Tēma: Triatlons

 • Ventspilnieki uzrāda labus rezultātus triatlonā 0

  Pie Būšnieku ezera notika Latvijas Kauss triatlonā Sprinta distancē. Sportisti veica 0.75km peldēšanas posmu, pēc kura sekoja 20km riteņbraukšana un noslēgumā 5km skrējiens.

 • Notiks Pludmales spēļu triatlons 0

  24. jūlijā Ventspils Zilā karoga pludmalē notiks ''Be Active'' Pludmales spēļu triatlona sacensības, peldēšana Baltijas jūrā, riteņbraukšana pa Jūrmalas parku un piejūras meža takām, un skriešana pa Jūrmalas parku.

 • Nākamajā nedēļā startēs Ventspils Tautas triatlons 0

  Nākamajā trešdienā, 13.jūlijā Būšnieku ezera peldvietā risināsies Ventspils Tautas triatlona 1. posma sacensības, uz kurām aicināts jebkurš, kurš vēlas izmēģināt spēkus šajā sporta veidā.

 • Popovs izcīna 1. vietu triatlona sacensībās Varšavā 0

  Varšavā notika starptautiskas triatlona sacensības ''Ironman 70.3 Warsaw'' pusgarā distancē, kurās piedalījās 628 triatlonisti no visas pasaules. Sacensību dalībniekiem bija jāveic 1,9km peldēšana, 90km riteņbraukšana un 21,1km skriešana.

 • Popovs izcīna otro vietu triatlona sacensībās Portugālē 0

  Lisabonā, Portugālē notika starptautiskas triatlona sacensības ''Challenge Lisboa'' pusgarā distancē, kurās piedalījās 800 triatlonisti no visas pasaules. Sacensību dalībniekiem bija jāveic 1,9km peldēšana, 90km riteņbraukšana un 21,1km skriešana.

 • Noslēdzies Ventspils Tautas triatlons 0

  Sestdien, 4. septembrī, Ventspilī Bušnieku ezera peldvietā notika ''Mākslienieku triatlons'', kas bija arī Ventspils Tautas triatlona noslēdzošais trešais posms.

 • Notiks Ventspils Tautas triatlona noslēdzošais posms 0

  4. septembrī plkst. 15 Būšnieku ezera peldvietā notiks Ventspils Tautas triatlona 3. posms jeb ''Mākslinieku triatlons'' un šis būs šīs sezonas noslēdzošais Ventspils Tautas triatlona seriāla posms.

 • Notiks Latvijas čempionāts triatlonā Olimpiskajā distancē 3

  1. augustā, Būšnieku ezera apkārtnē notiks Latvijas čempionāts triatlonā Olimpiskajā distancē, kurā pulcēsies Latvijas labākie triatlonisti, lai cīnītos par Latvijas čempiona titulu ''karaliskajā'' Olimpiskajā distancē.

 • Notiks Ventspils Tautas triatlona 2. posms 0

  Trešdien 14.jūlijā Bušnieku ezera peldvietā notiks Tautas sporta pasākums - Ventspils Tautas triatlona 2.posms. Ventspils Tautas triatlons ir iesācējiem un inetersentiem draudzīgs treniņa tipa pasākums ar īsām, triatlona iepazīšanai un izmēģināšanai piemērotām distancēm.

 • Notiks Ventspils Tautas triatlona 1. posms 0

  Trešdien, 30. jūnijā Būšnieku ezera peldvietā notiks Ventspils Tautas triatlona 1. posms. Triatlons nav tikai ''dzelzs'' vīru sporta veids, šis daudzveidīgais sporta veids ir lieliska fiziskā aktivitāte, kas ļauj attīstīt fiziskās spējas daudzveidīgi un interesanti.

 • Būšniekos notiks Latvijas Čempionāts triatlonā 0

  9. augustā, Ventspils atkal kļūs par Latvijas triatlona galvaspilsētu. Būšnieku ezera peldvietā notiks Latvijas Čempionāts ''karaliskajā'' Olimpiskajā distancē, būs arī Tautas klases distance iesācējiem un interesentiem, kas vēlas izmēģināt šo daudzpusīgo un interesanto sporta veidu.

 • Notiks triatlona sagatavošanās treniņš 1

  Jau pēc divām nedēļām, 9. augustā, Ventspils atkal kļūs par Latvijas triatlona galvaspilsētu. Būšnieku ezera peldvietā notiks Latvijas Čempionāts ''karaliskajā'' Olimpiskajā distancē, būs arī Tautas klases distance iesācējiem un interesentiem, kas vēlas izmēģināt šo daudzpusīgo un interesanto sporta veidu.

 • Triatlonā arī ventspilniekiem medaļas 0

  Nedēļas nogalē Būšnieku ezera apkārtnē notika Latvijas Čempionāts triatlonā Olimpiskajā distancē, kura uzskatāma par triatlona „karalisko” distanci, jo šajā distancē Olimpiskajās spēlēs tika izcīnīts Olimpiskā čempiona tituls.