Tēma: Skriešana

 • Vecgada skrējienā piedalījās aptuveni 400 dalībnieku (VIDEO) 0

  31. decembrī, pie Olimpiskā centra "Ventspils" basketbola halles ieejas tika dots starts ikgadējām skriešanas sacensībām "Vecgada skrējiens", kas tiek organizēts ES projekta ''Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī'' ietvaros.

 • Notiks Vecgada skrējiens 0

  31. decembrī, plkst. 12 pie Olimpiskā centra "Ventspils" basketbola halles ieejas tiks dots starts ikgadējām skriešanas sacensībām "Vecgada skrējiens".

 • Aicina Latvijas 101. jubileju atzīmēt aktīvi 1

  Par godu Latvijas Neatkarības proklamēšanai, 18. novembrī ikviens Ventspils iedzīvotājs un viesis tiek aicināts piedalīties Latvijas 101. jubilejai veltītā skriešanas un velobraukšanas pasākumā.

 • Skrējēji sacentīsies «Stirnu bukā», būs satiksmes ierobežojumi 16

  Sestdien, 17. augustā, Ventspilī notiks taku skrējienu seriāls “Stirnu buks” posms, kurā dalībnieki sacentīsies piecās dažādās distancēs un plānots, ka kopumā pasākumā piedalīsies 3000 skrējēji. Sacensību starts un finišs būs pie Pludmales akvaparka.

 • Notiks skrējiens «Piltene 2019» 0

  31. augustā Piltenē notiks Ventspils novada atklātais čempionāts 10 km un 5km šosejas skrējienā un 5km nūjošanas distancē. Skries arī bērni, kuri distancē dosies plkst. 14, bet pieaugušie – plkst. 15.45.

 • Veiksmīgi startē Lietuvas kausa izcīņā 0

  Divas dienas Utenā risinājās Lietuvas kausa izcīņa vieglatlētikā, kurā lielā skaitā piedalījās un pie medaļām tika arī Latvijas sportisti, tajā skaitā ventspilnieki.

 • Vieglatlētiem panākumi “Rīgas kausos” 1

  Ogrē notika starptautiskās vieglatlētikas sacensībās Rīgas kausi, kurās piedalījās vairāki Ventspils Olimpiskās vienības sportisti - Lauma Grīva, Māra Grīva, Rūta Kate Lasmane, Jānis Leitis, Jānis Svens Grīva, Gundega Grīva, Madara Palameika un Rolands Štrobinders.

 • Skrēja un nūjoja ap Būšnieku ezeru 2

  Jau 39. reizi risinājās tradicionālais skrējiens apkārt Būšnieku ezeram, kurā piedalījās 83 dalībnieki, skriešus vai nūjojot veicot 8,1 km apli.

 • Notiks skrējiens apkārt Būšnieku ezeram 0

  25. maijā plkst. 11, tautas sporta programmas ”Nāc un sporto!” ietvaros Staldzenē pie Būšnieku ezera laivu bāzes tiks dots starts tradicionālajam skrējienam apkārt Būšnieku ezeram. Distances garums 8 km.

 • Laura Čakle: Skriešana – tā ir brīvība 1

  Apskatot vārda Laura nozīmi, atrodami dažādi skaidrojumi – šī vārda nesējas parasti ir sabiedriskas, izpalīdzīgas un apburošas, ļoti dzīvīgas, zinātkāras, nespēj ne brīdi nosēdēt mierā. Tā varētu raksturot arī uz interviju uzaicināto LAURU ČAKLI, kura savu ikdienu ir piepildījusi ne tikai ar fizioterapiju, palīdzot daudziem ventspilniekiem, bet arī ar skriešanu, kas palīdz viņai sakārtot domas un justies brīvai.

 • Trīs vieglatlēti trāpa desmitniekā 4

  Skotijas pilsētā Glāzgovā aizvadīts Eiropas čempionāts vieglatlētikā telpās, kurā startēja arī četri Ventspils olimpiskās vienības pārstāvji, no kuriem sekmīgākā bija daudzcīņniece Laura Ikauniece.

 • Latvijas čempionātā medaļas un personīgie rekordi 1

  Latvijas čempionātā vieglatlētikā U18 un U20 vecuma grupās sekmīgi startējuši arī mūsu puses jaunie vieglatlēti, tiekot gan pie personīgajiem rekordiem, gan dažāda kaluma medaļām.