Pagalam neveiksmīgi pārbaudes turnīru Lietuvā aizvadījuši BK Ventspils basketbolisti, Vlada Garasta kausa izcīņā Klaipēdā piedzīvojot divus bezierunu zaudējumus.

Turnīra pusfinālā ventspilnieki tikās ar Rytas basketbolistiem, kam pēc pirmā puslaika piekāpās vien par sešiem punktiem (37:43). Nākamajās desmit minūtēs Ventspils guva vien deviņus punktus, bet sāncenši atbildēja ar 25. Arī visā spēlē Rytas pārliecinoša uzvara ar 82:61. Ventspilniekiem šajā mačā rezultatīvākais ar 21 punktu bija Entonijs Bīns, bet Māris Gulbis un Džonatans Erledžs sameta pa desmit.

Cīņā par trešo vietu Latvijas čempioniem pretī nāca mājinieku Neptunas, kas pirms tam ar 69:78 (9:21, 24:22, 16:24, 20:11) bija piekāpušies Igaunijas čempionei Kalev/Cramo. Šī spēle Ventsplij sanāca pavisam nesekmīga – pirmajā puslaikā gūti tikai 12 punkti, visā spēlē samesti 38 un piedzīvota sagrāve ar 38:85. Latvijas kluba rindās 11 punktus guva Māris Gulbis, bet sešus punktus pievienoja Ārons Džonsons.

Par turnīra uzvarētāju kļuva komanda Kalev/Cramo, kas sasita Rytas ar 85:68, un tieši ar maču pret talliniešiem pēc divām nedēļām Ventspils uzsāks jauno Latvijas– Igaunijas līgas turnīru.

Savukārt ventspilnieki Ronalds Zaķis un Rihards Lomažs Latvijas izlases rindās piedalījās divās Pasaules kausa kvalifikācijas mačos. Vispirms Rīgā ar 85:74 tika pieveikta Eiropas čempione Slovēnija (Zaķis 6 punkti, 4 atlēkušās bumbas; Lomažs piespēle un atlēkusī bumba), bet pēc tam izbraukumā dramatiskā mača izskaņā ar 82:85 piedzīvot zaudējums pret Spāniju (Zaķis 6 punkti, 2 atlēkušās bumbas; Lomažs 6 punkti, 2 piespēles).

Šīs nedēļas nogalē BK Ventspils aizvadīs divas pārbaudes spēles – 22. un 23. septembrī Ventspilī viesosies VTB līgas klubs Enisey.

Komentāri (2)

• 0
    karlito 18.09.2018, 18:29:58

Otrajā spēlē nebija parasts zāģis,bet kārtīga sagrāve..kaut kāds antibasketbols no Ventspils puses..