Uz Ventspils šosejas (A10) būvdarbi tiks sākti vēl divos posmos, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" pārstāvji. No šīs nedēļas A10 posmā Ventspils novadā no Usmas ezera līdz tiltam pār Tirukšupi 3,1 kilometra posmā notiek seguma atjaunošana.

Visā posmā, kā arī stāvlaukumā šosejas kreisajā pusē pie tilta veiks asfalta seguma izlīdzinošo frēzēšanu un ieklās jaunu šķembu mastikas asfalta dilumkārtu.

Savukārt no pirmdienas, 16. maija, sāks atjaunot segumu autoceļa A10 posmā Popes pagastā no Ūdensvada ceļa līdz krustojumam ar vietējo autoceļu Valdemārpils-Pope (V1411) 1,24 kilometru posmā. Šajā autoceļa posmā veiks profila labošanu un ieklās jaunu dilumkārtu, kā arī izbūvēs akustisko ribjoslu.

Tāpat turpinās būvdarbi Ventspils šosejas posmā no Kūdras līdz pagriezienam uz Smārdi 11,44 kilometru posmā. Tur patlaban piecos posmos satiksmi regulē ar luksoforu, bet satiksme pār Vēršupīti netālu no pagrieziena uz Ķemeriem tiek organizēta pa apbraucamo ceļu, tāpēc noteikts platuma ierobežojums 3,25 metri.

Būvdarbus seguma atjaunošanas posmos Ventspils novadā veic SIA "Saldus ceļinieks" par līgumcenu 565 313 eiro ar pievienotās vērtības nodokli, būvdarbi tiek finansēti no valsts budžeta līdzekļiem. Būvuzraudzību veic AS "Ceļuprojekts".

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • 0
    qwerty 13.05.2022, 08:16:20

    Zinu ka cerība mirst pedējā,bet varbūt tomēr pārbūves laikā izveidosiet bremzēšanas joslu un ieskriešanās joslu pie pagrieziena uz Valdemārpili. Par šo visi , kas dodas uz/no Puzi , būs pateicīgi. To pašu vajag pie Popes.
    Kādēļ man jābremzē (jatērē degviela), tikai tādēļ ka kādam jāiegriežas Popē vai Blāzmā. Šis nav tikai valsts nozīmes A10 ceļš,bet arī straptautiskais E22 autoceļš un tādas joslas uz stratēģiski svarīgiem krustojumiem ir tikai normāla prakse.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: