7. maijā plkst. 17 basketbola hallē notiks Latvijas Basketbola līgas finālspēle starp Basketbola klubu “Ventspils” un Basketbola klubu “VEF Rīga”. Spēles puslaikā Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs sveiks sportistus un viņu trenerus par panākumiem Eiropas čempionātā svarcelšanā.

Ar naudas balvām tiks sveikti:
Ritvars Suharevs, kurš izcīnīja zelta medaļu svara kategorijā līdz 73 kilogramiem, summā paceļot 336 kilogramus (raušanā 152 kg un grūšanā 184 kg). Abos vingrinājumos un summā Ritvars sasniedza jaunus Latvijas rekordus un izcīnīja sudraba medaļu raušanā.

Daniela Ivanova, kura izcīnīja bronzas medaļu svara kategorijā līdz 76 kilogramiem, summā  paceļot 222 kilogramus (raušanā 96 kg un grūšanā 126kg). Grūšanā Daniela izcīnīja sudraba medaļu.

Artūrs Plēsnieks, kurš izcīnīja 4. vietu svara kategorijā līdz 102 kilogramiem, summā paceļot 374 kilogramus (raušanā 168kg un grūšanā 206kg). Grūšanā Artūrs izcīnīja bronzas medaļu.

Armands Mežinskis, kurš izcīnīja 6. vietu svara kategorijā līdz 89 kilogramiem, summā paceļot 352 kilogramus (raušanā 154kg un grūšanā 198kg). Grūšanā Armands izcīnīja bronzas medaļu.

Tiks sveikti arī sportistu treneri Eduards Andruškēvičs  un Viktors Ščerbatihs par ieguldīto darbu sportistu sagatavošanā.