Tēma: Motosports

 • Jūrkalni pierūcinās motobraucēji 0

  Jau rīt, 2. oktobrī, no plkst. 10 Jūrkalnē notiks Nacionālā kausa piektais posms motokrosā. Jūrkalnes ''Dižbedrē'' motokrosa sacensības notiek jau vairāk kā 15 gadus, taču Nacionālais kauss motokrosā Jūrkalnē notiks otro gadu pēc kārtas.

 • Rodeo 1. vieta arī Cēsīs 0

  Latvijas čempionātā motokrosā jau trešo posmu pēc kārtas komandu vērtējumā uzvaru izcīnīja motokluba Rodeo braucēji, tiekot arī pie trim individuālajiem tituliem.

 • "Rodeo" atkal izcīna pirmo vietu 0

  Apē aizvadītas Latvijas atklātā čempionātā motokrosā otrais posms, kurā komandu vērtējumā par uzvarētājiem kļuva Ventspils motokluba Rodeo braucēji, tā triumfējot jau otro reiz.

 • «Rodeo» dosies nostiprināt pozīcijas 0

  Jau šīs nedēļas nogalē risināsies Latvijas motokrosa čempionāta otrais posms, kurā savas līderpozīcijas centīsies nostiprināt Ventspils motokluba Rodeo braucēji.

 • Sanderam un Macukam pasniegti Atzinības raksti 12

  Ventspils domes 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs pasniedza Ventspils pilsētas domes Atzinības rakstus, Arvim Sanderam par nozīmīgu ieguldījumu motosporta attīstības sekmēšanā Ventspils pilsētā un Tomam Macukam par sasniegumiem motosportā un Ventspils pilsētas vārda nešanu pasaulē.

 • «Rodeo» sportisti aizvada sezonas pirmās sacensības 0

  Sestdien, 17. aprīlī Lietuvas pilsētā Kalvārijā norisinājās pirmās sezonas atklāšanas sacensības ''Lietuvas Kauss 2021''. Sacensībās piedalījās Ventspils motokluba ''Rodeo'' sportisti - Ansis Anševics, kurš izcīnīja uzvaru MX2 B klasē, bet Arvis Sanders veterānu klasē izcīnīja 2. vietu.

 • Sanders piedāvā dziesmu «Ziemas rīts» 1

  Baltās un lēnās ziemas iespaidos Arvis Sanders izdod dziesmu "Ziemas rīts". Tā vēsta par romantiskām divu cilvēku atiecībām un sniedz gaišu cerību.

 • Motosportists ar ģitāru rokās (VIDEO) 0

  Motosportists un uzņēmējs Arvis Sanders debitē uz Latvijas mūzikas skatuves ar dziesmu "Jūrkalne". Šis skaņdarbs ir kā veltījums Jūrkalnes cilvēkiem, dabai, kultūrai un klausītājiem piedāvā kopā doties īsā ceļojumā uz rietumkrastu.

 • Macuks kļūst par Eiropas vicečempionu EMX Open klasē 0

  Itālijā Pjetramuratas trasē aizvadīts noslēdzošais sestais ''EMX Open'' posms motokrosā un Gardas Trento ''Grand Prix'', kurā ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu, piedalījās  motokluba ''Rodeo'' braucējs Toms Macuks un divu braucienu kopsummā izcīnīja 42 punktus, un ierindojās otrajā vietā.

 • Macuks izcīna uzvaru Eiropas čempionāta posmā (VIDEO) 0

  Eiropas motokrosa čempionāta priekšpēdējā posmā EMX Open klasē, kurā ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu piedalījās motokluba ''Rodeo'' braucējs Toms Macuks un izcīnīja pirmo vietus.

 • Macuks piedalīsies Eiropas čempionāta finālposmos 3

  No 31. oktobra līdz 6. novembrim Itālijas pilsētā Pietranuratā notiks noslēdzošie trīs Eiropas čempionāta sacensību posmi motokrosā, kuros ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu piedalīsies motokluba ''Rodeo'' braucējs Toms Macuks.

 • Motokrosa čempioni gatavojas startam Jūrkalnē 0

  Jūrkalnes mototrasē pirms Latvijas Nacionālā kausa finālposma trenējas pasaules čempions Kaspars Stupelis, Eiropas čempions Lauris Freibergs ar audzēkņiem, Latvjas čempioni komandu vērtējumā "Rodeo", pasaules čempionātu dalībnieks Kārlis Kalējs un citi.

 • Jūrkalnē notiks sacensības motokrosā 5

  10. oktobrī plkst. 11 Jūrkalnes mototrasi "Dižbedre" pēc ilgāka laika pieskandinās motociklu dārdoņa. Sadarbībā ar Latvijas Motosporta federāciju Jūrkalnē pirmo reizi notiks Latvijas Nacionālā kausa finālposma sacensības un Ventspils novada pašvaldības dāvātās balvas izcīņa motokrosā.