Ventspils pilsētas domē svinīgi parakstīts būvdarbu līgums par sporta zāles un tās palīgtelpu remontu un slēgtās BMX ziemas treniņbāzes izveidi Ventspils 2. vidusskolā.

Līgumu parakstīja Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Inguna Rudēvica, "Ventspils Nekustamo īpašumu" valdes priekšsēdētājs Valdis Lesiņš un būvfirmas SIA “Venttermo” valdes priekšsēdētājs Valdis Čeksters. Objektu būvēs divās kārtās, kur 1. kārtā tiks atjaunota Ventspils 2. vidusskolas sporta zāle un tās palīgtelpas, savukārt 2. kārtā izbūvēs slēgto BMX ziemas treniņbāzi pie Ventspils 2. vidusskolas.

Blakus Ventspils 2. vidusskolai tiks izbūvēta jauna slēgtā BMX ziemas treniņbāze, kura primāri tiks veidota sporta skolas “Spars” riteņbraukšanas sporta veida BMX audzēkņu vajadzībām.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • 0
  krusttēvs vilhelms 19.12.2017, 23:42:10

  Ev , dīzeļdegviel smird ..... risiniet arī šo lietu!!!!

 • 0
  Ventspils pilsētas dome 20.12.2017, 10:38:38

  Labdien!
  Lai gan pašvaldība vairakkārt ir informējusi par smaku cēloņiem un reālajiem atbildīgajiem, vēlamies vēlreiz atgādināt, ka, konstatējot nepatīkamas smakas, nekavējoties jāinformē Valsts vides dienests, zvanot uz vides SOS tālruni 25749231. Oficiālas sūdzības saņemšana ir juridisks pamats, lai Valsts vides dienesta inspektors vērstos pie uzņēmuma, kas veic naftas un ķīmisko produktu pārkraušanu, ar prasību samazināt produkta iekraušanas ātrumu vai pārtraukt kraušanu. Līdz nākamā gada 31. maijam, kad uzņēmumiem, kuri veic naftas un ķīmisko produktu pārkraušanu, obligāti būs jāizmanto tvaiku savākšanas un pārstrādes iekārtas, tas vēl arvien paliks vienīgais reālais risinājums situācijas uzlabošanai.

 • 0
  Ventspils pilsētas dome 20.12.2017, 10:38:47

  Operācijas ar naftas produktiem, to uzglabāšana un pārkraušana, kā rezultātā rodas nepatīkamās smakas ir piesārņojošā darbība. Vienīgā institūcija, kura ir tiesīga izdot atļauju šādai darbībai ir Valsts vides dienests, tāpat tā ir arī vienīgā institūcija, kas veic atļaujas nosacījumu kontroli praksē. Ventspils gadījumā “B” kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas uzņēmumiem ir izsniegusi Valsts vides dienesta Ventspils Reģionālā vides pārvalde un Pārvaldes inspektori ir tie, kuru pienākums ir kontrolēt atļauju nosacījumu ievērošanu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: