Tēma: VATP

 • "Nākotnes klase" kļūst pieejama ikvienam 2

  Pēc aprobācijas noslēgšanās šodien oficiāli atklās Ventspils Augsto tehnoloģiju parka (VATP) mūsdienīgās mācību vides prototipu Nākotnes klasi.

 • VATP īsteno kampaņu «Zaļā misija» 0

  Ventspils Augsto tehnoloģiju parks (VATP) īsteno sabiedrības informēšanas kampaņu ''Zaļā misija'' ar mērķi informēt sabiedrību par klimata un vides jautājumiem. Lai noskaidrotu, kādi ir Ventspils un Ventspils novada iedzīvotāju ikdienas paradumi, ikviens tiek aicināts līdz 5. aprīlim aizpildīt anketu: vatp.lv/zala-misija.

 • VATP atklās «Nākotnes klasi» 0

  Tuvākajā laikā notiks ''Nākotnes klases'' pilotprojekta atklāšana, kuras ietvaros tiks demonstrēti klases digitālie mācību rīki, aprīkojums un citas iespējas. ''Nākotnes klase'' izveidota Eiropas Savienības projekta ''Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas'' ietvaros.

 • Prototipēšanas darbnīca aicina uz artvērto durvju dienu klātienē 0

  Nodibinājums ''Ventspils Augsto tehnoloģiju parks'' sadarbībā ar SIA ''Aspired'' aicina interesentus 26. augustā piedalīties atvērto durvju dienās. Pasākuma ietvaros tiks sniegta iespēja klātienē iepazīties ar prototipēšanas darbnīcas iekārtām un to piedāvātajām iespējām, kā arī saņemt jomas speciālistu konsultācijas par sev interesējošu prototipu izstrādi.

 • VATP aicina uz bezmaksas semināru 0

  Nodibinājums ''Ventspils Augsto tehnoloģiju parks'' sadarbībā ar SIA ''Aspired'' aizvadītā gada rudenī atklāja Ventspils Prototipēšanas darbnīcu, kuru iedzīvotāji, studenti, jaunizveidoti uzņēmumi, kā arī citi entuziasti līdz 1. novembrim aicināti izmantot bez maksas.

 • Dizaina darbnīca «RADE» aicina uz demo dienu 0

  16. jūnijā plkst. 18 tiešsaistē notiks Ventspils dizaina darbnīcas ''RADE'' demo diena, kuras laikā būs iespēja uzzināt plašāk par darbnīcas iekārtu iespējām un piedāvātajiem risinājumiem.

 • Aicina ražošanas vidējos un mazos uzņēmumus pieteikties konkursam 0

  Nodibinājums ''Ventspils Augsto tehnoloģiju parks'' (VATP) un Robotikas digitālo inovāciju centru tīkls Eiropā (DIH²) aicina līdz 30. jūnijam IKT un ražošanas mazos un vidējos uzņēmumus (MVU) pieteikties 2. uzsaukumam par dinamiskās ražošanas procesu veicināšanu ražošanas uzņēmumos, kā ietvaros uzvarētāji saņems finansiālu atbalstu, apmācības un citus tehniskos un uzņēmējdarbības pakalpojumus, lai nodrošinātu ātru viņu digitalizācijas risinājuma komercializāciju.

 • Pakalpojumus sāk piedāvāt dizaina darbnīca «RADE» 4

  No 1. jūnija nodibinājuma ''Ventspils Augsto tehnoloģiju parks'' telpās, iepriekš piesakoties, ikvienam interesentam ir iespēja izmantot Ventspils dizaina darbnīcas ''RADE'' iekārtas un pakalpojumus. Līdz novembrim iekārtu izmantošana būs bez maksas, klientiem pašiem nodrošinot savus materiālus.

 • Piedāvā bezmaksas apmācības 3D modelēšanā 0

  Nodibinājums ''Ventspils Augsto tehnoloģiju parks'' sadarbībā ar SIA ''Aspired'' aizvadītā gada rudenī atklāja Ventspils Prototipēšanas darbnīcu, kuru iedzīvotāji, studenti, jaunizveidoti uzņēmumi, kā arī citi entuziasti līdz 1. novembrim aicināti izmantot bez maksas.

 • Pieejami prototipēšanas darbnīcas pakalpojumi 0

  Nodibinājums ''Ventspils Augsto tehnoloģiju parks'' sadarbībā ar SIA ''Aspired'' 2020. gada oktobrī  Ventspilī atklāja prototipēšanas darbnīcu, kuras pakalpojumi šobrīd pieejami visiem iedzīvotājiem, studentiem, jaunizveidotiem uzņēmumiem un citiem entuziastiem.