Tēma: Bāriņtiesa

 • Paraudzīties caur bērnu tiesību prizmu 0

  «Bērna interesēm vienmēr jābūt pirmajā vietā!» saka Ventspils pilsētas Bāriņtiesas priekšsēdētājs Ervins Alksnis, turklāt šo pamatnostādni vērts atcerēties citiem lēmumu pieņēmējiem, pat tiem, kuru darbs bērnu tiesības šķietami neskar.

 • Bāriņtiesai jauna vadība 0

  Ventspils pilsētas dome Ventspils pilsētas bāriņtiesas priekšsēdētāja amatā uz pieciem gadiem ievēlēja Ervinu Alksni, savukārt Ventspils pilsētas bāriņtiesas locekļa amatā atkārtoti uz pieciem gadiem ievēlēja Aigulu Bartmani.

 • Atstāj bērnus bez uzraudzības 3

  Aizvadītās nedēļas beigās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī tika saņemta informācija par to, ka Ventspils novadā, kādā adresē iespējams, trīs mazgadīgi bērni ir atstāti bez uzraudzības. Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība un divi no bērniem atrodas krīzes centrā, bet viens tika nogādāts slimnīcā.

 • Rūpējas un gādā par bērniem 0

  Bērni Ventspilī dzīvo ne vien bioloģiskajās ģimenēs, bet arī audžuģimenēs, pie aizbildņiem un aprūpes iestādēs. Viņu intereses aizstāv Bāriņtiesa.

 • Palīdzi bērnam izaugt ģimenē 0

  Visiem zināma ir patiesība, ka katram bērnam ir tiesības uzaugt ģimenē, tomēr nereti dzīves realitāte ir cita un ne katram bērnam ir tā laime saņemt pilnvērtīgu aprūpi un audzināšanu no saviem bioloģiskajiem vecākiem.

 • Galvenās rūpes – lai bērns augtu ģimenē 3

  Noslēdzies kārtējais gads, apkopoti statistikas dati dažādās jomās, toskait arī sociālajā. Par savu darbu 2017. gadā pašvaldību un sabiedrību informē Ventspils pilsētas bāriņtiesa un Ventspils pilsētas Sociālais dienests.