14. maijā, svētku noslēgumā Pārventas centrs uzmirdzēs košās lāzeru gaismās un video mākslas performancēs. Sakarā ar Pārventas svētku noslēguma pasākumiem pie 3. pamatskolas un ēkas Talsu ielā 41 no plkst. 22 līdz plkst. 1 naktī tiks slēgta transporta kustība.

Transporta kustība tiks slēgta sekojošos ielu posmos:
- Tārgales – Talsu ielu krustojumā;
- Tārgales – Ugāles/Kaļķu ielu krustojumā;
- Talsu – Celtnieku ielu krustojumā.

Uz Talsu ielas 41. nama (Dziedinātava) fasādes tiks eksponēti mākslinieces Andas Kolosovas reāllaikā radītie EBRU mākslas darbi. Performanci būs iespējams vērot arī no tuvējās apkārtnes. Par muzikālo noformējumu gādās daudzsološais Ventspils Mūzikas vidusskolas talants – ģitārists Kristaps Prancāns.

No plkst. 23 līdz vieniem naktī īpaši gatavots 3D video mappings līdz nepazīšanai izrotās 3. pamatskolas ēku, savukārt, pagalms iemirdzēsies viskrāšņākajos lāzeru staros. Grandiozais šovs ilgs aptuveni astoņas minūtes un tiks atkārtots vairākkārt. Mākslas performanci veidojuši Latvijā vadošā lāzeru un gaismu tehnikas kompānija ''ARTISTIC'', 3D video mākslinieks Dmitrijs Voloviks, elektroniskās mūzikas producents Arvīds Saulītis un video mākslinieks Viktors Keino.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: