Tēma: Motosports

 • Latvijas Nacionālais kauss Motokrosā noslēdzās Jūrkalnē 0

  Ar rekordlielu dalībnieku un skatītāju pulku, 8. oktobrī noslēdzās Latvijas Nacionālā kausa finālposma sacensības motokrosā Jūrkalnē. Uz rietumkrasta smilšaino un tehniski sarežģīto mototrasi bija ieradušies sportisti no visiem Latvijas novadiem, kā arī no Lietuvas un Igaunijas, kas kopā sastādīja dažāda vecuma un meistarības 200 motobraucējus.

 • Jūrkalnē notiks motokross 0

  Sestdien, 8. oktobrī Jūrkalnes moto trasi ''Dižbedre'' pierūcinās motociklu dārdoņa, kur sadarbībā ar Latvijas motosporta federāciju un Ventspils novada domi trešo reizi norisināsies Latvijas Nacionālā kausa finālposma sacensības un Ventspils novada dāvātās balvas prestižajā MX PRO klasē motokrosā.

 • "Rodeo" priekšā titulu cīņas 0

  Nākamās nedēļas nogalē Cēsīs tiks likts punkts Latvijas motokrosa sezonai, kas līdz šim motoklubam Rodeo bijusi gan veiksmīga, gan reizē arī sarežģīta, turklāt ne vien pašmāju, bet arī starptautiskajos mačos.

 • Macuks uzvar Baltijas čempionāta posmā 0

  Nedēļas nogalē Lietuvā notika Baltijas čempionāta pirmais posms motokrosā, kur sensāciju sarūpējis ar MX2 klases motociklu startējošais kluba "Rodeo MX" braucējs Toms Macuks, kurš izcīnījis uzvaru.

 • "Rodeo" Aizputē sāks Latvijas čempionu titula aizstāvēšanu 0

  Jau šajā svētdienā startēs Latvijas čempionāts motokrosā, kurā par tituliem gan individuāli, gan komandu vērtējumā cīnīsies motoklubs Rodeo, turklāt lielās sezonas starts paredzēts Ventspils līdzjutējiem tuvākajā trasē – Aizputē.

 • Intervija ar Gunāru Štekerhofu: par močiem, cilvēkiem un bļitkošanu 5

  Decembra sākumā 90. dzimšanas dienu atzīmēs ventspilnieks Gunārs Štekerhofs, kurš bijis ne vien panākumiem bagāts motobraucējs, bet arī ilgu laiku vadīja spēcīgo Sarkanās bākas komandu, piedalījās Dzintarjūras trases veidošanā un sacensību organizēšanā.

 • Jūrkalni pierūcinās motobraucēji 0

  Jau rīt, 2. oktobrī, no plkst. 10 Jūrkalnē notiks Nacionālā kausa piektais posms motokrosā. Jūrkalnes ''Dižbedrē'' motokrosa sacensības notiek jau vairāk kā 15 gadus, taču Nacionālais kauss motokrosā Jūrkalnē notiks otro gadu pēc kārtas.

 • Rodeo 1. vieta arī Cēsīs 0

  Latvijas čempionātā motokrosā jau trešo posmu pēc kārtas komandu vērtējumā uzvaru izcīnīja motokluba Rodeo braucēji, tiekot arī pie trim individuālajiem tituliem.

 • "Rodeo" atkal izcīna pirmo vietu 0

  Apē aizvadītas Latvijas atklātā čempionātā motokrosā otrais posms, kurā komandu vērtējumā par uzvarētājiem kļuva Ventspils motokluba Rodeo braucēji, tā triumfējot jau otro reiz.

 • «Rodeo» dosies nostiprināt pozīcijas 0

  Jau šīs nedēļas nogalē risināsies Latvijas motokrosa čempionāta otrais posms, kurā savas līderpozīcijas centīsies nostiprināt Ventspils motokluba Rodeo braucēji.