Tēma: Rodeo

 • Sanders velta dziesmu motoklubam "Rodeo" (VIDEO) 0

  Dziesma ''Ar vēju matos'' ir veltījums un dāvana ''Rodeo'' motosportistiem, faniem un atbalstītājiem motokluba 25 gadu jubilejā. To radījis un izpilda Arvis Sanders - divpadsmitkārtējo Latvijas čempionu motokrosā ''Rodeo'' vadītājs un arī pats motobraucējs.

 • Pirms basketbola spēles sveiks motosportistus 0

  Latvijas valsts svētku noskaņās, piektdien, 18. novembrī plkst. 17 Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē pirms Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēles starp BK ''Ventspils'' un ''Tartu Ülikool Maks&Moorits'' komandām, tiks sveikti motosportists Toms Macuks un viņa treneris Arvis Sanders.

 • Latvijas Nacionālais kauss Motokrosā noslēdzās Jūrkalnē 0

  Ar rekordlielu dalībnieku un skatītāju pulku, 8. oktobrī noslēdzās Latvijas Nacionālā kausa finālposma sacensības motokrosā Jūrkalnē. Uz rietumkrasta smilšaino un tehniski sarežģīto mototrasi bija ieradušies sportisti no visiem Latvijas novadiem, kā arī no Lietuvas un Igaunijas, kas kopā sastādīja dažāda vecuma un meistarības 200 motobraucējus.

 • Jūrkalnē notiks motokross 0

  Sestdien, 8. oktobrī Jūrkalnes moto trasi ''Dižbedre'' pierūcinās motociklu dārdoņa, kur sadarbībā ar Latvijas motosporta federāciju un Ventspils novada domi trešo reizi norisināsies Latvijas Nacionālā kausa finālposma sacensības un Ventspils novada dāvātās balvas prestižajā MX PRO klasē motokrosā.

 • "Rodeo" priekšā titulu cīņas 0

  Nākamās nedēļas nogalē Cēsīs tiks likts punkts Latvijas motokrosa sezonai, kas līdz šim motoklubam Rodeo bijusi gan veiksmīga, gan reizē arī sarežģīta, turklāt ne vien pašmāju, bet arī starptautiskajos mačos.

 • Toms Macuks izcīna Eiropas čempiona titulu 0

  Ar Ventspils kluba "Rodeo MX" braucēja Toma Macuka uzvaru noslēdzies Eiropas čempionāts motokrosā EMX2T klasē, kas divu dienu garumā risinājās Loketas trasē, Čehijā. Tagad Macuka kontā ir Eiropas čempionāta visa kaluma medaļas.

 • «Rodeo» izcīna uzvaru komandu vērtējumā 0

  Dobelē notika Latvijas atklātā čempionāta 3. posms motokrosā, kurā komandu vērtējumā uzvaru izcīnīja motokluba ''Rodeo MX Racing Team'' komanda.

 • Macuks uzvar Baltijas čempionāta posmā 0

  Nedēļas nogalē Lietuvā notika Baltijas čempionāta pirmais posms motokrosā, kur sensāciju sarūpējis ar MX2 klases motociklu startējošais kluba "Rodeo MX" braucējs Toms Macuks, kurš izcīnījis uzvaru.

 • "Rodeo" Aizputē sāks Latvijas čempionu titula aizstāvēšanu 0

  Jau šajā svētdienā startēs Latvijas čempionāts motokrosā, kurā par tituliem gan individuāli, gan komandu vērtējumā cīnīsies motoklubs Rodeo, turklāt lielās sezonas starts paredzēts Ventspils līdzjutējiem tuvākajā trasē – Aizputē.

 • Rodeo 1. vieta arī Cēsīs 0

  Latvijas čempionātā motokrosā jau trešo posmu pēc kārtas komandu vērtējumā uzvaru izcīnīja motokluba Rodeo braucēji, tiekot arī pie trim individuālajiem tituliem.

 • "Rodeo" atkal izcīna pirmo vietu 0

  Apē aizvadītas Latvijas atklātā čempionātā motokrosā otrais posms, kurā komandu vērtējumā par uzvarētājiem kļuva Ventspils motokluba Rodeo braucēji, tā triumfējot jau otro reiz.

 • «Rodeo» dosies nostiprināt pozīcijas 0

  Jau šīs nedēļas nogalē risināsies Latvijas motokrosa čempionāta otrais posms, kurā savas līderpozīcijas centīsies nostiprināt Ventspils motokluba Rodeo braucēji.

 • Sanderam un Macukam pasniegti Atzinības raksti 12

  Ventspils domes 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs pasniedza Ventspils pilsētas domes Atzinības rakstus, Arvim Sanderam par nozīmīgu ieguldījumu motosporta attīstības sekmēšanā Ventspils pilsētā un Tomam Macukam par sasniegumiem motosportā un Ventspils pilsētas vārda nešanu pasaulē.