Tēma: VATP

 • Skolēni tiek aicināti piedalīties konkursā ''Mana veselīgā ēdienkarte'' 0

  Sacensību gars ir lieliska motivācija zināšanu apguvei, tāpēc Lauku atbalsta dienests sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku aicina 1.- 4. klašu skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā “Mana veselīgā ēdienkarte”, kas tiek organizēts kā viena no programmas “Piens un augļi skolai” aktivitātēm.

 • Uzņēmumiem bez maksas ir iespēja saņemt digitalizācijas pakalpojumus 0

  Jau kopš 2023. gada Ventspils Augsto tehnoloģiju parks (VATP) darbojas kā Eiropas Digitālās inovācijas centru (EDIC) reģionālais kontaktpunkts, nodrošinot organizācijām un uzņēmējiem piekļuvi tehnoloģiskajām konsultācijā, mācībām, finanšu piesaistes atbalstam un digitālās transformācijas stratēģiskajai plānošanai.

 • ''Zaļā misija'' atgriežas ar klimata darbnīcu 0

  6. februārī plkst. 16.00 tiks rīkota inovatīva klimata darbnīca, kuras laikā būs iespējams sev izveidot personalizētu ūdens pudeli, kā arī iegūt praktiskus piemērus par to, kā dzīvot dabai draudzīgāk.

 • Jauniešus aicina piedalīties hakatonā ''AI Biznesa starts'' 1

  Atklājot un attīstot idejas par uzņēmējdarbības uzsākšanu ar mākslīgā intelekta palīdzību, jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem aicināti pieteikties hakatonam ''AI Biznesa starts''. Hakatonā paredzama spraiga cīņa par galveno balvu 1000 eiro, ko iegūs komanda, kas visprecīzāk spēs izstrādāt un žūrijai pamatot savu ideju.

 • Noslēdzies alternatīvo degvielu hakatons 2

  Decembra sākumā Ventspilī un digitāli, ar saukli “Sail into a sustainable future”, norisinājās pasākums “Alternative Fuel Hackathon”, kurā tika risināti svarīgi enerģētikas un ostu nozares jautājumi, akcentējot energoefektivitāti, degvielas izmantošanu un digitalizāciju.

 • VATP komanda izveido mūzikas instrumentu (VIDEO) 1

  Ventspils Augsto tehnoloģiju parka (VATP) mazā granta komanda “Maizes galds” nokļuva starp projekta “MaKE IT” 3. cikla noslēguma divām uzvarētājkomandām, saņemot 2000 EUR naudas balvu. Komanda projekta ietvaros attīstīja ideju, izveidojot mūzikas instrumentu – MIDI kontrolieri.

 • ''Zaļā misija'' īstenos jaunu aktivitāti – Klimata darbnīcas 0

  10. novembrī plkst. 16.00 Ventspils Augsto tehnoloģiju parks (VATP) kampaņas “Zaļā misija” ietvaros organizēs bezmaksas Klimata darbnīcu un aicina tai pieteikties ikvienu. Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta ŠEIT!

 • Atsākas ''Zaļā misija'' klimata nodarbības 0

  Sākot no 15. septembra pirmdienās un piektdienās Ventspils Augsto tehnoloģiju parka (VATP) Nākotnes klasē notiks bezmaksas interaktīvās nodarbības, kuru laikā ar dažādu digitālo rīku palīdzību būs iespēja uzzināt vairāk par tik aktuālo tēmu – klimata pārmaiņām un vides aizsardzību.

 • Klimata nodarbībās piedalījušies vairāk nekā 400 dalībnieku 0

  Laikā no 2023. gada 10. aprīļa līdz 26. maijam Ventspils Augsto tehnoloģiju parka (VATP) Nākotnes klasē norisinājās interaktīvās klimata nodarbības, savukārt, 28. maijā ''Zaļā misija'' komanda piedalījās Bērnu svētkos, organizējot darbnīcas.

 • Var pieteikties klimata nodarbībām 3

  Sākot no 10. aprīļa Ventspils Augsto tehnoloģiju parka (VATP) Nākotnes klasē norisināsies klimata nodarbības, kuru laikā interaktīvā veidā ar dažādu digitālo rīku palīdzību būs iespēja iemācīties aktuālāko par klimata pārmaiņām un vides aizsardzību.

 • ''Zaļā misija'' dalās ar aprites ekonomikas pamatprincipiem (VIDEO) 0

  Ventspils Augsto tehnoloģiju parks kampaņas ''Zaļā misija'' ietvaros izveidojis video interviju ar Ventspils dizaina darbnīcas ''RADE'' vadītāju Emīlu Anškenu, kurš dalījies ar aprites ekonomikas pamatprincipiem un dažādiem praktiskiem piemēriem par to, kā mēs katrs varam samazināt radīto atkritumu daudzumu, veicinot atbildīgu resursu izmantošanu.

 • Klimata nodarbības apmeklējuši 444 iedzīvotāju 0

  Laika posmā no septembra līdz decembrim Ventspils Augsto tehnoloģiju parka (VATP) Nākotnes klasē norisinājās klimata nodarbības, kuru laikā interesentiem interaktīvi iesaistošā veidā tika sniegta iespēja mācīties aktuālāko par klimata pārmaiņām un vides aizsardzību.

 • Intervija ar Ilzi Valdmani. Lidojumam labvēlīgs laiks 1

  Par Ventspils Augsto tehnoloģiju parka (VATP) valdes locekli Ilzi Valdmani saka – augsti profesionāla. Iedvesmojoša. Droši vien nav mazsvarīgs arī lielums – dzimusi ventspilniece. Mūsu saruna par Ventspils biznesa vidi, izaugsmes treneres darbu jeb koučingu un laiku sev.