BK "Ventspils" basketbolistiem Čempionu līgā neizdevās uzsākt uzvaru sēriju, jo panākumam Tenerifē sekoja neizteiksmīga spēle un zaudejumus savā laukuma "Neptunas" komandai 69:84.

Pirmajā abu vienību cīņā Klaipēdā panākumu ar 87:80 guva ''Neptunas'', kas pirms šīs spēles ar 5-3 bilanci arī atradās augstāk turnīra tabulā. Ventspilniekiem pirms šīvakara cīņas astoņās spēlēs bija četri panākumi un ceturtā pozīcija, bet, uzvarot Klaipēdu ar astoņu punktu pārsvaru, bija iespēja ielauzties labāko trijniekā.

Mača sākumā ventspilnieki labi darbojās aizsardzībā, realizēja savus metienus no distances un nepilnu četru minūšu laikā ieguva astoņu punktu handikapu (12:4). Turpinājumā vairāk nekā četras minūtes ventspilnieki nespēja gūt punktus, ''Neptūnas'' pievilka līdz 9:12, bet pretinieku izrāvienu ar tālmetienu apturēja Ingus Jakovičs (15:9). Pēc desmit minūtēm mūsējiem 17:11 handikaps.

Otrajā ceturtdaļā ''Ventspilij'' turpinājās problēmas ar punktu gūšanu, kamēr lietuvieši realizēja vairākus tālmetienus, ceturtdaļu izskaņā izvirzījās vadībā, bet galu galā uzvarējato  ar 12 punktu pārsvaru, pirmo puslaiku ''Neptunas'' noslēdzot ar 37:31. Trešā ceturkšņa gaitā krietni pārliecinošāk darbojās ''Neptunas'', kas veiksmīgi uzbruka no distances, piespieda ''Ventspili'' izpildīt sarežģītus metienus, tādā veidā sasniedzot 15 punktu handikapu (54:39). Jakovičs ar tālmetienu un Zaķis ar pustālo atkal ļāva tikt nedaudz tuvāk (54:44).

Klaipēda ceturtdaļas izskaņā parūpējās par iespēju ventspilniekiem - viesi nopelnīja gan nesportisko, gan tehnisko piezīmi. Jakovičs realizēja trīs soda metienus pēc kārtas, bet pēdējo uzbrukuma iespēju mājinieki neizmantoja - Maiks Bruševičs meta garām no tālmetienu līnijas. Pirms izšķirošās ceturtdaļas "Ventspils" bija iedzinējos ar 47:54, tomēr pēdējie notikumi noteikti bija uzlabojuši garastāvokli.

Diemžēl ceturtā ceturtdaļa tika iesākta ar kļūdu, bet ''Neptunas'' trāpīja no tālās distances, un galu galā arī veica izrāvienu 13:2 , panākot 67:49. ''Ventspils'' spēles gaitu mēģināja lauzt ar agresīvu presingu, taču tas līdz galam rezultātu nedeva, lietuvieši nospēlēja stabili un svinēja panākumu ar 84:69.

Komentāri (6)

• 0
    еs 19.12.2017, 22:40:09

Mājas spēle pret Itālijas komandu (novembrī) un šodienas spēles - divas labākās antireklāmas, lai skatītāji nenāktu uz spēlēm!
    Komandai pagaidām labāk veicās izbraukumos (Turcijā, Rīgā 18.11. pret VEF, Spānijā)!

• 0
    karlito 19.12.2017, 22:46:09

Zeļonis labi kapāja,varējām paturēt pie mums...kaut kā neiet ar tiem leišiem,mūsu klienti ir spāņi!

• 0
    keda 19.12.2017, 23:41:55

vāks, 2 drausmīgas spēles pēc kārtas un te vēl leišu svinības sanāca... Un atkal jau piezogas domas par neizbēgamo fiasko pavasarī.. :(

• -1
    VentspilsMen 20.12.2017, 00:44:15

Kur Jūs esat ventspilnieki, kuri nāk uz spēlēm?! Kāpēc tikai #Asektors atbalsta komandu ar saukļiem un plaudēšanu, kur ir pārējā zāle... Vai tad tiešām grūti “vieglā” balsī reizē ar #Asektoru uzkliegt skaļāk - Ventspils un sasist plaukstas?! Neēsam jau atnākuši uz teātri kā nekā. Skumji, skumji, skumji. Prieks skatīties uz leišu faniem bijagan E, gan B sektorā.

• 0
    keda 20.12.2017, 08:29:41

Pievienojos! Kaut elementāri paplaudēt līdzi, kad fani dzied un kaut ko vienkāršu uzkliegt.

• 0
    AN 19.01.2018, 22:53:36

Leišiem fani bija divos sektoros. Ventspils aktīviem faniem arī būtu jāsadalās un jāsēž divos sektoros - būtu labāks troksnis zālē.

Un BKV mārketinga nodaļa varētu padomāt par to, lai zālē skanētu mūzikas instrumenti, kā tas notiek Francijā (Elan Chalon spēlē).