Tēma: Atvērto durvju diena

 • Atvērto durvju diena Ventspils Augstskolā tuvojas 0

  16. aprīlī no plkst. 13 līdz 17.30 Ventspils Augstskola (VeA) vērs durvis topošajiem studentiem un citiem interesentiem, lai iepazīstinātu ar studiju iespējām un VeA studiju vidi. Šogad VeA durvis būs iespēja atvērt tiešsaistē.

 • Jauniešu māja atvērs durvis 0

  Ikviens interesents ir laipni aicināts uz Atvērto durvju dienu Jauniešu mājā piektdien, 11. septembrī, no plkst. 17 līdz 19.

 • Robežsardzē notiks Atvērto durvju dienas 5

  Šogad valsts pārvaldes Atvērto durvju dienas norisināsies no 1. līdz 3. aprīlim, kurā piedalīsies arī Valsts robežsardzes Ventspils pārvalde.

 • Atvērto durvju dienas Irbenē 3

  Par godu Ventspils Starptautiskā radioastronomijas centra (VSRC) 25. gadu jubilejai un jaunā objekta - LOFAR-LATVIA antenu lauku atklāšanai, no 28. oktobra līdz 2. novembrim Irbenes radioteleskopu kompleksā būs gaidīts ikviens interesents.

 • Bākas aicina uz Atvērto durvju dienām 0

  Sestdien, 28. septembrī, ikviens tiek aicināts izmantot iespēju bez maksas apmeklēt vienīgās bākas Latvijā, kuras ir oficiāli pieejamas publiskai apskatei - Ovišu, Akmeņraga un Užavas bākas. Bākas apmeklētājus gaidīs no plkst. 10 līdz 16.

 • Digitālajā centrā notiks «Atvērto durvju pasākums» 0

  Jau pavisam drīz sāksies tehnoloģiju pulciņu jaunā sezona, bet pirms tam Digitālais centrs interesentus aicina apmeklēt tehnoloģiju pulciņu “Atvērto durvju pasākumu” trešdien, 21. augustā, plkst. 17:30.

 • «Ātrie» rīkos atvērto durvju dienu 0

  Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā 10. maijā iedzīvotāji aicināti iepazīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbu.

 • Sestdien Ventspils Augstskolā atvērto durvju diena 0

  Ventspils Augstskolas (VeA) atvērto durvju dienā 27. aprīlī ikviens interesents varēs uzzināt par studiju iespējām un studentu ikdienu, piedalīties praktiskajās nodarbībās, tikties ar absolventiem un darba devējiem, kā arī uzzināt par jauno studiju programmu “Uzņēmējdarbības akadēmija”.

 • Sporta skola «Spars» vērs durvis (VIDEO) 0

  Ceturtdien un piektdien Ventspils sporta bāzēs notiks sporta skolas Spars Atvērto durvju dienas, kurās jaunie audzēkņi un interesenti varēs iepazīties ar treneriem, sporta bāzi, treniņa grafikiem un uzņemšanas noteikumiem.

 • «Ventspils reisā» notiks konkurss un informācijas diena 0

  Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” 29. maijā divpadsmito gadu organizē ikgadējo autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkursu, un no plkst.10 tiek organizēta iedzīvotāju informācijas diena.