bet diemžēl bez šīm neērtībām nav iespējams arī gaidītais gala rezultāts.

 • 0
  Kriska 30.06.2022, 11:54:49

  Paldies par atbildi.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: