16.augustā Būšnieku ezera peldvietā Talsu ielā notiks Ventspils Tautas triatlona 3.posms.

Vasara un sportiskās aktivitātes vēl turpinās! Arī Ventspils Tautas triatlons! Vasaras laikā gūto pieredzi vai interesi varēs likt lietā šo trešdien.

Peldēšana 200-250m Būšnieku ezerā drošā dziļumā. Riteņbraukšana 8-12km pa Būšnieku ezera grants velociņu un Kolkas ceļa asfaltu. Skriešana 1.5-2.3km pa Būšnieku ezera grants veloceliņu un meža takām. Riteņbraukšanai šoreiz būs piemērots Gravel vai MTB velosipēds. Ja šosejas velosipēds, tad ar platākām riepām, bet var startēt ar jebkura tipa velosipēdu.

Tautas triatlons ir pa spēkam iekvienam fiziski aktīvam cilvēkam - gan pusaudžiem, gan pieaugušajiem. Viss, kas ir nepieciešams, ir peldētprasme pamatlīmenī, velosipēds un ķivere, un skriešanas apavi.

Informācija atrodama interneta vietnē www.triatlons.lv. Uz jautājumiem Jums atbildēs organizators Māris Priedēns pa telefonu 29288659. Pietiekšanās pa epastu maris.priedens@itp.com.lv un arī pasākuma vietā.

Tiekamies Ventspils Tautas triatlona 3.posmā Būšniekos trešdien 16.augustā. Ierašanās un reģistrēšanās no 17:00. Sākums 18:00.

Ventspils Tautas triatlons notiek pateicoties atbalstītājiem – Ventspils pilsētas dome, Ventspils brīvostas pārvalde un „Užavas alus”.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: