Ventspils novada dome saņēmusi aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa parakstītu pateicību par sadarbību un atbalstu Zemessardzes spēju stiprināšanā un pilnveidošanā.

Aizsardzības ministrija trešo gadu godina uzņēmumus un iestādes, kuras atbalsta zemessargus. Atsaucīgi darba devēji, norāda Raimonds Bergmanis, ir nenovērtējams atbalsts Zemessardzei un ikvienam zemessargam, kurš savu brīvo laiku pavada militārajās mācībās, gūstot prasmes un iemaņas aizstāvēt Latviju.

Izvērtējot aptaujas anketās sniegtās zemessargu atbildes un ņemot vērā Zemessardzes bataljonu komandieru ieteikumus, pateicību saņēma arī Ventspils novada pašvaldība. Novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks apliecina, ka pašvaldībai ir izveidojusies laba sadarbība ar Zemessardzes 46. kājnieku bataljona zemessargiem un bataljona komandieri pulkvežleitnantu Jāni Lakševicu.

Zemessargi vienmēr ir gatavi iesaistīties ārkārtas situāciju risināšanā, piemēram, ja būtu gaidāmi plūdi, bet pagājušajā vasarā viņi, neskaitot stundas, sniedza būtisku atbalstu ugunsgrēka dzēšanā Stiklos. Savukārt Ventspils novada pašvaldība Zemessardzei palīdz, piedāvājot telpas pasākumu rīkošanai un transportu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: