Tēma: Sadarbība

 • Slimnīca stiprina atgriezenisko saiti 0

  Lai uzlabotu savstarpējo sadarbību pacientu ārstēšanā, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca mūspuses ģimenes ārstiem rīkoja informatīvu pasākumu.

 • Slimnīca saņēmusi starptautiskās palīdzības sūtījumu 0

  Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai piegādāts papildu medicīniskais aprīkojums Covid-19 pacientu ārstēšanai. Sūtījums saņemts no Nīderlandes Eiropas Savienības civilās aizsardzības sadarbības programmas.

 • Brīvosta piedalās starptautiskā izstādē Almati 0

  Šonedēļ Almati, Kazahstānā notiek starptautiskā izstāde ''TransLogistica Kazakhstan 2021'', kurā ar Ventspils ostas iespējām iepazīstina brīvostas pārvaldes pārstāvji.

 • Atklās izstādi «EEZ un Norvēģijas granti Latvijā» 0

  14. oktobrī plkst. 17.30 Pārventas bibliotēkā Norvēģijas vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors atklās izstādi ''EEZ un Norvēģijas granti Latvijā''. Izstāde notiek Ziemeļvalstu dienu, kas norisinās 14. un 15. oktobrī Ventspilī, programmā sadarbībā ar Finanšu ministriju un Ventspils bibliotēku.

 • Brīvosta piedalās transporta koridoru attīstības forumā Sanktpēterburgā 0

  Šonedēļ Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā norisinās vairāki nozīmīgi starptautiski transporta un loģistikas nozares pasākumi, kuros līdz ar Satiksmes ministrijas, VAS ''Latvijas Dzelzceļš'' un Rīgas brīvostas delegācijām piedalās arī Ventspils brīvostas pārvalde.

 • Augstskola tikās ar Ventspils skolu direktoriem 0

  Ventspils Augstskolas (VeA) vadība tikās ar Ventspils vispārējās izglītības iestāžu direktoriem un direktoru vietniekiem, ar mērķi veicināt skolu un augstskolas sadarbību. Tikšanās iniciatore bija VeA rektora padomniece vispārējās un profesionālās izglītības sadarbības jautājumos Ilze Buņķe.

 • Saredz potenciālu sadarbībai ar Ukrainu 2

  Lai veicinātu jaunas sadarbības iespējas Ukrainā gan transporta un tranzīta, gan industriālā parka projektu jomās, Ventspils brīvostas pārvalde un ostas termināļu pārstāvji piedalījās Latvijas tranzīta dienās Ukrainā.

 • Hokeja savienība paraksta sadarbības līgumu ar HK «Zemgale» 0

  Biedrība ''Ventspils Hokeja Savienība'' un biedrība ''Hokeja Klubs Zemgale'' parakstīja sadarbības līgumu, kas sekmēs hokeja attīstību Latvijā, piedāvājot iespēju Hokeja Savienības sportistiem piedalīties hokeja kluba ''Zemgale'' komandu sastāvos, kā arī hokeja treneriem piedalīties praktiskajās nodarbībās ar HK ''Zemgale'' pieredzējušajiem treneriem.