Tēma: Sadarbība

 • Parakstīts sadraudzības līgums ar Vinnicas pilsētas domi 0

  14. septembrī, attālinātā formātā uz tikšanos pulcējās Ventspils valstspilsētas pašvaldības pārstāvji un Vinnicas pilsētas domes pārstāvji. Sarunas mērķis bija pārrunāt abu pilsētu sadarbības virzienus, kā arī parakstīt Sadraudzības līgumu starp Ventspils valstspilsētas pašvaldību un Vinnicas pilsētas domi.

 • Ventspils Hokeja savienība uzņemti par LHF biedriem 0

  Rīgā norisinājās gadskārtējais Latvijas Hokeja federācijas (LHF) biedru kongress, kurā iesaistījušies 53 biedri. Šajā ikgadējā forumā notika jaunu biedru uzņemšanu un biedrība ''Ventspils Hokeja savienība'' tika uzņemta par pilntiesīgu LHF biedrs.

 • Uzsāk sadarbību ar «Moduls Engineering» 0

  Ventspils Tehnikumā sadarbības vizītē viesojās SIA "Moduls Engineering" pārstāvji. ''Moduls Engineering'' ir pieredzējis inženierkomunikāciju uzņēmums, kas veic projektēšanu, izbūvi un servisa apkalpošanu elektroapgādes un vājstrāvas tīkliem; siltumapgādes, ventilācijas un kondicionēšanas sistēmām, ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem, kā arī veic ēku būvniecības darbus.

 • Apbalvota VeA Studentu padome 0

  Ventspils Augstskolas (VeA) Studentu padome pirmo reizi ieguvusi titulu ''Gada studējošo pašpārvalde'', savukārt tās priekšsēdētāja Marta Anete Vinniņa saņēma balvu ''Gada izaugsme''.

 • «Ventspils reiss» – ģimenei draudzīga darbavieta 15

  Jau devīto gadu pēc kārtas pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' spējis apliecināt, ka, saimniekojot pārdomāti, vienlaikus iespējams nodrošināt gan kvalitatīvus pasažieru pārvadājumus, gan rūpēties par darbinieku labjūtību.

 • Slimnīca stiprina atgriezenisko saiti 0

  Lai uzlabotu savstarpējo sadarbību pacientu ārstēšanā, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca mūspuses ģimenes ārstiem rīkoja informatīvu pasākumu.

 • Slimnīca saņēmusi starptautiskās palīdzības sūtījumu 0

  Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai piegādāts papildu medicīniskais aprīkojums Covid-19 pacientu ārstēšanai. Sūtījums saņemts no Nīderlandes Eiropas Savienības civilās aizsardzības sadarbības programmas.

 • Erasmus+ projekts sniedz jaunas profesionālās zināšanas un prasmes 0

  Pēc ilgākas pauzes Covid-19 pandēmijas noteikto ierobežojumu dēļ, izdevās atsākt projekta Erasmus+ ''Pieredze un apmācība Eiropā'' aktivitātes. Noslēdzošajā Erasmus+ fāzē mācību mobilitātēs devās 27 Ventspils Tehnikuma audzēkņi.