Tēma: Satiksme

 • Aicina iedzīvotājus paust viedokli par satiksmes izmaiņām Sporta ielā 11

  Ventspils valstspilsētas pašvaldība, ņemot vērā Ventspils iedzīvotāju izteiktos ierosinājumus un lūgumus, uzlabot satiksmes drošību Sporta ielā pie iebrauktuves uz Olimpiskā centra “Ventspils” teritoriju Sporta ielā 7/9, lūdz paust iedzīvotājiem viedokli par piedāvātajām satiksmes organizācijas izmaiņām.

 • Būs satiksmes ierobežojumi 1

  11. maijā plkst. 11.00 Piedzīvojumu parkā ar velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Šī gada velobrauciena moto ir ''Olimpiskie velozibšņi'', kas izvēlēts saistībā ar vasaras olimpiskajām spēlē, kuras šogad norisināsies Parīzē.

 • Pieaug būvdarbu apjoms un satiksmes ierobežojumi 0

  Valsts autoceļu tīklā palielinās būvdarbu apjoms un satiksmes ierobežojumi tajos - šonedēļ būvdarbi notiek jau 40 valsts ceļu posmos, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

 • Atjauno horizontālo marķējumu uz brauktuvēm 0

  Pilsētā uzsākti ceļa horizontālā marķējuma atjaunošanas darbi. Šie darbi katru gadu tiek veikti pavasarī. Noslēdzoties iepirkumam par ceļa horizontālā marķējuma atjaunošanu un uzklāšanu uz ielām, ietvēm, veloceliņiem un citviet pilsētvidē, darbu veicējs SIA “CTB” tos paredz veikt līdz 24. maijam (ja to atļaus klimatiskie apstākļi).

 • Ministrs novērtē sabiedriskā transporta infrastruktūru 0

  Pagājušajā nedēļā reģionālajā vizītē Ventspilī viesojās klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis. Iepazīstoties ar Ventspils pašvaldības infrastruktūru un uzņēmumiem, ministru uzņēma arī pašvaldības SIA Ventspils reiss.

 • Vairākos ceļu posmos sākušies būvdarbi 0

  Šopavasar 11 valsts autoceļu posmos ir sākušie būvdarbi, tāpēc jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, informē "Latvijas valsts ceļi". Sākti darbi sešos reģionālo autoceļu posmos, divos - uz vietējiem ceļiem, kā arī darbi notiek uz trim tiltiem.

 • Vēlas uzlabot pilsētas satiksmi (VIDEO) 5

  Autoskolas Mācies braukt instruktori Laura Bukovska un Dāvids Grinbergs uzsākuši podkāstu jeb raidierakstu Braukt droši ir forši. Ikdienā, regulāri pārvietojoties ar automašīnu pilsētas ielās, ceļu satiksmē ir piedzīvotas dažādas situācijas. Tas mudinājis dalīties ar iegūto pieredzi un pilnveidot autovadītāju zināšanas.

 • Īslaicīgi nedarbosies luksofors 0

  Otrdien, 19. martā, dienas laikā īslaicīgi nedarbosies gājēju pārejas luksofors Lielajā prospektā 18, jo tiks veikti profilaktiskie remontdarbi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Satiksmei atvērta Mazā Priežu iela 2

  No 5. februāra satiksmei atvērta Mazā Priežu iela. 30. janvārī ekspluatācijā tika nodots auto stāvlaukums Krustkalna ielā 6. Tas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem lietošanai tiks atvērts pavasarī, pēc horizontālā marķējuma uzklāšanas, apzaļumošanas darbu veikšanas un stādījumu ierīkošanas.