Tēma: Piejūras kempings

 • Moči pierūcināja Ventspili (VIDEO) 1

  Aizvadītajā piektdienā Piejūras kempingā ieradās motociklisti no Baltijas, Skandināvijas, Vācijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas un ES valstīm, lai piedalītos tradicionālajā “Kurland Bike Meet 2018”.

 • Ventspili pierūcinās «Kurland Bike Meet 2018» 30

  Jau no piektdienas 20. jūlija plkst 15 Piejūras kempingā ieradīsies motociklisti no Baltijas, Skandināvijas, Vācijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas un citām ES valstīm, lai piedalītos tradicionālajā “Kurland Bike Meet 2018”.

 • Mākslas skolā noslēgusies prakse-plenērs 1

  Tradicionāli jūnija sākumā Mākslas skolas vecāko kursu audzēkņi dodas ārpus mācību telpām, lai pētītu, zīmētu un gleznotu dabā redzamās ainavas. Arī šogad jaunieši devās pilsētas ielās, lai to attēlotu savos prakses darbos.

 • Kempingā pacels «Zaļās atslēgas» karogu 0

  Pirmdien, 14. maijā, plkst. 12 Piejūras kempingā tiks pacelts starptautiskās ekosertifikācijas sistēmas „Zaļās atslēgas” karogs, vienlaicīgi aicinot visus interesentus apmeklēt kempinga teritoriju, iepazīties ar atpūtas iespēju piedāvājumu un videi draudzīgo saimniekošanu.

 • Piejūras kempings piedalīsies izstādē «BaltTour 2018» 0

  Ventspils Piejūras kempings no 2. līdz 4. februārim piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē BaltTour 2018 un līdz ar Ventspils pilsētas tūrisma informācijas stendu prezentēs atpūtas un nakšņošanas iespējas Ventspilī.