Tēma: Pilsētas dome

 • Aicina dot vārdu roņu meitenei 9

  Ventspils valstspilsētas pašvaldība jau ilggadēji finansiāli atbalsta Rīgas Nacionālajā Zooloģiskajā dārzā mītošo roņu uzturēšanu un rehabilitāciju, tādēļ zoodārzs uzticējis mazajiem ventspilniekiem īpaši svarīgu uzdevumu - rast piemērotāko vārdu jaunajai roņu meitenei.

 • Intervija ar Gunti Blumbergu. Kapteinis tas pats, bet ar mums runā 2

  Ventspils domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs vienmēr bijis kā tilts starp valsti un pašvaldību, caur politikas gaiteņiem virzot daudzus pilsētai būtiskus jautājumus. Izņēmums bija iepriekšējās valdības gadi. Tomēr esošā atkal esot atvērta dialogam ar pašvaldībām un ir cerība atrisināt arī klupšanas akmeņus veselības, izglītības un ekonomikas attīstības jomā.

 • Intervija ar Kasparu Vitenbergu. Mūsu enkurs ir nodarbinātība 1

  Ventspils pilsētas pašvaldība izvēlējusies negaidīt valsts budžeta apstiprināšanu un gadu sākusi ar pilnu jaudu, nekavējot iecerētos projektus. Par šī gada izaicinājumiem, neierobežotajām vēlmēm un ierobežotajiem resursiem, kā arī ventspilnieku spēju doties pret straumi Ventas Balss saruna ar pašvaldības izpilddirektora vietas izpildītāju Kasparu Vitenbergu.

 • Apstiprināts projekta ''Solārā vecpilsēta Ventspilī un Liepājā'' priekšlikums 4

  19. janvārī, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome atbalstīja projekta ''Solārā vecpilsēta Ventspilī un Liepājā'' (Solar Old Towns Ventspils and Liepāja) ideju, lai pretendētu uz Eiropas pilsētvides iniciatīvas atbalstu Inovatīvo darbību sadaļas pirmajā uzsaukumā ''Jaunais Eiropas Bauhaus''.

 • Apstiprina pašvaldības 2023. gada budžetu 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē apstiprināts pašvaldības 2023. gada budžets. Pašvaldības kopējie finanšu resursi 2023. gadā plānoti 86,8 milj. eiro apmērā, tai skaitā kārtējā gada ieņēmumi 63,1 milj. eiro un līdzekļu atlikums gada sākumā 20,6 milj. eiro.

 • Atbalsta padomes izveidošanu slimnīcā 15

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē tika atbalstīta padomes izveidošana četru locekļu sastāvā SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'', kā arī atbalstīti ievēlēšanai nominētie padomes locekļu kandidāti.

 • Dome nolemj iegādāties zemes gabalu 27

  Pilsētas dome nolēma par 5 285 EUR iegādāties zemes gabalu ''Mauri – 73'', 10 069 m2 platībā, ar kadastra numuru 2700 033 0529. Nekustamais īpašums sastāv no neapbūvēta zemes gabala un atbilstoši spēkā esošajam teritorijas plānojumam ir noteikta kā rūpnieciskās apbūves teritorija un ielu teritorija, kura plānotā izmantošana ir perspektīvais Celtnieku ielas turpinājums.

 • Noskaidroti balvu saņēmēji 6

  28. jūlijā, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu par Lielās balvas un balvu piešķiršanu 2022. gadā.

 • Pašvaldība piešķir dzīvokļus jaunajiem speciālistiem 10

  Ventspils valstspilsētas pašvaldība aicina uzņēmējus un speciālistus izmantot pašvaldības sniegto atbalstu, lai sekmētu nodarbinātības attīstību, kas veicinātu kvalificētu speciālistu piesaisti uzņēmumos un iestādēs pilsētā.

 • Gaidāmas izmaiņas domes vadībā 0

  Ilggadējais pilsētas domes izpilddirektors Aldis Ābele no šī gada augusta uz pusotru gadu nolēmis doties atvaļinājumā – maijā viņa ģimenē piedzimusi otra meita. Tuvākajā laikā dome lems par gaidāmajām izmaiņām vadībā. Visticamāk, Ābeles pienākumus pārņems Kaspars Vitenbergs un Ineta Tamane.

 • Ventspils dome vērsīsies Satversmes tiesā 2

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēma sagatavot un iesniegt pieteikumu Satversmes tiesā par likuma Grozījumi Likumā par ostām neatbilstību Latvijas Republikas Satversmei un Eiropas vietējo pašvaldību hartai.