Jau 14. gadu pēc kārtas karjeras portāls Prakse.lv rīko projektu ''Uzņēmumu atvērto durvju nedēļa 2022''. Tā laikā jauniešiem būs iespēja doties ekskursijās uz uzņēmumiem tiešsaistē un klātienē, lai iepazītu lieliskākos darba devējus un pieteiktos darbam un praksei.

Projekta mērķis ir parādīt jauniešiem un speciālistiem reālās darba tirgus perspektīvas Latvijā un palīdzēt tiem veiskmīgāk integrēties darba tirgū.

Pasākumu laikā būs iespēja iepazīties ar profesiju aizkulisēm, kā arī uzzināt par darba, prakses un vasaras darba iespējām. Mācību iestādēm kā katru gadu ir iespēja pieteikt ekskursijām arī klašu grupas.

Informācija un pieteikšanās pasākumiem pieejama Prakse.lv portālā: https://ej.uz/8mk7

Šajā gadā uzņēmumi kopēji piedāvās no 900 līdz 1500 jaunas darba vietas, padarot šo pasākumu par lielāko nodarbinātības pasākumu gadā. Uzņēmumi vēlas tiešsaistē un klātienē iepazīsties ar potenciālajiem darbiniekiem, izrādīt savu ofisu un ražošanas telpas, kā arī parādīt kāda izskatītos to ikdiena, ja izdomātu strādāt uzņēmumā. Uzņēmumi ir ļoti ieinteresēti atrast jaunus darbiniekus, lai veiksmīgi varētu attīstīties un sniegt pienesumu Latvijas ekonomikā.

Šogad pasākumā piedalīsies arī mehanizētās kājnieku brigādes karavīri un štāba bataljons, kuri jauniešiem parādīs un pastāstīs par karjeras iespējām Latvijas armijā. Jauniešiem būs vienreizēja iespēja iepazīt dažādas specialitātes un apskatīt militāro tehniku! Plašāk: https://ej.uz/h66j

Kopumā šogad durvis vērs 60 uzņēmumi.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: