Nodibinājums ''Ventspils Augsto tehnoloģiju parks'' sadarbībā ar SIA ''Aspired'' aicina interesentus 26. augustā piedalīties atvērto durvju dienās. Pasākuma ietvaros tiks sniegta iespēja klātienē iepazīties ar prototipēšanas darbnīcas iekārtām un to piedāvātajām iespējām, kā arī saņemt jomas speciālistu konsultācijas par sev interesējošu prototipu izstrādi.

Prototipēšanas darbnīca izveidota projekta ''Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas'' ietvaros, un tā izmantošana līdz 1. novembrim studentiem, uzņēmējiem un citiem interesentiem ir bez maksas.Lai piedalītos 20 minūšu ilgā prototipēšanas darbnīcas apmeklējumā, laika posmā no 9 līdz 18, iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Ievērojot Covid-19 drošības prasības, vienas konsultācijas ietvaros tiks uzņemta individuāla persona vai personas no vienas mājsaimniecības.Pieteikšanās: https://forms.gle/p65y2vVxDtceJF4M6.

Prototipēšanas darbnīcā pieejamas sekojošas iekārtas:
- kokapstrādes prototipēšanas CNC iekārta;
- ātrās prototipēšanas CNC iekārta;
- 3D printeri;
- datorizētās programmatūras;
- lodēšanas stacija;
- metināšanas iekārta;
- krāsošanas kamera;
- urbšanas/frēzēšanas universālā iekārta;
- plašs rokas instrumentu klāsts.

Prototipēšanas darbnīcas mērķis ir veicināt jaunu produktu izstrādi un ražošanu Ventspilī un Latvijā, tajā skaitā izglītības tehnoloģiju jomā. Detalizētāka informācija par prototipēšanas darbnīcas piedāvājumu ir pieejama prototype.lv. Jautājumu gadījumā var zvanīt uz tālruņa numuru 25503446 vai rakstīt uz e-pasta adresi info@prototype.lv.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: