Sporta bāzē Kleisti notika Latvijas jātnieku federācijas Rudens posms, kurā JSK Demoru pārstāvēja divi poniji.

Poniju maršrutā divās fāzēs ar šķēršļu augstumu līdz 90 cm Alise Lūse ar Džoanu uzrādīja otro labāko rezultātu tūlīt aiz Heidijas Krastiņas ar poniju Glosnis no Saldus JK, Annai Čakstiņai ar Veto ar vienu gāztu šķērsli maršrutā 6. vieta.

Iepriekšējā nedēļas nogalē JSK Demora sportisti piedalījās jātnieku sacensībās Lietuvā, Jonišķos “Audruvio Halloween Taure 2018”, kur veiksmīgi startēja ar trīs zirgiem un vienu poniju.

Veicot maršrutus ar šķēršļu augstumu no 80 cm līdz 110 cm, sportisti izcīnīja vairākas godalgotās vietas. Amatieru maršrutā Artūras Stonkus ar Leksija Lilū pirmajā dienā 3. vieta, otrās dienas maršrutā uzvara, Undai Egendorfai ar Red Grace amatieru maršrutā ar šķēršļu augstumu 100 cm 6. vieta, bet ar Lēdiju atvērtajā ātruma maršrutā sestdien 5. vieta un svētdienas maršrutā 3. vieta. Samanta Kausiņa ar Lēdiju, maršrutā ar šķēršļu augstumu 80 cm izlēca bez soda punktiem, uzrādot desmito labāko laiku un Annai Čakstiņai ar Veto 3. vieta uz 80 cm ātruma maršrutu un pirmo reizi mēģinot lēkt ar poniju atvērto maršrutu zirgiem ar 100 cm augstiem šķēršļiem ierindojās 10. vietā.

“Lai gan abās sacensībās startējām slēgtajās manēžās, patīkami, ka tik vēlā rudenī pieturas labs laiks, lai trenētos mājās, bez manēžas, bet uz kvalitatīva smilšu seguma laukuma. Domāju, ka tāpēc arī rezultāti neizpaliek, kā arī visu sezonu ir strādāts un krāta pieredze. Vēl viens rudens posms paredzēts Kleistos”, tā jātnieku sporta kluba “Demora” valdes priekšsēdētāja un trenere Gelinta Apse.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: