Tēma: Demora

 • Uzvar pēdējā posmā un saglabā gada kopvērtējuma otro vietu 0

  Sporta centra ''Kleisti'' slēgtajā manēžā notika pēdējais Rudens posms jāšanas sportā šķēršļu pārvarēšanā. Uz šo, pēdējo, posmu devās Unda Egendorfa ar diviem zirgiem Lēdija un Red Grace, lai nostiprinātu konkursa ''Gada labākais jātnieks'' līdz šim izcīnīto otro vietu.

 • «Demoras» jātniekiem zelts un sudrabs 0

  JSK Demora sportisti startējuši sacensībās Latvijā un Lietuvā, uzsākot arī slēgto manēžu sezonu un sadalot sacensību kopvērtējuma balvas.

 • «Demorai» divas uzvaras Pāces kausā 0

  Divas dienas Dundagas novadā norisinājās Pāces kauss Kalēji 2019, kurā piedalījās arī jātnieku sporta kluba Demora seši sportiskie pāri.

 • Veiksmīgi starti Lietuvas nacionālajā čempionātā 0

  Jāšanas sporta bāzē Audruvis, norisinājās Lietuvas nacionālais čempionāts konkūrā. Ātruma maršrutā ponijiem, ar šķēršļu augstumu 80 cm, kur startēja Lietuvas spēcīgākie poniju jātnieki, kuri cīnījās par čempiona titulu.

 • «Demorai» sezona sākas ar labiem startiem 0

  JSK Demoras trīs sportisti ar četriem zirgiem startēja sporta bāzē Lietuvā, Jonišķos “Audruvis Champions Tour 2019”. Abu dienu maršruti, bija atvērtie, kur varēja startēt gan iesācēji, gan profesionāli, tādēļ konkurence bija pārsteidzoši liela.

 • Demorieši izcīna trīs uzvaras divos turnīros 0

  Jauno jātnieku skolā Inčukalnā notika sacensības, kas pulcēja Baltijas valstu jaunus un pieredzējušus jātniekus, lai divu dienu garumā sacenstos konkūrā, kurās JSK ''Demora'' sportisti sasniedza augstus rezultātus.

 • «Demorai» divas uzvaras pirmajā posmā 0

  Sporta centrā “Kleisti” notika Latvijas Jātnieku federācijas kausa izcīņas pirmā posma sacensības šķēršļu pārvarēšanā, atklājot āra laukumu sezonu.

 • Notika starptautiskais masku festivāls (VIDEO) 0

  Februārī mūsu senči atzīmēja Meteņus, pavadot ziemu un gaidot saules un gaismas atgriešanos. Latvijā 20. gadu pēc kārtas tika rīkots starptautiskais masku festivāls, kurš šogad pulcēja 20 masku grupas no mūsu valsts un divas no Baltkrievijas.

 • «Demora» saņem Gada balvu jātnieku sportā 2

  Garkalnes novada kultūras centrā „Berģi” notika Latvijas Jātnieku federācijas (LJF) gada noslēguma pasākums. Gada balvas tika pasniegtas šķēršļu pārvarēšanā un iejādē visās vecuma grupās, poniju jāšanā, paralimpiskajā iejādē, pajūgu braukšanā, tautas klasē un amatieru jāšanā.

 • «Demorai» uzvara amatieru maršrutā 0

  Pagājušās nedēļas nogalē norisinājās Latvijas Jātnieku federācijas piektais, pēdējais Vasaras kausa posms konkūrā, kur veiksmīgi startēja Jātnieku sporta kluba Demora seši sportisti ar trīs zirgiem un trīs ponijiem.