Uz jautājumiem par Bērzu ielas stāvokli, vēlēšanu tuvošanos un izvēli tajās, veikala Lidl ienākšanu Ventspilī, Ostas ielas attīstības projektu, vietām bērnudārzos un citiem iedzīvotājus interesējošiem jautājumiem atbild pilsētas mērs Aivars Lembergs.

Lasi vēl

Komentāri (5)

 • 0
  reku Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Vai "mērs" ir tas pats,kas "domes priekšsēdētājs"?
  Ja tā,tad vajadzēja rakstīt pareizi - no mēra pienākumu pildīšanas atstādinātais Ventspils pilsētas domes deputāts Aivars Lembergs.Kārtībai jābūt.

 • -2
  snaiperis999 Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Vai tā kā nebūtu pienācis laiks tam cilvēkam atbildēt par saviem darbiem (nedarbiem) tiesas priekšā,nevis māžoties te periodiski ar iedzīvotāju jautājumiem.Tā jautājumu uzdevēja arī tāda bikla drostaliņa.baidās vai kautrējās savu seju kaut vienreiz parādīt.Laikam jau saprot ka katru nedēļu rīko cirku ar aizdomīgas izcelsmes autoritāti normālā sabiedrībā nīstiem grupējumiem.

 • 0
  Ens Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Šajā sižetā ,jautājumu uzdevēja ir Gonda Porniece (bijušā,vai esošā SkatVis žurnāliste). katrā ziņā,Gonda Porniece ir daudz inteligentāka par visādiem Petriniem un pārējiem VB "darba zirgiem". P.S. lūdzu nebloķējiet mani,pēc šī komentāra. Mums ir vārda brīvība!

 • 0
  Ens Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Tas ,protams,bija "feiks". Manis pieminetā žurnāliste netiek pielaista pie mazā vīriņa intervijām. Kādēļ? Nezinu.

 • 0
  Kurzemnieks Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Atstādinātais?
  Kur atstādināts?
  Kā atstādināts?
  Nu nesmīdiniet tautu! Atstādinātais, jāsmejas :):):)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: