Tēma: Staldzene

 • Staldzenē notiks orientēšanās sacensības 0

  28. aprīlī notiks ''Ventspils AZIMUTS 2022'' orientēšanās otrā posma sacensībās. Orientēšanās starts atvērts no plkst. 16 līdz 18,šajā laika intervālā dalībnieks pats var izvēlēties, cikos startēt.

 • Jūras krastu labiekārtot nav vienkārši 8

  Redakcija saņēma kāda lasītāja vēstuli par vides pieejamību personām ar kustību traucējumiem jaunizbūvētajā Staldzenes stāvkrasta zonā.

 • Šogad būvniecībā uzstādīti jauni rekordi 3

  Tuvojoties gadumijai, pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde atskatās uz nozīmīgākajiem šajā gadā paveiktajiem darbiem. Ar mērķi uzlabot pilsētas infrastruktūru Komunālā pārvalde strādā gan pie apjomīgiem un vērienīgiem objektiem, gan arī salīdzinoši mazākiem ilgtermiņa projektiem, kas tiek turpināti gadu no gada. Par to, kas padarīts šogad, stāsta iestādes direktors Andris Kausenieks.

 • Staldzenes stāvkrastā izbūvēta jauna pieeja pie jūras 13

  Staldzenes stāvkrastā pabeigti pirmie būvniecības darbi projekta ''Dabas vērtību saglabāšana un tūrisma pakalpojuma piedāvājuma paplašināšana, nodrošinot Staldzenes stāvkrasta pieejamību un infrastruktūras pilnveidošanu'' ietvaros.

 • Staldzenē uzsāk Jaunupes ielas pārbūvi 0

  Lai uzlabotu vides pieejamību un ērtāku piekļuvi Staldzenes jūras krastam, ir uzsākti Jaunupes ielas pārbūves darbi, informē p.i. ''Komunālā pārvaldē''.

 • Aicina piedalīties meža pārgājienā 0

  Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, 25. septembrī plkst. 11 visi interesenti aicināti piedalīties meža pārgājienā, kurā gan sākums, gan finišs paredzēts pie Būšnieku ezera laivu bāzes.

 • Staldzenē notiks orientēšanās posms 0

  16. septembrī, orientēšanās sporta cienītāji tiek gaidīti piedalīties ''Ventspils AZIMUTS 2021'' orientēšanās posmā.

 • Aicina apstaigāt un iepazīt Staldzenes stāvkrastu 0

  Šogad par Latvijas Gada ģeovietu plašas ģeologu un dabas ekspertu aptaujas rezultātā tika izvēlēti Staldzenes stāvkrasti Kurzemes piekrastē. Tie atrodas Ventspils pilsētas un Ventspils novada teritorijās un ietver 6 km garu jūras krasta posmu uz ziemeļiem no Ventspils.

 • Staldzenē notiks orientēšanās posms 0

  9. septembrī, orientēšanās sporta cienītāji tiek gaidīti piedalīties ''Ventspils  AZIMUTS  2021'' orientēšanās posmā.

 • Staldzenē izzāģēs traucējošos kokus 20

  Nolūkā īstenot divu veloceliņu posmu izbūvi Bangu ielā līdz Staldzenes pludmalei un grants seguma ielas izbūvi Jaunupes ielā, tiks veikta traucējošo koku izzāģēšana Bangu un Jaunupes ielās, informē p.i. ''Komunālā pārvalde''.

 • Zied lavandas Staldzenē 0

  Ir pagājis līdzīgi gads kopš Ventas Balss pirmās viesošanās Kļaviņu ģimenes lavandu laukos Staldzenē. Miera oāze, guvusi apstiprinājumu ne vien saimnieku, bet arī viesu sajūtās, turpina veldzēt.

 • «Mana jūra» aicina uz izzinošām diskusijām un kopradi bākā 0

  Kampaņa ''Mana jūra'' savas desmitgades pastāvēšanas vasarā aicina interesentus uz Ovišu bāku, kur 17. un 18. jūlijā nosrisināsies darbnīcas, koncerts, kā arī diskusija par jūras piesārņojošajiem atkritumiem un to ietekmi uz vidi.

 • Pastaigas laikā vilks nogalina suni 19

  Žurnāla ''Medība'' redakcija saņēma vēstuli no Linas Semjonovas ar lūgumu to publicēt. Notikumi ar viņas ģimenes mīluli risinājās Staldzenes meža teritorijā 8. maijā.