Tēma: Preses konference

 • Nav labi, ja VIZIUM darbība izsauc arī neapmierinātību 20

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš iknedēļas preses konferencē komentēja situāciju zinātnes centrā VIZIUM, kurā apmeklētājiem šobrīd nākas ilgāku laiku pavadīt gaidītāju rindā. Viņš skaidroja, ka tiek meklēti risinājumi, tomēr no šī principa atteikties nav plānots.

 • Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem (VIDEO) 0

  Ventspils mērs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par ventilācijas sistēmas izbūvi atlētikas zālē, jaunajiem apgaismojumiem uz gājēju pārejām, ūdens kvalitāti peldvietās, dzīvokļu pieejamību pilsētā un citiem jautājumiem.

 • Ventspils pilsētas aktualitātes (VIDEO) 0

  Iknedēļa preses konferencē Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs informēja par jauno antenu montēšanu Radioastronomijas centrā, jauna uzņēmējdarbības projekta realizēšanu, apmācībām Digitālajā centrā un citām aktualitātēm.

 • Ventspils pilsētas aktualitātes (VIDEO) 0

  Aivars Lembergs iknedēļas preses konferencē informē par sportistu panākumiem, finansējuma palielināšanu skolēnu nodarbināšanai vasarā, Ziemeļu mola remontu, jaunajiem brīdinājumu karogiem pludmalē un citām aktualitātēm.

 • Par aktuālāko pilsētā (VIDEO) 0

  Par pilsētas aktualitātēm preses konferencē informē Aivars Lembergs, kā piemēram: skolēnu mācību uzņēmumu sasniegumi, skolēnu darbu vasarā un šai programmai piešķirto finansējumu, par peldvietu ūdens kvalitātes rādījumiem, Zilā karoga pacelšanas svētkiem un citām aktuālām tēmām.

 • Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem (VIDEO) 0

  Ventspils mērs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par jauno ražošanas ēku būvniecību un īrnieku plānoto darbību tajās, domes portāla ventspils.lv darbību, par Lielās balvas un balvas kandidātu izvirzīšanu, bērnu pilsētiņām, ziedu skulptūrām un citiem jautājumiem.

 • Ventspils pilsētas aktualitātes (VIDEO) 1

  Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs stāsta par koru un mediķu sasniegumiem, jaunu iedzīvotāju piesaistīšanas projekta realizēšanu, skolnieku nodarbinātību vasarā un citām aktualitātēm.

 • Ventspils mērs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem (VIDEO) 5

  Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par jauno strūklaku, Lielā laukuma rekonstrukciju, Basketbola halles trenažieru zāli, Būšnieku ezera taku un citiem.

 • Pilsētas aktualitātes (VIDEO) 0

  Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs stāsta par jaunumiem bērnu atpūtas centra izveidē, studentu un sportistu panākumiem, kārtējo Piektdienas vakara pastaigu un citām aktualitātēm.

   

   

 • Pilsētas aktualitātes (VIDEO) 1

  Par velo un tūrisma sezonas atklāšanu, mūziķu, koru un skolēnu sasniegumiem starptautiskos konkursos, BK ''Ventspils'' spēli, peldētāju sasniegumiem, baseina projekta finansēšanas pārtraukšanu un citām aktuālām tēmām informē Aivars Lembergs.