Tēma: Ierobežojumi

 • Nosaka ierobežojumus karsējamās tabakas izstrādājumu tirgošanai 0

  Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likumā, ar kuriem atbilstoši Eiropas Savienības (ES) regulējumam noteikti jauni ierobežojumi aromatizētiem karsējamās tabakas izstrādājumiem.

 • Lāčplēša dienā būs satiksmes ierobežojumi 5

  Piektdien, 11. novembrī, notiks Lāčplēša dienas lāpu gājiens, kura laikā Ventspils iedzīvotājiem un viesiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

 • Notiks ikgadējā akcija ''ROADPOL Drošības dienas'' 0

  16. septembrī, Eiropas Savienības dalībvalstīs, tostarp Latvijā, sāksies nedēļu ilga Eiropas ceļu policijas tīkla (ROADPOL) organizētā ikgadējā akcija ''ROADPOL Drošības dienas''.

 • Maratona laikā būs satiksmes ierobežojumi 8

  17. septembrī, Ventspilī notiks šī gada lielākie skriešanās svētki un visas distances šogad tiks veiktas vienā dienā, tādēļ gan pilsētas iedzīvotājus, gan apmeklētājus organizatori aicina iepazīties ar satiksmes ierobežojumiem maratona dienā.

 • Būs satiksmes ierobežojumi «Ghetto Games» laikā 1

  No 22. līdz 24. jūlijam Ventspilī jau desmito reizi norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras festivāls "Ghetto Games", festivāla norises laikā plānoti satiksmes ierobežojumi un ielu slēgšana, kā arī izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.

 • Jāņu brīvdienās plānotas izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos 0

  Jāņu brīvdienās - periodā no 23. jūnija līdz 26. jūnijam - būs izmaiņas 515 reģionālo autobusu maršrutos visā Latvijā, informē Autotransporta direkcijas pārstāvji. Daļā maršrutu tiks atklāti jauni reisi, bet daļā tie tiks atcelti.

 • Uz ceļiem turpinās remontdarbi 5

  Plānojot brīvdienu braucienus, autovadītājiem ir jāierēķina papildu laiks ceļā, ņemot vērā faktu, ka Latvijā turpinās aktīva ceļu būvdarbu sezona, atgādina VSIA "Latvijas vallsts ceļi" (LVC).

 • No Užavas līdz Jūrkalnei atjaunos ceļa segumu 5

  Sākusies seguma atjaunošana uz reģionālā autoceļa Ventspils (Leči)–Grobiņa (P111) posmā no Užavas līdz Jūrkalnei (10,61.–33,85. km) Ventspils novadā.

 • Būs satiksmes ierobežojumi Pārventas svētku noslēgumā 0

  14. maijā, svētku noslēgumā Pārventas centrs uzmirdzēs košās lāzeru gaismās un video mākslas performancēs. Sakarā ar Pārventas svētku noslēguma pasākumiem pie 3. pamatskolas un ēkas Talsu ielā 41 no plkst. 22 līdz plkst. 1 naktī tiks slēgta transporta kustība.

 • Uz Ventspils šosejas būvdarbi būs vēl divos posmos 1

  Uz Ventspils šosejas (A10) būvdarbi tiks sākti vēl divos posmos, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" pārstāvji. No šīs nedēļas A10 posmā Ventspils novadā no Usmas ezera līdz tiltam pār Tirukšupi 3,1 kilometra posmā notiek seguma atjaunošana.

 • «Selgā» turpinās karantīna 0

  Saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatību klientu vidū, Ventspils Sociālās aprūpes namā ''Selga'' turpinās karantīna. Noteikti ierobežojumi klientu apmeklējumiem līdz 14. aprīlim.

 • Atcelta lielākā daļa Covid-19 ierobežojumu 18

  No aprīļa tiek atcelta lielākā daļa Covid-19 ierobežojumu, spēkā paliekot tikai atsevišķām epidemioloģiskās drošības prasībām. Valdības lēmumi paredz atcelt prasības par Covid-19 sertifikātu nepieciešamību darbam lielākajā daļā nozaru, par masku nēsāšanu publiskās vietās, kā arī par sertifikātu nepieciešamību pakalpojumu saņemšanai.