Ventspils Mākslas skola sākusi jaunu audzēkņu uzņemšanu 2021./2022. mācību gadam. Pieteikties aicināti bērni un jaunieši, kas vēlas pavadīt laiku mākslinieciski radoši - zīmējot, gleznojot, veidojot, aužot, atspiežot grafikas iespiedtehnikas, veidojot animācijas filmiņas un uzzinot vēl daudz interesanta.

Piesakoties Ventspils Mākslas skolai, bērni no astoņu gadu vecuma septiņos mācību gados varēs apgūt profesionālās ievirzes izglītības programmu ''Vizuāli plastiskā māksla''.

Ja sasniegti jau 15 gadi, jaunieši aicināti iestāties studiju kursā un trijos gados iepazīties ar vizuālās mākslas pasauli.

Paši mazākie mākslas interesenti vecumā no četriem līdz sešiem gadiem tiek gaidīti sagatavošanas klasītēs, lai zīmējot, gleznojot un veidojot ar mālu attīstītu mākslinieciskās iemaņas, bet septiņus gadus vecajiem mākslas cienītājiem palīdzēs realizēt mākslinieciskās idejas un attīstīt radošo domāšanu.

Pieteikšanās notiek darbdienās no plkst. 12 līdz plkst.18. Dokumentu iesniegšana noritēs līdz 30. augustam. Vairāk informācijas, apmeklējot Ventspils Mākslas skolas mājaslapu, vai zvanot pa tālruni 63622423.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: