Tēma: Atvērto durvju diena

 • «Ātrie» rīkos atvērto durvju dienu 0

  Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā 10. maijā iedzīvotāji aicināti iepazīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbu.

 • Sestdien Ventspils Augstskolā atvērto durvju diena 0

  Ventspils Augstskolas (VeA) atvērto durvju dienā 27. aprīlī ikviens interesents varēs uzzināt par studiju iespējām un studentu ikdienu, piedalīties praktiskajās nodarbībās, tikties ar absolventiem un darba devējiem, kā arī uzzināt par jauno studiju programmu “Uzņēmējdarbības akadēmija”.

 • Sporta skola «Spars» vērs durvis (VIDEO) 0

  Ceturtdien un piektdien Ventspils sporta bāzēs notiks sporta skolas Spars Atvērto durvju dienas, kurās jaunie audzēkņi un interesenti varēs iepazīties ar treneriem, sporta bāzi, treniņa grafikiem un uzņemšanas noteikumiem.

 • «Ventspils reisā» notiks konkurss un informācijas diena 0

  Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” 29. maijā divpadsmito gadu organizē ikgadējo autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkursu, un no plkst.10 tiek organizēta iedzīvotāju informācijas diena.

 • Lidlaukā būs atvērto durvju diena 8

  26.maijā SIA Ventspils lidosta sadarbībā ar Nacionālajiem Bruņotajiem spēkiem un Valsts robežsardzi rīko atvērto durvju dienu Ventspils lidlaukā.

 • Augstskola aicina uz atvērto durvju dienu 0

  Ventspils Augstskola 24. martā aicina ikvienu interesentu, īpaši vidusskolēnus, uz atvērto durvju dienu, kur topošajiem studentiem būs iespēja iepazīties ar studiju iespējām un studentu ikdienu Ventspils Augstskolā.