“Microsoft Latvia” birojā notika projekta “Smart Women” noslēguma seminārs “Iespējas jauniešu, uzņēmēju un NVO digitālās kompetences pilnveidei”, kurā ar savu pieredzi dalījās arī Ventspils Digitālā centra pārstāvji.

Projekta ietvaros notika apmācības sievietēm Latvijā, Lietuvā, Kiprā, Maltā un Rumānijā, ar mērķi attīstīt prasmes digitālās uzņēmējdarbības jomā. Projekta ietvaros tika organizētas bezmaksas mācības uzņēmējām sadarbībā ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA). Latvijā projekts tika realizēts divās pilsētās – Ventspilī un Jelgavā.

Semināra dalībnieki uzzināja plašāk par projekta ideju, izstrādāto programmu un mācību materiāliem, kā arī tā īstenošanas posmiem Latvijā. Pieredzē dalījās gan Digitālā centra, gan Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra pārstāvji.

Tāpat semināra dalībniekiem bija iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās – “Animēta reklāmas video izveide programmā Powtoon” un “Aptauju veikšanas un atgriezeniskās saites iegūšanas rīki”, kuras vadīja Digitālā centra un bibliotēkas pasniedzējas.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: