Ffutbola Virslīgas 15. kārtas spēlē "Ventspils", spēlējot ar ļoti atjauninātu sastāvu, neļāva savus vārtus iekarot Jūrmalas "Spartakam", spēlējot neizšķirti 0:0. Šī bija Virslīgas sezonas pirmā spēle bez vārtu guvumiem.

Pirmo reizi šajā sezonā "Ventspils" aizvadīja spēli uz dabīgā seguma laukuma Ventspils Olimpiskajā centrā. No sezonas sākumā redzētās "Ventspils" komandas šim mačam maz kas pāri palicis. Aizsardzības līnija šim mačam komplektēta bija ar ļoti jauniem spēlētājiem, centra aizsarga pozīciju ieņemot Kristeram Neilandam. Divi vienīgie laukumā vietu ieņeošie leģionāri Jurijs Takčuks un Olehs Siņica ieņēma vietas viduszonā.

"Spartaks" mača ievadā spēlēja negaidīti piesardzīgi, neizdarot pārāk lielu spiedienu uz mazpieredzējušajiem "Ventspils" futbolitiem. Līdz pirmā puslaika vidum jūrmalniekiem padevās noorganizēt divus pusmomentus, kas gan līdz bīstamam sitienam nenoveda. Vienreiz pretinieku soda laukumā ielauzās arī dzeltenzilie, taču Niks Dusalijevs neveiksmīgi apstrādāja bumbu un nespēja izdarīt sitienu pa Dāvja Oša sargātajiem vārtiem. Jūrmalnieki, gaidot pretinieku kļūdas, pie pretuzbrukumu iespējām netika, jo kurzemnieki spēlēja ļoti pragmatiski, nedodoties ar lieliem spēkiem uz priekšu un izteikti uzmanot aizsardzības zonu neatvēršanos. Noslēdzoties puslaikam, rezultāts bija tāds pats kā mača pirmajā minūtē.

Mača 55. minūtē Ričards Fraidejs ielauzās mājinieku soda laukumā no kreisās malas. Nigērietis lauzās uz vārtiem, bet Neilands izklupienā nodemonstrēja aizsarga dotības, novēršot potenciāli bīstamo jūrmalnieku uzbrukumu. Līdz pat septiņdesmitajai minūtei vārtus "Spartaks" nespēja noorganizēt. 20 minūtes pirms mača beigām ar lieliem spēkiem jūrmalnieki iegāja soda laukumā, bet momentāli viesu spēlētājiem apkārt savilkās dzeltenzila jūra. 87. minūtē jūrmalniekus šokēt varēja Niks Dusalījevs, taču pie stūra sitiena viņš nelaikā nokrita, izniekojot lieliski adresēto komandas biedra piespēli. Kompensācijas laikā Dusalijevs soda laukumā nogādāja bumbu Kazīma Aderounmu, kuram nesanāca gana stiprs sitiens Oša pārspēšanai. Dažas sekundes vēlāk Kazīms vēlreiz nonāca uz randiņu ar Ošu, taču tā vietā lai izrautu trīs punktus rezultāts tomēr palika uz nullēm.

Jūrmalas "Spartakam" šis ir sezonas pirmais neizšķirts. Pirms spēles neizšķirts ventspilniekiem noteikti skaitītos liels panākums, taču pēdējo minūšu notikumi vairāk liek pārdzīvot par neizcīnīto uzvaru.

"Ventspils" - "Spartaks" 0:0
Ventspils: Alampasu, Fedoruks, Neilands, Semeško, Kokarītis, Siņica (Indrāns 82'), Tkačuks, Bite, Mukins, Dusalijevs, Rīns (Kazīms 82')