Tēma: Triatlons

 • Notiks Latvijas čempionāts krostriatlonā 0

  Svētdien, 21. jūlijā Ventspilī notiks Latvijas Čempionāts Krostriatlonā. Šogad Venstpils triatlona sacensībām ir jauna norises vieta un jauns formāts. Sacensības notiks Staldzenes stāvkrasta pludmalē un tā apkārtnē, izbaudot dabas skaistumu un skarbumu.

 • Piltenē notika triatlona vidējās distances kolektīvais treniņš 0

  Draudzīgā un sportiskā noskaņā norisinājās triatlona vidējās distances kolektīvais treniņš “PILTENE 113” (1,9km peldēšana, 90km velo un 21,1km skriešana). Vidējā distance ir puse no garās jeb IRONMAN distances, pazīstama arī ar nosaukumu IRONMAN 70,3.

 • Veiksmīgi aizvadīts Latvijas Kauss triatlonā sprinta distancē 0

  Ventspilī pie Būšnieku ezera notika Latvijas Kauss triatlonā Sprinta distancē. Ventspils sacensību dalībniekus sagaidīja ar ideāliem laika apstākļiem - rāmais Būšnieku ezers, Dundagas autoceļš un Talsu ielas veloceliņš bija arēna sportistiem, kas demonstrēja savu izturību trīs dažādos veidos – peldot, braucot ar velosipēdu un skrienot.

 • Ventspils Tautas triatlona 1. posms 0

  Trešdien, 28. jūnijā Būšnieku ezera peldvietā notiks Ventspils triatlona sezonas atklāšana - Ventspils Tautas triatlona 1. posms. Kopumā šovasar Ventspilī notiks trīs Tautas triatlona posmi – 28. jūnijā, 12. jūlijā un 16. augustā. Un galvenais - Latvijas Kausa izcīņas posms – 23. jūlijā.

 • Popovs kvalificējas Pasaules čempionātam 0

  Polijas pilsētā Poznaņā teicams sniegums Ventspils labākajam triatlonistam Vadimam Popovam. Vadims piedalījās triatlona vidējās distances sacensībās ''IRONMAN 70.3 Poznan'' un, izcīnot 5. vietu savā vecuma grupā, kvalificējās dalībai Pasaules čempionātā.

 • Ventspilnieki uzrāda labus rezultātus triatlonā 0

  Pie Būšnieku ezera notika Latvijas Kauss triatlonā Sprinta distancē. Sportisti veica 0.75km peldēšanas posmu, pēc kura sekoja 20km riteņbraukšana un noslēgumā 5km skrējiens.

 • Notiks Pludmales spēļu triatlons 0

  24. jūlijā Ventspils Zilā karoga pludmalē notiks ''Be Active'' Pludmales spēļu triatlona sacensības, peldēšana Baltijas jūrā, riteņbraukšana pa Jūrmalas parku un piejūras meža takām, un skriešana pa Jūrmalas parku.

 • Nākamajā nedēļā startēs Ventspils Tautas triatlons 0

  Nākamajā trešdienā, 13.jūlijā Būšnieku ezera peldvietā risināsies Ventspils Tautas triatlona 1. posma sacensības, uz kurām aicināts jebkurš, kurš vēlas izmēģināt spēkus šajā sporta veidā.

 • Skarbi un romantiski trenējās triatlonisti 0

  Piltenē aizvadīts triatlona koptreniņš Piltene113, kas pēc tā organizatoru un dalībnieku domām, izvērsās par romantisku un skarbu pasākumu.

 • Popovs izcīna 1. vietu triatlona sacensībās Varšavā 0

  Varšavā notika starptautiskas triatlona sacensības ''Ironman 70.3 Warsaw'' pusgarā distancē, kurās piedalījās 628 triatlonisti no visas pasaules. Sacensību dalībniekiem bija jāveic 1,9km peldēšana, 90km riteņbraukšana un 21,1km skriešana.