Tēma: Sadarbība

 • VeA un Hansa Matrix turpina sadarbību 0

  Ventspils Augstskolas (VeA) un elektronikas uzņēmuma Hansa Matrix pārstāvji tikās, lai stiprinātu jau esošo sadarbību un pārrunātu nākotnes iespējas. Šī sadarbība ir veiksmīgs piemērs tam, kā augstskola un uzņēmums var cieši sadarboties, lai veicinātu izglītības un uzņēmējdarbības attīstību reģionā.

 • Brīvostas pārstāvniecība biznesa vizītē Kazahstānā 0

  Latvijas uzņēmēju delegācija devusies uz Kazahstānas galvaspilsētu Astanu, lai biznesa vizītes "Latvija-Kazahstāna: jaunas sadarbības perspektīvas" programmā ar Kazahstānas uzņēmējiem runātu par nākotnes sadarbību. Vizītē plaši pārstāvēta Ventspils brīvosta, gan arī lielākā daļa ostas termināļu, jo tieši Kazahstāna šobrīd ir viens no svarīgākajiem Ventspils sadarbības partneriem.

 • Bērni vasarā izzina ukraiņu kultūru un tradīcijas 0

  Vasaras brīvlaikā Ukraiņu centrs Lielajā Dzirnavu ielā 14 pārvērties par Ukraiņu vasaras centru. Šeit tiek realizēta interešu izglītība Ventspils izglītības iestāžu audzēkņiem, kuri apmeklē vasaras nometnes, un ukraiņu bērniem. Nodarbības tiek organizētas ar Izglītības pārvaldes un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

 • Ventspils atzīta par uzņēmumiem draudzīgāko valstspilsētu 0

  Latvijas lielākā uzņēmēju organizācija Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera kopā ar sadarbības partneriem biznesa augstskolu “Turība”, “Junior Achievment” un pētījumu centru “SKDS” 14. jūnijā pasniedza Uzņēmumiem draudzīgākās pašvaldības balvas.

 • Lembergs: Ventspils domei ir atņemti 145 miljoni (VIDEO) 22

  «Ja es skatītos no malas, es teiktu – tā nevar būt,» situāciju Ventspils brīvostā raksturo partijas Latvijai un Ventspilij valdes priekšsēdētājs AIVARS LEMBERGS, kura vadībā Ventspils osta piedzīvojusi savus ziedu laikus, tranzīta ekonomikai pievienojot joprojām augošo apstrādes rūpniecību. Vai pilsētai izdosies atgūt teikšanu pār ventspilnieku īpašumu 145 miljonu vērtībā, par to – intervijā.

 • Vizītē ieradās Nīderlandes Karalistes vēstniece 2

  Savā pirmajā vizītē Ventspilī ieradās Nīderlandes Karalistes vēstniece Latvijā V.E. Klaudija Magdalena Njo Pītersi, lai pārrunātu ekonomiskās sadarbības iespējas ar Ventspils brīvostas pārvaldi.

 • Sadarbības vietā savstarpēji pārmetumi (VIDEO) 30

  Savstarpējas līdzvērtīgas sadarbības vietā – abpusēji pārmetumi, apmainīšanās ar laipnībām publiskajā telpā un sprunguļu mešana attīstības projektu riteņos. Tāds ir reālais sausais atlikums Ostu likumam, kas ir iedzinis ķīli kādreiz labi izveidotajās attiecībās starp Ventspils brīvostas pārvaldi un pilsētas pašvaldību.

 • Intervija ar Lieni Klementjevu. Nomainot frekvenci 0

  Pasaules valstis, tradīcijas un garšas viņai atveras un ļauj izzināt sevi. Liene Klementjeva ir izveidojusi zīmolu Mamma Amma Cacao un jau pāris gadus piedāvā mūsu zemē vēl gana svešo ceremoniālo kakao. Sirdscentrēta dzīvošana ir viņas ikdienas prakse, aizrautība un reliģija.

 • Baudīja Harkivas teātra baletu 0

  Četras dienas mūsu pilsētā viesojās Harkivas Nacionālā akadēmiskā operas un baleta teātra baleta trupa. Uz teātra nama Jūras vārti skatuves tika izrādītas divas izrādes – Sniegbaltīte un septiņi rūķīši un Žizele. Skatītāju pilnās zāles ar aizrautu elpu un sajūsmu baudīja Ukrainas profesionālā baleta mākslinieku uzstāšanos.

 • Ventspili apmeklē Uzbekistānas vēstnieks 0

  Savā pirmajā vizītē Ventspilī ieradās Uzbekistānas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā Kadambajs Sultanovs ar delegāciju, lai iepazītos ar Ventspils iespējām un piedāvājumu sadarbībai ar Uzbekistānas uzņēmējiem.

 • Skanēs mūzika solārajā Vecpilsētā 13

  Ventspilnieki iecerējuši kārtējo ambiciozo projektu Solārā Vecpilsēta Ventspilī un Liepājā, kam veiksmes gadījumā būs jāapvieno mūsdienīgi tehnoloģiskie risinājumi Vecpilsētas arhitektūrā un dizainā un vienlaikus jāspilgtina pilsētas kultūras un mūzikas dzīve.