Šodien Ventspilī savā pirmajā reģionālajā vizītē ieradās V.E. Kazahstānas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Timurs Primbetovs, lai pārrunātu sadarbības iespējas uzņēmējdarbības jomā.

Ventspils brīvostas pārvaldē vēstnieks tikās ar Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētāja vietnieku Ģirtu Valdi Kristovski, pārvaldnieku Andri Purmali, pārvaldnieka vietnieku Igoru Udodovu, kā arī Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku Aigo Gūtmani un ostas uzņēmējiem. Tikšanās laikā tika pārrunātas iespējas aktivizēt sadarbību Kazahstānas un Ventspils uzņēmējiem, kā arī citas abpusēji interesējošas iespējamās sadarbības jomas.

Timurs Primbetovs par Kazahstānas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā kļuva 2019.gada 10.decembrī. Ventspils apmeklējums ir vēstnieka pirmā vizīte ārpus Rīgas, kas notikusi pēc Ventspils brīvostas pārvaldnieka A.Purmaļa ielūguma.

Kazahstāna ir nozīmīgs Latvijas sadarbības partneris Centrālāzijas reģionā. Šī gada oktobrī Almati pilsētā plānota transporta un loģistikas izstāde, kurā tiks pārstāvēta arī Ventspils brīvosta.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • -5
  Kriska 12.08.2021, 20:14:35

  Var būt būs kāds tolks ja Kristovskis nesabojās ar savam tukšam runām

 • -1
  Staķis 13.08.2021, 09:48:37

  Cik nu redzēts deputāta darbībā, tikai par vēsturi un to cik viss slikti viņam ir vien runā, pilnīgi sajūta, ka džeks aizmirsis ka 30 gadi jau pagājuši.

 • -1
  Kriska 14.08.2021, 13:17:55

  Interesanti, ko Kristovskis runāja: droši vien pavisam pretējo , ko runāja 30 gadu atpakaļ: par zaļo Ventspili - Pieostas rūpnīcu piketēja - jātais ciet, naftas bāze smird - jāslēdz, zivju kombinātu - tāpat, un tad gaļas kombināts , piena kombināts, maizes kombināts , galu galā arī Ventspils koks . Nu esam laimīgā dzīvē ar tīru gaisu. Lūdzu glābiet mūs !

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: