2021. gads sportistiem, treneriem un sporta darbiniekiem Covid-19 izplatības dēļ bijis izaicinājumiem pilns, bet tas nav atturējis mūsu sportistus piedalīties un gūt panākumus Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātā, kā arī valsts mēroga sacensībās.

Lai novērtētu treneru un sporta darbinieku, entuziastu ieguldīto darbu, ir iedibināta Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes gada atzinības piešķiršana sportā, kurā tiek atzīmēti Ventspils pilsētas sportistu sasniegumi sportā.

Uzvarētājus astoņās nominācijās: ''Labākā sportiste'', "Labākais sportists'', ''Labākais treneris'', ''Cerība sportā'', ''Paraugs sportā'', ''Gada labākā komanda sportā'', ''Gada sporta seniors'' un ''Mūža ieguldījums sportā'' noteiks profesionāli jomas pārstāvji - Sporta komisija un Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komiteja, bet nominācijā ''Ventspilnieku simpātija sportā'' pretendentus un arī uzvarētāju noteiks tikai un vienīgi pašu iedzīvotāju balsojuma rezultāti.

Līdz 16. janvārim iedzīvotāji var izvirzīt pretendentus visās nominācijās Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldes Facebook kontā, portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv komentāros pie šīs ziņas vai arī elektroniski sūtot e-pastu uz sporta.parvalde@ventspils.lv.

Sporta pārvalde ieteikumus apkopos un atbilstoši nolikumam un iesniegs turpmākajai vērtēšanai pašvaldības Sporta komisijai un Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejai. Nomināciju uzvarētāji tiks apstiprināti ar domes izpilddirektora rīkojumu.

Ar 2021. gada nozīmīgākajiem notikumiem sportā iespējams iepazīties ŠEIT

Ar iepriekšējo Gadu atzinība sportā balvu saņēmējiem iespējams iepazīties ŠEIT

Papildus informācija: Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldē pa tālr: 63624412.

Lasi vēl

Komentāri (12)

 • -3
  reku Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Kas vērtēs un lems par uzvarētājiem tais 8 nominācijās,tie arī lai PAŠI izvirza!
  Ierindas ventspilniekiem vajag tikai vienā nominācijā - 'Ventspilnieku simpātija sportā"!
  Vai nav piegriezies viereiz tas cirks gadu no gada?
  Un tad vēl tā ņemšanās ap it kā negodīgiem balsojumiem...
  Nepiedalieties tajā balagānā!

 • -8
  Marta P Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Nu ja sāp tik ļoti sirsniņa, ka tavs viedoklis nesakrīt ar citu - nu nepiedalies! Nav spiesta lieta.
  Citiem patīk paust savu viedokli veidos, kas kas pozitīvi ietekmē citus, citiem - nopelt visus komentāros. Tu laikam būsi otrais variants.

 • -10
  корумпант Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Zem vārda Jānis Bērziņš šāds komentārs arī ventspils portālā. Varēji kaut ko palabot, nu nodevi savu IP adresi... :(

 • -1
  reku Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  tam,kurš lietotājvārdu kirilicā raksta
  Un tad?Ne šeit,ne arī ventspils.lv portālā taču nav autorizācija ar internetbanku.Tāpēc katrs var saukties,kā vēlas.
  Un IP adrese mainās ar katru pieslēgšanos/atslēgšanos internetam.Bez tam to tik vienkārši nopludināt kura katram vis nevar.

 • -7
  Neimanis Pirms 1 nedēļas

  Tev ka tik pačīkstēt. Pat nezini, par ko īsti ir runa, bet vajag tak pajaukt galvas un pasēt paniku. Jau ne pirmo gadu ventspilnieki tiešam balso tikai par simpātiju, bet pārējās nominācijas tikai iesaka. Ar negodīgiem balsojumiem tieši tādi kā tu nodarbojas, ka saģenerē entos profilus un tik bliež. Un gan jau ne tikai tā, tā kā nepārmet citiem to, ar ko pats gan jau nodarbojies :)

 • -2
  Partijas Biedrs Pirms 6 dienām, 22 stundām

  Neimanim - redaktoram un amatu apvienošanas kārtībā arī cenzoram.
  Ne jau no profilu skaita atkarīgs balsojumu daudzums.Var būt vienam kaut vai 100 profilu vienlaicīgi,bet balsojumu ierobežojums ir visiem vienāds-no vienas IP adreses vienreiz dienā.Tas viens.
  Otrkārt - kāpēc gan tautai būtu jāiesaka varturiem,par ko lemt?Lai tak tie paši sev iesaka,ja reizi uzurpējuši sev tiesības vērtēt.

 • 0
  Pornieks Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  https://failiem.lv/f/2s86jp67a

 • -7
  Neimanis Pirms 1 nedēļas

  Visai droši, ka Petrovičam un Lasmaņiem jādominē - Kārlis sportists, Rūta sportiste, Juris treneris. Darja jau pērn saņēma cerības balvu un, redz, kā piepildīja, šogad nominācija uz gada sportisti noteikti pienākas. Par paraugu sportā noteikti var saukt Artūru Plēsnieku, un nekas, ka viņš ir aktīvs sportists un labākajos gados. Par labāko komandu tomēr gribētos šoreiz saukt BK Ventspils, kas cienījami nostartēja smagos apstākļos.

 • -7
  Soross Pirms 1 nedēļas

  Ierosinu vismaz kādu atzinības rakstu Valsts policijas Ventspils iecirknim. Cik nav iesniegumus atfutbolējuši!

 • -1
  ventspilnieks 36,7 Pirms 1 nedēļas

  Tik tā, lai balvas tiek ventspilniekiem, ne viesstrādniekiem.

 • -1
  Partijas Biedrs Pirms 6 dienām, 22 stundām

  Pareizi.Savādāk iznāk tā,ka zem Ventspils kādas tur olimpiskās vienības karoga savāc ne jau tos sliktākos no visas Latvijas un uzdod par ventiņiem,a šie te nav ne dzimuši,ne auguši.
  Vai tik tā nebija mazā vīreļa ideja?

 • 0
  Rimich Pirms 6 dienām, 17 stundām

  Aicinu balsot par Motoklubu ''Rodeo'' nominācijā ''Gada labākā komanda sportā''. 2021.gada sezonā izcīnīts 13.Latvijas komandu čempiona tituls. Arī individuālā ieskaitē komandai labi panākumi. Latvijas čempiona titulu MX2 klasē izcīnīja Kristers Drevinskis. Latvijas čempionātā Kvadri PRO klases čempiona titulu izcīnīja Matīss Palēvics. Par Latvijas junioru čempionu kļuva Aleksis Araids. Lietuvas čempiona titulu MX2B klasē izcīnīja Ansis Anševics. Latvijas vicečempiona titulu prestižajā MX1 klasē izcīnīja Toms Macuks. Latvijas MX50 vicečempiona tituls-komandas vadītājam Arvim Sanderam.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: