Latvijas lielākā uzņēmēju organizācija Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera kopā ar sadarbības partneriem biznesa augstskolu “Turība”, “Junior Achievment” un pētījumu centru “SKDS” 14. jūnijā pasniedza Uzņēmumiem draudzīgākās pašvaldības balvas.

Kategorijā “Uzņēmumiem draudzīgākā valstspilsēta 2023” par uzvarētāju tika atzīta Ventspils valstspilsēta, 2. vietu ieguva Jelgavas valstspilsēta, savukārt 3. vietu ieguva Jūrmalas valstspilsēta. Kategorijā “Uzņēmumiem draudzīgākais novads 2023” 1. vietu ieguva Madonas novads, 2. vietu Smiltenes novads un 3. vietu Jēkabpils novads.

Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš: “Šāds panākums ir iespējams tikai pateicoties Ventspils uzņēmēju augstajam novērtējumam, un tas liecina, ka pašvaldības darbs uzņēmēju atbalstam ir pamanīts un novērtēts. Ceram, ka šāda ziņa, ka Ventspilī ir vislabākie apstākļi uzņēmējdarbībai, palīdzēs piesaistīt mūsu pilsētai jaunus investorus, tajā skaitā no ārvalstīm. Tas ir liels gods, bet vienlaicīgi liela atbildība, kas mūs motivēs arī turpmāk sniegt visu iespējamo atbalstu Ventspils uzņēmējiem.

Liels paldies Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerai un tās sadarbības partneriem par pasākuma organizēšanu. Tas motivē pašvaldības ar vien vairāk veltīt uzmanību uzņēmējdarbības atbalstam.”

Pašvaldības tika vērtētas pēc vairākiem kritērijiem: pašvaldības atbildes uz uzņēmēja interesi attīstīt biznesu konkrētajā reģionā, pašvaldības atbalsta izglītības iestādēm uzņēmējdarbības programmu īstenošanā un skolēnu mācību uzņēmumu organizēšanā, pašvaldības pašvērtējuma, uzņēmēju vērtējuma un reģistrēto uzņēmumu daudzuma konkrētajā pašvaldībā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: