Tēma: Satiksme

 • Būs satiksmes ierobežojumi Pārventas svētku noslēgumā 0

  14. maijā, svētku noslēgumā Pārventas centrs uzmirdzēs košās lāzeru gaismās un video mākslas performancēs. Sakarā ar Pārventas svētku noslēguma pasākumiem pie 3. pamatskolas un ēkas Talsu ielā 41 no plkst. 22 līdz plkst. 1 naktī tiks slēgta transporta kustība.

 • Pašvaldības policija atgādina - Pārvietojies droši! 9

  Sākoties pavasara sezonai, iedzīvotāji arvien biežāk kā pārvietošanās līdzekli izvēlas velosipēdu, elektroskrejriteni vai arī pārvietojas ar kājām. Lai veicinātu katra satiksmes dalībnieka drošību, ir svarīgi veicināt cieņpilnu attieksmi vienam pret otru!   

 • Nedēļas nogalē jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem uz Ventspils šosejas 0

  Šajā nedēļas nogalē, sestdien un svētdien, Ventspils šosejas būvdarbu posmā no Kūdras līdz pagriezienam uz Smārdi (41,30.-52,74.kilometrā) tiks ieviesti papildu satiksmes ierobežojumi, tādēļ jārēķinās ar papildu laiku ceļā, bet autovadītāji, kuri vēlas izvairīties no sastrēgumiem, tiek aicināti izvēlēties citus ceļus, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

 • Krustojumā notriec luksoforu 6

  Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā Dzintaru un Embūtes ielu krustojumā šorīt tika notriekts luksofors, savā Facebook kontā informē pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde.

 • Turpmāk brauksim tikai pa labi 23

  Komunālā pārvalde informē, ka izvērtēti ierosinājumi satiksmes organizēšanai izbraukšanai no tirdzniecības centra Tobago stāvlaukuma uz Lielo prospektu un veiktas izmaiņas.

 • Pastiprināti kontrolēs drošību uz ceļa 0

  No 16. septembra, nedēļas garumā, līdz 22. septembrim, Eiropas Savienības dalībvalstīs, tostarp Latvijā, norisināsies Eiropas ceļu policijas tīkla (ROADPOL) organizētā akcija ''ROADPOL Drošības dienas''.

 • Atjauno autoceļa Ventspils–Piltene posmu 4

  VSIA ''Latvijas Valsts ceļi'' ziņo - vairāk nekā 100 valsts ceļu posmos turpinās remontdarbi, visvairāk tie notiek uz reģionālajiem autoceļiem, tādēļ autobraucējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

 • Nūjošanas laikā būs izmaiņas autobusu kustībā 3

  14. augustā, Vislatvijas 12. nūjošanas festivāla laikā, Ventspils pilsētā būs slēgtas vairākas ielas un tiks ierobežota satiksme, tāpēc pasažieriem jārēķinās ar autobusu kavēšanos, izmaiņām autobusu kustības ceļos un laikos, kā arī ar to, ka īslaicīgi netiks apkalpotas atsevišķas autobusu pieturas.

 • Nūjošanas festivālā būs satiksmes ierobežojumi 0

  14. augustā plkst. 11 no Piedzīvojumu parka pa Ventspils pilsētas ielām tiks dots starts Vislatvijas 12. nūjošanas festivālam Ventspilī, tādēļ būs slēgta autotransporta satiksme vairākos ielu posmos.

 • Būs satiksmes ierobežojumi svētku laikā 0

  Ventspils Pilsētas svētku notikumi plānoti līdz 8. augustam ar galvenajiem pasākumiem 7. augustā, tādēļ vairākās vietās pilsētā transporta kustībai būs slēgtas ielas.