Tēma: Motosports

 • Sanderam un Macukam pasniegti Atzinības raksti 12

  Ventspils domes 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs pasniedza Ventspils pilsētas domes Atzinības rakstus, Arvim Sanderam par nozīmīgu ieguldījumu motosporta attīstības sekmēšanā Ventspils pilsētā un Tomam Macukam par sasniegumiem motosportā un Ventspils pilsētas vārda nešanu pasaulē.

 • «Rodeo» sportisti aizvada sezonas pirmās sacensības 0

  Sestdien, 17. aprīlī Lietuvas pilsētā Kalvārijā norisinājās pirmās sezonas atklāšanas sacensības ''Lietuvas Kauss 2021''. Sacensībās piedalījās Ventspils motokluba ''Rodeo'' sportisti - Ansis Anševics, kurš izcīnīja uzvaru MX2 B klasē, bet Arvis Sanders veterānu klasē izcīnīja 2. vietu.

 • Sanders piedāvā dziesmu «Ziemas rīts» 1

  Baltās un lēnās ziemas iespaidos Arvis Sanders izdod dziesmu "Ziemas rīts". Tā vēsta par romantiskām divu cilvēku atiecībām un sniedz gaišu cerību.

 • Motosportists ar ģitāru rokās (VIDEO) 0

  Motosportists un uzņēmējs Arvis Sanders debitē uz Latvijas mūzikas skatuves ar dziesmu "Jūrkalne". Šis skaņdarbs ir kā veltījums Jūrkalnes cilvēkiem, dabai, kultūrai un klausītājiem piedāvā kopā doties īsā ceļojumā uz rietumkrastu.

 • Macuks kļūst par Eiropas vicečempionu EMX Open klasē 0

  Itālijā Pjetramuratas trasē aizvadīts noslēdzošais sestais ''EMX Open'' posms motokrosā un Gardas Trento ''Grand Prix'', kurā ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu, piedalījās  motokluba ''Rodeo'' braucējs Toms Macuks un divu braucienu kopsummā izcīnīja 42 punktus, un ierindojās otrajā vietā.

 • Macuks izcīna uzvaru Eiropas čempionāta posmā (VIDEO) 0

  Eiropas motokrosa čempionāta priekšpēdējā posmā EMX Open klasē, kurā ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu piedalījās motokluba ''Rodeo'' braucējs Toms Macuks un izcīnīja pirmo vietus.

 • Macuks piedalīsies Eiropas čempionāta finālposmos 3

  No 31. oktobra līdz 6. novembrim Itālijas pilsētā Pietranuratā notiks noslēdzošie trīs Eiropas čempionāta sacensību posmi motokrosā, kuros ar Ventspils pašvaldības finansiālu atbalstu piedalīsies motokluba ''Rodeo'' braucējs Toms Macuks.

 • Motokrosa čempioni gatavojas startam Jūrkalnē 0

  Jūrkalnes mototrasē pirms Latvijas Nacionālā kausa finālposma trenējas pasaules čempions Kaspars Stupelis, Eiropas čempions Lauris Freibergs ar audzēkņiem, Latvjas čempioni komandu vērtējumā "Rodeo", pasaules čempionātu dalībnieks Kārlis Kalējs un citi.

 • Jūrkalnē notiks sacensības motokrosā 5

  10. oktobrī plkst. 11 Jūrkalnes mototrasi "Dižbedre" pēc ilgāka laika pieskandinās motociklu dārdoņa. Sadarbībā ar Latvijas Motosporta federāciju Jūrkalnē pirmo reizi notiks Latvijas Nacionālā kausa finālposma sacensības un Ventspils novada pašvaldības dāvātās balvas izcīņa motokrosā.

 • «Rodeo» uzvar Dobelē un nodrošina 12. čempionu titulu 1

  Iespaidīgs sezonas noslēgums sanācis motoklubam Rodeo, kas teicami veica Latvijas čempionāta pēdējo posmu Dobelē, tā nodrošinot savu 12. titulu komandu vērtējumā un vietu uz pjedestāla arī solo klasēs.

 • Vīruss Igaunijā jauc «Rodeo» plānus Latvijā 5

  Latvijas čempionātā motokrosā priešpēdējā posmā mazākumā startēt nācās Ventspils motokluba Rodeo komandai, jo pieaugošās saslimstības dēļ ar koronavīrusu sarkanajā sarakstā tika iekļauta arī Igaunija, bet tās braucējiem aizliegts startēt mačos Latvijā.

 • «Rodeo» izcīna uzvaru 0

  Svētdien, 6. septembrī, Aizputē ''Misiņkalna'' mototrasē norisinājās Latvijas atklātā čempionāta motokrosā 3. posms.

 • Macuks pabeidz Eiropas čempionāta motokrosa maratonu 2. vietā 0

  Ķegumā norisinājās pēdējais 3. posms Eiropas čempionāta EMXOpen klasē. Abos braucienos Eiropas motokrosa čempionāta trešajā posmā Ķegumā 2. vietu izcīnīja Ventspils ''Rodeo'' sportists Toms Macuks, nodrošinot otro pozīciju arī summā. Tikai viens punkts viņu šķīra no uzvarētāja posma kopvērtējumā.

 • Macukam uzvara abos braucienos Ķegumā 2

  Ventspils motokluba Rodeo sportists Toms Macuks sestdien Ķeguma trasē izcīnīja uzvaru pasaules čempionāta posma ietvaros notiekošā Eiropas čempionāta EMXOpen klases abos braucienos. Pirmajā viņš vadību ieguva vien priekšpēdējā aplī, bet otrajā priekšā atradās gandrīz visu distanci.