Otro maču pēc kārtas bez vārtu guvuma palikuši FK Ventspils futbolisti, kas viesos ar 0:1 atzina RFS pārākumu un turnīra tabulā joprojām ieņem priekšpēdējo vietu.

Ventspils maiju ievadīja ar graujošu uzvaru 5:2 savā laukumā pret Mettu, kam sekoja labs pirmais puslaiks viesos ar Riga FC, tomēr otro reizi sezona čempioni bija pārāki ar 3:0. Mačs ar RFS noteikti nebija jāpieskaita bezcerīgajiem – galu galā, pirmajā kārtā komandas spēlēja 1:1.

Protams, favorītu lomā bija rīdzinieki, tomēr mača ievads kļuva par nelielu pārsteigumu – septītajā minūtē RFS tika pie patālāka soda sitiena, ilgāku laiku nespēlējušais Abdulgafars Mamā nogulēja slaidā Žigas Lipušeka izrāvieni un slovāku aizsargs ar galvu raidīja bumbu vārtos. Pirmajā puslaikā mājiniekiem bija arī labākas iespējas izcelties, taču vietā bija vārtsargs Vladislavs Lazarevs vai arī RFS spēlētājus pievīli sitiena kvalitāte.

Pēc pārtraukuma Ventspils darbojās drošāk un sāncenšu aizsardzībai lika pastrādāt smagāk, tomēr līdz ļoti nopietniem momentiem tā arī netika. Lielākos draudus sagādāja sitieni no distances, bet, tuvojoties mača beigām, ventspilnieku mēģinājumi uzbrukt lielākiem spēkiem, regulāri beidzās ar bīstamiem RFS pretuzbrukumu. Labas pozīcijās nonāca Sedriks Kuadio un Emersons, bet visas šīs iespējas vienkārši tika izniekotas.

Ventspils piedzīvoja sesto zaudējumu astoņos mačos un joprojām ieņem priekšpēdējo vietu, apsteidzot vienīgi Noah futbolistus, kas trīs mačos palikuši bez punktiem. Nākamo maču ventspilnieki aizvadīs jau piektdien, kad savā laukumā – galvenajā stadionā – uzņems valmieriešus.