LBL 2. divīzijas kārtējā mačā Ventspils Augstskolas basketbolisti viesojās pie vieniem no turnīra favorītiem – ķekavniekiem –, spēles beigās atspēlēja lielus mīnusus, tomēr izglābties no zaudējuma nespēja.

Pēc trim ceturtdaļām Ķekava bija pārliecinošā vadībā ar 67:51, bet ceturtās ceturtdaļas vidū pārsvars sasniedza jau 16 punktus (78:62). Tomēr turpinājumā ventspilnieki veica lielu izrāvienu, un pusminūti pirms pamatlaika beigām mājinieku pārsvars bija vairs tikai 82:78. Pēdējās sekundēs VeA jau devās uzbrukumā, lai dzēstu trīs punktu deficītu, bet Ķekava neizaicināja likteni, pārkāpa noteikumus un šādi noturēja uzvaru, kas nāca varbūt pat negaidīti smagi (85:82).

Augstskolai 17 punktus sameta Toms Stupele, 16 bija Ričardam Vitoļskim, bet Reinis Krūmiņš savāca 21 punktu un 14 atlēkušās bumbas.

Nākamo maču komanda aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems viesus no Limbažiem. Deviņās spēlēs VeA rēķinā ir četras uzvaras, bet vidzemniekiem ir desmit mači un septiņas uzvaras.