Pie pirmās uzvaras šajā Virslīgas sezonā tikuši FK "Ventspils" futbolisti, kas savā laukumā ar 5:2 pieveica "Mettu", turklāt četrus vārtus guva Marks Kurtišs, tā arī pievieojoties čempionāta labākajiem vārtu guvējiem.

Pirms šīs spēles daudzi futbola līdzjutēji par favorītiem uzskatīja "Mettu". Rīdzinieki iepriekšējās trijās spēlēs spēja nospēlēt neizšķirti ar visiem čempionāta līderiem: "Riga FC", RFS un "Valmiera FC". Tikmēr "Ventspils" šobrīd piedzīvo ne pašus labākos laikus un pirms šī mača bija izcīnījuši tikai vienu punktu.

Viesi labāk iesāka spēli un pēc Riharda Ozoliņa piespēles jau 11. minūtē "Mettu" vadībā izvirzīja Lūkass Vapne (1:0). Tomēr turpinājums Andra Riherta vadītajai komandai nebija veiksmīgs. Laika posmā no 13. līdz 53. minūtei 23 gadus vecais Marks Kurtišs guva četrus (!) vārtus un panāca 4:1. 75. minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Aragoļubs Andželkovičs, bet rezultāts kļuva jau 5:1.

Tiesa, spēles izskaņā Jegors Novikovs vienus vārtus atguva, taču "Ventspils" tik un tā svinēja savu pirmo uzvaru sezonā. Galarezultāts 5:2.

Ventspilniekiem tagad priekšā divi izbraucieni uz Rīgu - vispirms pret "Ria FC", bet pēc tam arī pret RFS.

Spīdola 02.05.2021, 11:08:04

Malači! Lai izdodas! Mēs ticam mūsējiem.

• -1
    Latvija pāri visām! 03.05.2021, 09:43:30

Vēl der piebilst, ka komandas treneris spēlē bija, labus panākumus ar FKV-2 dublieru čempionātā guvušais, I.Kičigins - ventspilnieks.