Titulu "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020" ieguva Ventspils, informēja Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas konsultante Iveta Sēbriņa.

Uzvarētājs svinīgā ceremonijā tika paziņots Ikšķilē jauniešu festivālā "IKfest 2019". Ventspils saņēma goda plāksni ar uzrakstu "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020" un ceļojošo kausu.

Konkursa uzvarētāju noteica žūrijas komisija, ņemot vērā arī publiskās balsošanas rezultātus. Ventspils pilsēta nākamajā – 2020. gadā - kļūs par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem.

Konkursa finālā šogad sacentās Daugavpils, Jēkabpils un Ventspils pilsētas, bet dalību konkursā bija pieteicis arī Daugavpils un Rūjienas novads un Preiļu un Riebiņu novada apvienība.

Šogad Latvijas Jauniešu galvaspilsētas tituls pieder Ikšķiles un Olaines novadiem.

Konkursu "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020" Izglītības un zinātnes ministrija organizēja sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Latvijas Jaunatnes padomi un nodibinājumu "Baltijas Reģionālais fonds".

Konkurss tika rīkots piekto reizi, un tā mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, veicināt pašvaldību sadarbību un pieredzes apmaiņu jaunatnes jomā, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu un jaunatnes organizāciju prestižu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: