24. novembrī Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' tikās abas Pullman Sieviešu basketbola līgas spēcīgākās komandas - Ventspils Sporta skola ''Spars'' un ''RSU-2''.

Spēles ievadu abas komandas aizvadīja sīvā cīņā, jo mača pirmajās piecās minūtēs tās guva vien pa diviem punktiem, tomēr ventspilnieces pārņēma iniciatīvu un spēja uzvarēt ceturtdaļu ar rezultātu 13:6. Otrā ceturtdaļā ''RSU-2'' komanda atguvās, gūstot 19 punktus un uzvarot ceturtdaļu ar rezultātu 13:19. Noslēdzoties puslaikam, mājinieces atradās minimālā vadībā ar kopējo punktu skaitu 26:25. Spēles trešajā ceturtdaļā ventspilnieces apliecināja savu līdera statusu, spējot izvirzīties vadībā 44:36. Mača pēdējā ceturtdaļā ''RSU-2'' komanda izrādīja pretestību un atgādināja, ka arī ir viena no līgas vadošajām komandām, spējot samazināt punktu starpību līdz minimumam un pat izvirzīties vadībā 51:53, tomēr Annijas Zvirgzdiņas, Šarlotes Šeptes, Martinas Bertānes un Amandas Frišenfeldes sekmīgās darbības palīdzēja Ventspils komandai gūt uzvaru ar rezultātu 65:58.

Rezultatīvākās spēlētājas Ventspils rindās – Martina Bertāne (18 punkti, 6 rezultatīvas piespēles, 5 atlēkušās bumbas), Šarlote Šepte (13 punkti, 3 rezultatīvas piespēles, 5 atlēkušās bumbas) un Annija Zvirgzdiņa (9 pun kti, 5 rezultatīvas piespēles, 19 atlēkušās bumbas).

Pēc sīva mača mājinieces spēj noturēt līdera pozīcijas un saglabā turnīra tabulas 1. vietu. Jāatzīmē, ka līdz šim brīdim šajā sezonā Ventspils Sporta skola ''Spars'' komanda nav tikusi pārspēta nevienu reizi, saglabājot sešu nepārtrauktu uzvaru sēriju.

Nākamajā spēlē Ventspils komanda tiksies ar ''TTT/RBJSS Rīdzene'' komandu, kas notiks 10. decembrī plkst.12 Rīgā ''DEPO sports'' sporta zālē.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: