Divas dienas Dundagas novadā norisinājās Pāces kauss Kalēji 2019, kurā piedalījās arī jātnieku sporta kluba Demora seši sportiskie pāri.

Otrās dienas galvenajā ātruma maršrutā amatieriem ar šķēršļu augstumu 105 cm un ar 115 cm džokeru uzvara Undai Egendorfai ar Lēdiju un otrā vieta arī Undai ar zirgu Red Grace. Undai ar Red Grace uzvara arī atvērtajā ātruma maršrutā līdz 100 cm, Alise Lūse ar poniju Džoana šajā maršrutā bija ceturtā, bet Anna Čakstiņa ar Chikitu – sestā. Ātruma maršrutā ar džokeru bērniem līdz 16 gadu vecumam Annai ar Chikitu augstā trešā vieta. Pirmās dienas atvērtajā ātruma maršrutā ar šķēršļu augstumu 100 cm Unda ar Lēdiju bija ceturtā, bet Annai ar Chikitu piektā vieta.

Lieliski rezultāti arī pārējiem Demoras sportistiem. Vadības maršrutu ar vērtējumu teicami veica Marta Hermansone ar Dūju un Antuanete Prince ar Feju, abi dueti startēja arī ideālā laika maršrutā ar 70 cm augstiem šķēršļiem. Labākais rezultāts ir tam sportistam, kura rezultāts – soda punkti, starpība starp uzrādīto laiku un ideālo laiku – ir vismazākais. Šeit ceturtā vieta Alisei Lūsei ar Džoanu.

«Sacensības Pāces kauss - Kalēji 2019 ir vienas no retajām, kur ļoti piedomāts par noformējumu. Ne tikai uz rozetēm Kalēju logo, bet arī krūzītes ar konfektēm dalībniekiem, krekliņi organizatoriem ar Kalēju logo, galveno maršrutu uzvarētājiem zirgu segas un jātniekiem plecu lentas ar logo, brīnišķīgi ziedu pušķi, diplomi un teicama sacensību organizācija, kā arī paprāvs balvu fonds, kura dēļ bija ieradušies spēcīgākie sportisti. Pat visi vadības maršruta dalībnieki saņēma zirgu tīrīšanas birstīšu komplektu. Šādās sacensībās sportists jūtas gaidīts un novērtēts. Turpmākie starti Demorai jau šīs nedēļas beigās, trīs dienas Kleistos, Latvijas čempionātā konkūrā,» stāsta kluba valdes priekšsēdētāja un trenere Gelinta Apse.

Foto: (no kreisās) Una Egendorfe ar Red Grace, Anna Čakstiņa ar Chikita, Alise Lūse ar Džoannu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: