Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionāta spēlē otrdien pašreizējie valsts čempioni "Ventspils" savā laukumā ar 3:0 (0:0) uzvarēja pērnās sezonas trešo spēcīgāko komandu Daugavpils "Daugavu", izcīnot astoto uzvaru tikpat šīs sezonas cīņās.

Ieskaitot pagājušo sezonu, "Ventspils" komanda uzvarējusi jau 13 virslīgas čempionāta spēlēs pēc kārtas. Tikmēr daugavpilieši tagad pārtraukuši četru panākumu sēriju.

Pirmajā puslaikā vārti netika gūti, bet otrā puslaika ievadā rezultātu atklāja Eduards Tīdenbergs. Otros vārtus mājinieki guva 14 minūtes pirms cīņas beigām, kad izcēlās lietuvietis Simons Pauļus, bet cīņas pašās beigās lielu ventspilnieku teritoriālo pārsvaru vēl vienos gūtos vārtos pārvērta albānis Nduje Mujeckis.