Tēma: Atvērto durvju diena

 • «Stena Line» rīko «atvērto durvju dienu» 0

  Ventspils pilsētas svētku laikā, 6. augustā no plkst. 12–15, Zviedrijas prāmju kompānija Stena Line aicina ikvienu interesentu apmeklēt atvērto durvju dienu uz prāmja Stena Baltica un aplūkot prāmja kajītes, atvērto klāju, publiskās zonas – atpūtas telpas, bāru un restorānu, kā arī izmantot ārkārtīgi retu iespēju – paviesoties uz kapteiņa tiltiņa.

 • Sporta skola «Spars» aicina uz atvērto durvju dienu 0

  28. augustā no plkst. 10 līdz 12 Olimpiskā centra ''Ventspils'' teritorijā pie Rezerves futbola laukuma, bet lietus gadījumā zem stadiona tribīnēm notiks Sporta skolas ''Spars'' atvērto durvju diena. Pasākuma laikā ikviens varēs iepazīties ar desmit sporta veideim, ko piedāvā apgūt sporta skola.

 • Prototipēšanas darbnīca aicina uz artvērto durvju dienu klātienē 0

  Nodibinājums ''Ventspils Augsto tehnoloģiju parks'' sadarbībā ar SIA ''Aspired'' aicina interesentus 26. augustā piedalīties atvērto durvju dienās. Pasākuma ietvaros tiks sniegta iespēja klātienē iepazīties ar prototipēšanas darbnīcas iekārtām un to piedāvātajām iespējām, kā arī saņemt jomas speciālistu konsultācijas par sev interesējošu prototipu izstrādi.

 • Atvērto durvju diena Ventspils Augstskolā tuvojas 0

  16. aprīlī no plkst. 13 līdz 17.30 Ventspils Augstskola (VeA) vērs durvis topošajiem studentiem un citiem interesentiem, lai iepazīstinātu ar studiju iespējām un VeA studiju vidi. Šogad VeA durvis būs iespēja atvērt tiešsaistē.

 • Jauniešu māja atvērs durvis 0

  Ikviens interesents ir laipni aicināts uz Atvērto durvju dienu Jauniešu mājā piektdien, 11. septembrī, no plkst. 17 līdz 19.

 • Robežsardzē notiks Atvērto durvju dienas 5

  Šogad valsts pārvaldes Atvērto durvju dienas norisināsies no 1. līdz 3. aprīlim, kurā piedalīsies arī Valsts robežsardzes Ventspils pārvalde.

 • Atvērto durvju dienas Irbenē 3

  Par godu Ventspils Starptautiskā radioastronomijas centra (VSRC) 25. gadu jubilejai un jaunā objekta - LOFAR-LATVIA antenu lauku atklāšanai, no 28. oktobra līdz 2. novembrim Irbenes radioteleskopu kompleksā būs gaidīts ikviens interesents.

 • Bākas aicina uz Atvērto durvju dienām 0

  Sestdien, 28. septembrī, ikviens tiek aicināts izmantot iespēju bez maksas apmeklēt vienīgās bākas Latvijā, kuras ir oficiāli pieejamas publiskai apskatei - Ovišu, Akmeņraga un Užavas bākas. Bākas apmeklētājus gaidīs no plkst. 10 līdz 16.

 • Digitālajā centrā notiks «Atvērto durvju pasākums» 0

  Jau pavisam drīz sāksies tehnoloģiju pulciņu jaunā sezona, bet pirms tam Digitālais centrs interesentus aicina apmeklēt tehnoloģiju pulciņu “Atvērto durvju pasākumu” trešdien, 21. augustā, plkst. 17:30.