Tēma: Ierobežojumi

 • Būs satiksmes ierobežojumi 1

  11. maijā plkst. 11.00 Piedzīvojumu parkā ar velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Šī gada velobrauciena moto ir ''Olimpiskie velozibšņi'', kas izvēlēts saistībā ar vasaras olimpiskajām spēlē, kuras šogad norisināsies Parīzē.

 • Pieaug būvdarbu apjoms un satiksmes ierobežojumi 0

  Valsts autoceļu tīklā palielinās būvdarbu apjoms un satiksmes ierobežojumi tajos - šonedēļ būvdarbi notiek jau 40 valsts ceļu posmos, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

 • ''Selgā'' noteikta karantīna 0

  Ventspils Sociālās aprūpes namā “Selga” pašlaik ir noteikta karantīna saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatību klientu vidū. Noteikti ierobežojumi klientu apmeklējumos līdz 21. decembrim.

 • Būs satiksmes ierobežojumi lāpu gājiena laikā 0

  11. novembrī Ventspilī tiks atzīmēta Lāčplēša diena ar pasākumiem, kuru laikā visiem būs iespēja godināt Latvijas brīvības cīņās kritušo varoņu piemiņu.

 • Stājas spēkā ierobežojumi aromatizētiem karsējamās tabakas izstrādājumiem 0

  Šodien visās Eiropas Savienības dalībvalstīs, tostarp arī Latvijā, stājas spēkā jauni ierobežojumi aromatizētiem karsējamās tabakas izstrādājumiem. Direktīva nosaka, ka ierobežojumiem vienlaicīgi visās ES dalībvalstīs jāstājas spēkā 23. oktobrī. Aizliegums jāievēro ražotājiem, izplatītājiem un tirgotājiem visā ES.

 • Ventspils maratona laikā būs sabiedriskā transporta kustības traucējumi 0

  Svētdien, 17. septembrī, norisināsies Ventspils maratona sacensības, tāpēc no plkst. 9.00 līdz plkst. 15.30 būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā: netiks apkalpotas vairākas autobusu pieturas, kā arī būs mainīti autobusu kustības ceļi visos pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos, kā arī novada un starppilsētu maršrutos Kuldīgas un Liepājas virzienā.

 • Maratona laikā būs satiksmes ierobežojumi 4

  17.septembrī, Ventspilī notiks šī gada lielākie skriešanās svētki, tādēļ gan pilsētas iedzīvotājus, gan apmeklētājus aicinām iepazīties ar satiksmes ierobežojumiem maratona dienā.

 • Sāksies Ventspils radio un televīzijas torņa pretkorozijas apstrādes darbi 0

  Šonedēļ tiek uzsākti un divus mēnešus turpināsies Ventspils radio un televīzijas torņa pretkorozijas apstrādes darbi. Lai gan ap torni tiks izvietots aizsargtīkls, gruntēšanas un krāsošanas darbu laikā torņa tuvākās apkaimes iedzīvotāji aicināti nenovietot transporta līdzekļus torņa tuvumā esošajos Ģertrūdes, Andreja, Raiņa un Jūras ielas posmos, informē VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC).

 • Sāpina līdzcilvēku attieksme 8

  Viesojoties Latvijā un saskaroties ar neizprotošu attieksmi pret cilvēkiem ar invaliditāti, rūgtas mieles palikušas ventspilniecei Ritmai Griezei, kas jau daudzus gadus dzīvo Dānijā.

 • Pilsētas svētkos būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' informē, ka pilsētas svētku laikā  5. augustā būs satiksmes ierobežojumi, kas ietekmēs sabiedriskā transporta kustību – tiks mainīti autobusu kustības ceļi, netiks apkalpotas atsevišķas autobusu pieturas, kā arī būs autobusu kavēšanās.

 • Šokolādes fabrika ''Pobeda'' nomainījusi nosaukumu 2

  Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis Ventspils uzņēmuma SIA Pobeda Confectionery īpašniekus iekļāvis to ārzemnieku sarakstā, kuriem liegta ieceļošana Latvijā. Uzņēmums tagad ieguvis citu nosaukumu – Amare Confectionery.

 • Rotācijas apļos un atsevišķos ielu posmos veiks brauktuves seguma remontdarbus 4

  No nākamās nedēļas SIA "Būvniecības Grupa LV" paredz uzsākt brauktuves seguma virskārtas vienkāršotos atjaunošanas darbus abos Ventas tilta transporta kustības rotācijas apļos, Sporta ielā un Zvaigžņu ielā. Būvdarbu laikā būs noteikti satiksmes ierobežojumi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.