Ventspils novada jaunie sportisti piedalījās Kuldīgas novada sporta skolas atklātajās vieglatlētikas sacensībās U14 vecuma grupā, mājās pārvedot astoņas medaļas.

Pie zelta novada vieglatlēti šoreiz netika, bet divas sudraba medaļas izcīnīja Beāte Isājeva, kas bija otrā 60 m barjerskrējienā un 41 dalībnieces konkurencē arī tāllēkšanā. Zēniem sudraba medaļu augstlēkšanā izcīnīja Ernests Gūtmanis, bet Ralfs Reinis Kvecko bija otrais lodes grūšanā un tika pie bronzas medaļas augstlēkšanā. Nikola Mūrniece augstlēkšanā dalīja 2.–4. vietu, bet, sarēķinot mēģinājumu skaitu, viņai tika bronzas medaļa. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Zane Hamstere, kas izcīnīja bronzas medaļu 1000 m skrējienā, un Kaspars Plotnieks, kas bija trešais tāllēkšanā.

Vēl labāko sešniekā ierindojās Marta Matisova un Viktors Majorenkovs. Audzēkņus sacensībām sagatavoja treneri Arno Kiršteins, Aivars Žeimunds un Aivars Čaklis.