Marta izskaņā dalību sportiskajās aktivitātēs – slidošanā un peldēšanā – uzsākuši ukraiņu skolēni, kuri mācās Ventspils izglītības iestādēs.

Slidošanas nodarbības notiek biedrības Ventspils Hokeja Savienība piesaistīto kvalificēto treneru vadībā Olimpiskā centra Ledus hallē. Katram skolēnam paredzētas 10 nodarbības un tās skolēni apmeklē kopā ar klasi. Nodarbības tiek organizētas ar mērķi veicināt bērnu vispārējo veselības stāvokli un rosināt padziļinātu interesi par sportu un veselīgu dzīvesveidu. Dalība ir bez maksas, pateicoties piesaistītajam finansējumam no Eiropas Savienības fonda projekta Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī.

Šajā pašā projektā Ventspils peldbaseinā ukraiņu skolēniem ir iespēja piedalīties peldētapmācības nodarbībās.

Slidošanas un peldēšanas nodarbībās piedalās vairāk nekā 500 Ventspils sākumskolas posma bērni. Ar projekta uzraugošo institūciju atļauju martā paplašināts aktivitātēs iesaistāmo dalībnieku loks un līdz ar to dalību uzsākuši ukraiņu skolēni no Ventspils skolām

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • -1
    Nobody 06.04.2022, 17:25:39

    "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī."
    Un kāpēc tad Ventspils iedzīvotājiem liegts apmeklēt mazo baseinu ar masāžām?
    Un kad tas ieliknis Millers pievērsīs uzmanību un novērsīs to, ka akvaparkā daļa uzparikšu ir cilvēkiem bīstamā stāvoklī (piem. margas pie aukstās saunu vannas) un netīrā ūdens, antisanitārām apmalēm? Tik ilgi bija slēgts, bet neko nedarīja lietas labā!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: