Latvijas hokeja izlase ar ventspilniekiem Edgaru un Artūru Homjakoviem sastāvā izcīnījuši otro uzvaru Dienvidkorejā notiekošajā Legacy Cup turnīrā, šoreiz pieveicot Japānu.

Latvija pirmajā trešdaļā izvirzījās vadībā ar 3:1, bet otrās sākumā japāņi rezultātu izlīdzināja. Tiesa, jau minūti vēlāk Latvijas hokejisti guva ceturtos vārtus, bet vēl pēc brīža panāca arī 5:2. Trešais periods ilgi risinājās bez precīziem metieniem, līdz minūti līdz mača beigām ripu tukšos vārtos raidīja Edgars Homjakovs, kuram šis bija trešais vārtu guvums turnīrā.

Latvijas izlase pirmajā turnīrā dienā ar 6:2 pieveica mājiniekus, kurus divas reizes pārspēja Edgars, bet vienus vārtus guva arī Artūrs Homjakovs. Turnīra pirmās vietas liktenis izšķirsies pēdējā mačā piektdien, kad mūsu valstsvienība tiksies ar Kazahstānas izlasi.