Tēma: Staldzene

 • Kuplā skaitā atklāja jaunos veloceliņus Staldzenē 0

  Sestdien, 3.septembrī, ventspilnieki un pilsētas viesi kuplā skaitā pulcējās veloceliņu atklāšanas velobraucienam Staldzenē, kurā piedalījās ap 70 riteņbraukšanas entuziastu.

 • “Senās uguns nakts” Staldzenes stāvkrastā 2

  Sestdien, 27. augustā plkst. 21.00 pie Staldzenes stāvkrasta notiks „Senās uguns nakts”. Tiks iedegti ugunskuri, simbolizējot piejūras tautu vienotību, rūpes par jūru un dabu, kā arī atvadas no vasaras. Noskaņu pasākumā papildinās dažādi muzikāli priekšnesumi.

 • Ielu burgers ar jūras garšu 6

  Raimonda un Lauras ģimenei ir laimējies. Raimonda vecāku māja atrodas līdzās ventspilnieku un tūristu iemīļotajam ceļam uz Staldzenes pludmales stāvkrastu un salīdzinoši netālu no Briežu dārza. Bet tas nozīmē, ka pa ceļam uz Staldzenes jūrmalu nav iespējams pabraukt garām eksotiskajai ceļa malā esošajai kafejnīcai.

 • Staldzenes ielā atjaunos brauktuves segumu 5

  Sākot ar 30. jūniju, Staldzenes ielā atsevišķos ielas posmos no Bangu ielas līdz Jaunupes ielai tiks uzsākti brauktuves seguma atjaunošanas darbi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Staldzenē notiks orientēšanās sacensības 0

  28. aprīlī notiks ''Ventspils AZIMUTS 2022'' orientēšanās otrā posma sacensībās. Orientēšanās starts atvērts no plkst. 16 līdz 18,šajā laika intervālā dalībnieks pats var izvēlēties, cikos startēt.

 • Jūras krastu labiekārtot nav vienkārši 8

  Redakcija saņēma kāda lasītāja vēstuli par vides pieejamību personām ar kustību traucējumiem jaunizbūvētajā Staldzenes stāvkrasta zonā.

 • Šogad būvniecībā uzstādīti jauni rekordi 3

  Tuvojoties gadumijai, pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde atskatās uz nozīmīgākajiem šajā gadā paveiktajiem darbiem. Ar mērķi uzlabot pilsētas infrastruktūru Komunālā pārvalde strādā gan pie apjomīgiem un vērienīgiem objektiem, gan arī salīdzinoši mazākiem ilgtermiņa projektiem, kas tiek turpināti gadu no gada. Par to, kas padarīts šogad, stāsta iestādes direktors Andris Kausenieks.

 • Staldzenes stāvkrastā izbūvēta jauna pieeja pie jūras 13

  Staldzenes stāvkrastā pabeigti pirmie būvniecības darbi projekta ''Dabas vērtību saglabāšana un tūrisma pakalpojuma piedāvājuma paplašināšana, nodrošinot Staldzenes stāvkrasta pieejamību un infrastruktūras pilnveidošanu'' ietvaros.

 • Staldzenē uzsāk Jaunupes ielas pārbūvi 0

  Lai uzlabotu vides pieejamību un ērtāku piekļuvi Staldzenes jūras krastam, ir uzsākti Jaunupes ielas pārbūves darbi, informē p.i. ''Komunālā pārvaldē''.

 • Aicina piedalīties meža pārgājienā 0

  Eiropas Sporta nedēļas ietvaros, 25. septembrī plkst. 11 visi interesenti aicināti piedalīties meža pārgājienā, kurā gan sākums, gan finišs paredzēts pie Būšnieku ezera laivu bāzes.

 • Staldzenē notiks orientēšanās posms 0

  16. septembrī, orientēšanās sporta cienītāji tiek gaidīti piedalīties ''Ventspils AZIMUTS 2021'' orientēšanās posmā.

 • Aicina apstaigāt un iepazīt Staldzenes stāvkrastu 0

  Šogad par Latvijas Gada ģeovietu plašas ģeologu un dabas ekspertu aptaujas rezultātā tika izvēlēti Staldzenes stāvkrasti Kurzemes piekrastē. Tie atrodas Ventspils pilsētas un Ventspils novada teritorijās un ietver 6 km garu jūras krasta posmu uz ziemeļiem no Ventspils.