Pēc kārtējām futbola Virslīgas spēlēm FK Ventspils komanda noslīdējusi uz trešo vietu, turklāt ventspilnieki aizvadījuši vairāk maču nekā visi citi medaļu pretendenti.

Ventspils savā laukumā uzņēma tiešos medaļu konkurentus Riga FC futbolistus, kuri turklāt Virslīgā bija uzvarējuši jau astoņus mačus pēc kārtas. Ventspilnieku rēķinā bija piecas uzvaras pēc kārtas, tomēr mačā ar rīdziniekiem šī sērija aprāvās.

Tikai dienu pirms mača kļuva skaidrs, ka tajā tomēr varēs piedalīties Tosins Aijeguns, jo Apelāciju komisija atcēla visus viņam uzliktos sodus, un tieši nigērietis bija viens no pamanāmākajiem spēlētājiem mājinieku rindās. Bumbas kontrole no pirmajām minūtēm vairāk piederēja viesiem, bet Ventspils regulāri tika pie asiem pretuzbrukumiem, liekot sāncenšiem domāt arī par spēli aizsardzībā. Rezultātu pirmajā puslaikā tomēr atklāja Riga FC, kad pēc stūra sitiena izspēles ar galvu precīzi sita Darko Lemajičs.

73. minūtē viesi palika mazākumā, kad otro brīdinājumu nopelnīja centra aizsargs Stefans Paničs, bet astoņas minūtes vēlāk Anastasija Mordatenko aktivitāte ļāva Ventspilij tikt pie pendeles. To izpildīt devās Tosins, taču teicami nospēlēja rīdzinieku vārtsargs Roberts Ozols, izvelkot bumbu no vārtu apakšējā stūra. Mājinieki līdz pēdējai sekundei centās panākt vismaz neizšķirtu, taču bumbu vārtos iedabūt neizdevās. Jau kompensācijas laikā pie sava otrā brīdinājuma tika Vadims Žuļevs, līdz ar to komandas maču beidza vienādos sastāvos un neizšķirts būtu arī godīgākais iznākums, tomēr mājiniekiem nācās samierināties ar zaudējumu 0:1.

Vēl šajā kārtā Spartaks ar 1:0 pieveica līderi RFS, Liepāja/Mogo ar 2:0 apspēlēja Jelgavu, bet Metta/LU svinēja uzvaru 2:1 pret valmieriešiem. Nākamajā mačā 1. septembrī ventspilnieki viesos tiksies ar šosezon vēl uzvarēto RFS.

еs 27.08.2018, 15:34:11

Spēle parādīja, ka šī sezona Ventspils izpildījumā ir tāda eksperimentālā.
    Drīzāk bagātnieki no Riga FC varēja gūt otrus vārtus, nekā Ventspils (par spīti spēlei vairākumā un nerealizētam 11m soda sitienam).
    Droši vien, treneru štābs kļūdījās ar sākumsastāvu. Varbūt gatavojās spēlēt bez Tosina.

• -1
    keda 27.08.2018, 16:02:33

Ruginu jau no pirmās minūtes bija jālaiž, bet to portugļai varbūt vēlāk. Iskatījās, ka klibo, ne? Spēlē kopumā jau bija laba - emocijas, azats, bet nu tas iznākums... Un kāpēc riga fc starpsezonā nocopē rakelu un lukjanovu, bet mēs 90% tikai importu? :(