Tēma: Cimdiņš

 • Naudas balvu ziedo atbalsta centram ''Cimdiņš'' āra trenažieru iegādei 0

  “Narvesen” (“Reitan Convenience Latvia”) franšīzes ņēmēja Iveta Tamuža-Širmane iekšējā konkursā “Vietējie līderi” (Local Hero Program) iegūto naudas balvu ziedojusi nodibinājumam “Atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām “Cimdiņš””, palīdzot īstenot ilgi kāroto sapni par āra trenažieriem un iespēju nodarboties ar sportu visa gada garumā.

 • Starp labākajiem Latvijā 0

  Labklājības ministrija līdz 26. janvārim izsludina iedzīvotāju balsošanu par izvirzītajiem pretendentiem konkursā „ Gada balva sociālajā darbā 2023”. Starp nominantiem ir Ventspils Sociālā dienesta darbiniece darbam ar Deinstitucionalizācijas (DI) mērķa grupām Kristīne Ļeščenko.

 • Piemērs un iedvesma palīdzēt citiem 2

  Konkursā Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam uzņēmums SIA 4 nami saņēmis galveno balvu nominācijā Gada palīgs par ilggadēju brīvprātīgu palīdzību Cimdiņa kolektīvam.

 • Labdarības koncertā saziedoti 4048 eiro 2

  Svētdien, 10. decembrī, koncertzālē “Latvija” norisinājās ikgadējais labdarības koncerts “No debesīm es atnesu…”, pulcējot ventspilniekus un viesus, kuri atbalsta centram ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām „Cimdiņš” koncerta laikā saziedoja 4048 eiro.

 • Labdarības koncerts ''No debesīm es atnesu...'' šogad koncertzālē ''Latvija'' 22

  Svētdien, 10. decembrī, plkst. 17.00 ikgadējais labdarības koncerts “No debesīm es atnesu…” pieskandinās koncertzāli “Latvija”. Sirsnīgā Ziemassvētku noskaņu koncerta laikā tiks vākti ziedojumi atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām ''Cimdiņš'' bērniem.

 • Ar ''Dažādo kurpju dienu'' aicinās paust atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām 2

  Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem.

 • Sāksies darbnīcu cikls jauniešiem ar īpašām vajadzībām 0

  1. augustā sāksies Ventspils Jauniešu mājas projekts “Neatkarīgs 1.0”, kura mērķis ir testēt dažādu tematisko darbnīcu piedāvājumu jauniešiem ar īpašajām vajadzībām, ko nākotnē piedāvāt kā regulāras darbnīcas jauniešu attīstībai un neatkarības veicināšanai.

 • Ieva Sāmīte-Cērpa saņem apbalvojumu 0

  Lai sniegtu atzinību un novērtējumu sievietēm, kuras uzņēmušās līderes lomu, kā arī sniegušas nozīmīgu ieguldījumu sabiedrības labā, Ventspils Sociālais dienests, atsaucoties Sieviešu sadarbības tīkla aicinājumam, pieteikt kandidāti Sievietes līderes balvai izvirzīja dienas atbalsta centra ''Cimdiņš'' vadītāju Ievu Sāmīti-Cērpu.

 • Pamanīta ''Cimdiņa'' māja 0

  Latvijas Architektūras žurnāls ir pamanījis mūsu pilsētas dienas atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām ''Cimdiņš'' ēku, kura tika izveidota deinstitucionalizācijas procesa ietvaros, minot Ventspils veikumu kā piemēru tam, kā rast iespēju sniegt plašāku atbalstu tiem, kuriem tas nepieciešams, vienlaikus sakopjot degradētu teritoriju vecpilsētā.

 • ''Latvenergo'' pasniedz dāvanu ''Cimdiņam'' 0

  AS "Latvenergo" vairākām sabiedriskā labuma organizācijām ziedojusi Elektrum Viedās mājas komplektus. ­­­­ Ar to palīdzību iespējams samazināt 10 – 30 % apkures izmaksu, individuāli pielāgojot apkures režīmu. Komplektus saņems organizācijas Rīgā, Ventspilī, Jelgavā un Ieriķos.

 • Intervija ar Rutu Šenkevicu. Mazliet burve 0

  Radošā maizes laboratorija Ramala un krīzes centrs Paspārne ir Rutas Šenkevicas šeit un tagad. Nevalstisko organizāciju jomā viņa ir haizivs, taču šobrīd vairāk līdzinās delfīnam. Omulīgajā maizes terapijas oāzē Lielajā prospektā iepretim ziedu pulkstenim notiek brīnumainas lietas. Neticami, ka pieskārieni un apskāvieni divdesmit pirmajā gadsimtā nav pašsaprotami jēdzieni.

 • Veicinās izpratni par īpašajiem 1

  Tiecoties radīt iekļaujošas sabiedrības modeli, joprojām pastāv vairāki izaicinājumi, tostarp arī tādi, kuru risinājums vispirms meklējams katra paša ģimenē – runāt ar bērniem, lauzt aizspriedumus un mainīt attieksmi.

 • Varēs tikt pie garda plova un iepriecināt Cimdiņbērnus 0

  Ventspils Tirgus placī jautra kompānija - vēderprieku Meistars Artis Lukša, kārumniece Ginta Pukite, saksafonists Aigars Lasmanis un vējgrābslis Kapteinis Briedis - gardi skanošā akcijā vāks līdzekļus, lai jaukā Ziemassvētku pasākumā uzcienātu ar plovu un vēl kādu gardumu Atbalsta centra ''Cimdiņš'' bērnus, jauniešus un viņu ģimenes.

 • Palīdz uzlabot dzīves kvalitāti 0

  Ventspils Sociālais dienests vairāku gadu garumā sadarbojas ar nevalstiskajām organizācijām, šobrīd tās ir 15, tai skaitā atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām Cimdiņš.