Domājot par Ventspils ielu tīrību un drošību ziemas aukstajos mēnešos, pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' ik gadu rūpējas par ziemas dienesta tehnikas vienību uzturēšanu un papildināšanu ar jaunu aprīkojumu.

Labiekārtošanas kombināts ir iegādājies jaunu multifunkcionālu mazgabarīta kravas automašīnu ar ziemas dienesta aprīkojumu – sniega lāpstu un pretslīdes materiālu kaisītāju.

Jaunā multifunkcionālā tehnika būs paredzēta vecpilsētas ziemas mehanizētajai tīrīšanai. Kā arī vasarā dažādu darbu veikšanai Apzaļumošanas un Ceļu ekspluatācijas iecirkņu vajadzībām.

Ar Ziemas dienesta smagajām automašīnām tiek veikta galveno pilsētas ielu brauktuvju attīrīšana un kaisīšana ar tehnisko sāli, savukārt ar traktortehnikas vienībām tiek veikta mazākas nozīmes pilsētas ielu tīrīšana, kā arī publisko stāvlaukumu, daudzdzīvokļu māju iekšpagalmu, ielu stāvlaukumu un iebrauktuvju tīrīšana.

Lasi vēl

Komentāri (6)

 • -2
  aga Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Nez ko jūs tur domājat...Tad jau ielas pilsētā šodien bija savlaicīgi nokaisītas? Laika prognozēm tači noteikti arī sekojat, jo ir taču bišķiņ tā ka ziema? Cik satiksmes negadījums jums šodien var pierakstīt?

 • -4
  automats Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Izvēlies ceļa stāvoklim atbilstošu ātrumu!

 • -2
  Sigurds Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Kad pa dienu sāka snigt, ielās uzreiz parādījās kaisāmās mašīnas. Jāsaprot jau arī tas, ka nav uz katru ielu kaisāmā mašīna, ielas tiek tīrītas atbilstoši klasēm - vispirms lielās, tad mazās.
  Sniegs nebija ne putenī, ne dziļš, tā kā mierīgi varēja ar normālām ziemas riepām izbraukt visu bez problēmām. Jo ir taču bišķiņ tā ka ziema, riepām jābūt uzmontētām, braukšanas ātrumam jābūt izvēlētam atbilstoši laika apstākļiem un ceļa stāvoklim!

 • -1
  PSIA "Ventspils labiekārtošanas kombināts" Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Informējam, ka PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” ir izveidotas Ziemas dienesta diennakts dežūru brigādes, kas atbilstoši laika apstākļiem uzsāk ielu tīrīšanu.
  Vakar – 22. novembrī plkst. 12:30 īslaicīgi sniga sniegs un šajā laikā tikai iesaistītas 3 tehnikas vienības, kas veica galveno A, B un C klases ceļu brauktuvju tīrīšanu.

 • 0
  Valters Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Veca dziesma jaunās skaņās...

 • 0
  nomaļnieks Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Ja nav smadzeņu, tad arī nokaisīts ceļš nepalīdzēs.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: