Piejūras kempings Ventspilī saņēmis augstu novērtējumu pasaulē plaši izmantotās naktsmītņu tiešsaistes rezervēšanas platformā Booking.com. 2021. gadā viesi Piejūras kempingu novērtējuši ar 9 no 10 zvaigznēm, un, pateicoties tam, saņemta atzinība ''Traveller Review Awards 2022''.

Platformā Booking.com tiek nodrošināts naktsmītņu tiešsaistes rezervēšanas pakalpojums, kurā komersantiem no visas pasaules ir iespēja izvietot savu piedāvājumu, un viesiem – rezervēt tīkamo atpūtas galamērķi. Booking.com katru gadu apkopo viesu vērtējumu, aprēķinot vidējo un pasniedzot balvu ''Traveller Review Awards 2022''. Būtiski, ka ar atsauksmi var dalīties tikai tie viesi, kas ir rezervējuši naktsmītni, izmantojot Booking.com, un nakšņojuši izvēlētajā vietā. Viesiem tiek dota iespēja vērtēt naktsmītni 10 ballu skalā, ņemot vērā dažādus kritērijus: personāla profesionalitāti, komfortu, piedāvātās iespējas, pakalpojuma atbilstību cenai, tīrību un atrašanās vietu.

Pašlaik, ziemas sezonā, Piejūras kempings uzņem viesus divu veidu apsildāmās mājiņās. Savukārt vasaras sezonā viesu izvēlei tiek piedāvātas 43 mājiņas, 70 labiekārtotas treileru pieslēguma vietas un 300 telšu vietas. Kempinga teritorijā atrodas divas servisa ēkas, kurās pieejamas labierīcības, kā arī kafejnīca un pašapkalpošanās virtuve.

2021. gadā Piejūras kempings jau septīto reizi pēc kārtas saņēma ekosertifikātu ''Zaļā Atslēga'', kas nozīmē, ka katru gadu Piejūras kempings nodrošina atbilstību vairāk nekā 70 kritērijiem 12 kritēriju grupās, tostarp vides pārvaldē, viesu informēšanā, personāla iesaistē, ūdens un elektroenerģijas taupīšanā, tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu atbilstībā, atkritumu šķirošanā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: