Sestdien, 4. septembrī, Ventspilī Bušnieku ezera peldvietā notika ''Mākslienieku triatlons'', kas bija arī Ventspils Tautas triatlona noslēdzošais trešais posms.

Uz starta stājās 25 dalībnieki, tostarp 13 mākslinieki. Kungiem bija jāveic 150m peldēšana, 12km riteņbraukšana un jānoskrien 3km. Dāmām bija nedaudz īsāka distance, attiecīgi 100m peldēšana, 8km riteņbraukšana un 2km skriešana.

Jau no pirmajiem metriem izvērsās saspringta cīņa starp grupu ''Raxtu raxti'' un ''Auļi'' mūziķi Edgaru Kārkli, kokles spēles meistaru Ansi Jansonu un ''Maratona kluba'' pārstāvi Gunti Grīnvaldu.

Ātri izvirzoties vadībā pirmais finišēja un par Ventspils Tautas triatlona uzvarētāju kļuva Guntis Grīnvalds. ''Mākslinieku triatlona'' čempiona titulu izcīnīja Edgars Kārklis. Vicečempiona godā Ansis Jansons, bet trešajā vietā ierindojās dūdu un bungu grupas ''Auļi'' mūziķis Kaspars Indrēvics.

Dāmām pārsteigumu pirkmārt pašai sev un arī pārējām konkurentēm sagādāja Ventspils kultūras pasākumu organizātore Zane Boitmane-Priedēna, izcīnot ''Mākslienieku triatlona'' čemiones titulu, otrajā vietā Kristīne Martinsone, bet trešā Krista Verbele.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: