Tēma: Velosipēdi

 • Bibliotēka aicina bērnus uz ''Veloskoliņu'' 0

  Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no 10 gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un, sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

 • REKLĀMA: KTM velosipēdiem jau 60 gadi!

  KTM ražo velosipēdus jau kopš 1964.gada un šogad svinēs 60 gadu jubileju! Izturības un kvalitātes dēļ KTM velosipēdus ir iecīnījuši gan nopietni sportisti, gan vienkārši aktīvi ģimenes cilvēki. KTM vienmēr ir avangardā, ieviešot jaunākās tehnoloģijas un risinājumus.   

 • Reņķa dārzā būvēs veloparku 85

  Ceturtdien, 16. novembrī, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu atbalstīt projektu “Aktīvās atpūtas veloparka izbūve Reņķa dārza teritorijā, Ventspilī”, kā rezultātā tiks izveidots aktīvās atpūtas veloparks ar divām dažāda izmēra asfalta velotrasēm, grants piedzīvojumu velotrasi un vairākām atpūtas zonām.

 • Notiks Velo-Foto orientēšanās spēle "Pārventa" 0

  Visā Latvijā no 23. līdz 30.septembrim notiks #BeActive Eiropas Sporta nedēļa, kuras mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku bez maksas sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs. Svētdien, 24. septembrī plkst. 13, Talsu ielā 1 notiks Velo-Foto orientēšanās spēle "Pārventa".

 • Tārgalē pabeigta velotrases būvniecība 2

  30. augustā plkst. 14 ikviens aicināts Tārgalē apmeklēt universāli pielietojamas velotrases atklāšanas pasākumu Tārgales pamatskolas tuvumā. Pieredzējuši jaunie sportisti rādīs paraugdemonstrējumus, bet pēc tam velotrasi ar dažādiem braucamajiem varēs izmēģināt arī citi.

 • Pašvaldības policija aiztur velosipēda zagļus 13

  Pirmdien, 7.augustā plkst. 15.20, Ventspils Pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka pie 2.pamatskolas divi romu tautības jaunieši nozaga divriteni un ar to aizbrauca Inženieru ielas virzienā.

 • Velo skoliņai būs vēl viena grupiņa 1

  Velo skoliņā ikvienam interesentam no 10 gadu vecuma ir iespēja bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus, lai sekmīgi nokārtotu eksāmenu un iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.

 • Bērni varēs iegūt velosipēda vadītāja apliecību 0

  Ventspils Galvenās bibliotēkas Reģionālais mācību centrs aicina uz Velo skoliņu, kurā ikvienam interesentam no 10 gadu vecuma ir iespēja bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus, lai sekmīgi nokārtotu eksāmenu un iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.

 • Meklē velosipēda īpašnieku 0

  Valsts policijā nogādāts baltas krāsas velosipēds "Bikko", kas ticis atrasts Pārventas Mežaparkā. Velosipēds šobrīd atrodas Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes  iecirknī, Ostas ielā 33.

 • Pašvaldības skaidrojums par veloparka būvniecību Reņķa dārzā 44

  Šobrīd tiek izstrādāta būvprojekta dokumentācija aktīvās atpūtas veloparka izbūvei Ventas kreisajā krastā, Reņķa dārza Dienvidrietumu daļā pie Kuldīgas ielas, ~ 4000 kv.m. platībā. Informācija par iecerēto objektu ir raisījusi plašas diskusijas sociālajos tīklos.

 • Reņķa dārzā plāno veloparka būvniecību 56

  Ventspils Komunālā pārvalde ir veiksmīgi noslēgusi būvniecības iepirkumu par būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību aktīvās atpūtas veloparka izbūvei Reņķa dārza teritorijā.

 • Izsludina papildus pieteikšanos «Velo skoliņai» 0

  Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no desmit gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

 • Bērniem ir iespēja iegūt velosipēda vadīšanas tiesības 1

  Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no desmit gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un, sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

 • REKLĀMA: Kā atjaunot savu velo pirms jaunās sezonas?

  Ar katru gadu velosipēds klūst arvien populārāks - sākoties velo sezonai, pilsētas ielās, uz ceļiem un dabas takām parādās arvien vairāk velobraucēju. Ja jums ir velosipēds, bet tikai plānojat uzsākt sezonu, tad vispirms tas jāsagatavo drošai braukšanas sezonai.