Tēma: Pilsētas dome

 • Pašvaldība iestājas pret spēļu zāļu atvēršanu 19

  Ventspils pilsētas dome nolēma apstiprināt saistošos noteikumus ''Par azartspēļu organizēšanu Ventspils pilsētā'', kuros nosaka, ka kazino, spēļu, bingo zāles, totalizatoru vai derību likmju pieņemšanas vietu organizēšana pilsētas administratīvajā teritorijā nav atļauta.

 • Par uguņošanu, vietniekiem domē un citiem jautājumiem (VIDEO) 5

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par svētku uguņošanu rīkošanu Ventspilī, vai tā notiks arī turpmāk, topošo Gāliņciema bibliotēku un tās funkciju, vietnieku nepieciešamību Ventspils domes darbam, Ziemeļkurzemes reģionālas slimnīcas jauno rehabilitācijas nodaļas būvniecību un citiem jautājumiem.

 • Lembergs gaida atbildes no ģenerālprokurora un FKTK 6

  Jau aizvadītā gada nogalē Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs nosūtīja vēstules ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram un Finanšu un kapitāla tirgus komisijas Padomes priekšsēdētājai Santai Purgailei, vēloties noskaidrot vairākus jautājums, kas saistīti ar viņa iekļaušanu ASV sankciju sarakstā.

 • Pūce aicina deputātus novērst Lembergam noteikto sankciju iespējamo ietekmi uz pašvaldības darbu 2

  Ventspils pilsētas domes deputātiem nepieciešams izvērtēt visus iespējamos riskus, kādi var ietekmēt pašvaldības darbu pēc ASV Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC) noteiktajām sankcijām pret domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu, vēstulē domes deputātiem un izpilddirektoram raksta vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce.

 • Noslēdzies noformējumu konkurss «Ziemassvētki 2019» 0

  Noslēdzies Ventspils pilsētas domes rīkotais konkurss ''Ziemassvētki 2019'', kura ietvaros tika vērtēti svētku noformējumi ēku fasādēm, skatlogiem un pagalmiem. Konkursā šogad tika vērtēti 26 svētku noformējumi.

 • Lembergs: «Esmu vienīgais pasaulē, kam ASV piemērojuši jēdzienu oligarhs» (VIDEO) 20

  Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs preses konferencē analizēja ASV noteikto sankciju pamatojošo teksu, norādot uz vairākiem apgalvojumiem, kas neatbilst patiesībai. Tāpat Lembergs skaidroja visa notikušā iemeslus, savu viedokli skaidrojot ar ierakstiem valdības deklarācijā, kā arī JKP un Jāņa Bordāna solījumiem.

 • JKP aicina atlaist domi, Pūce nesaskata tam juridisku pamatojumu 14

  Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Ventspils nodaļa izplatījusi lūgumu izskatīt iespēju atlaist Ventspils domi, savukārt vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce atzinis, ka Ventspils domes atlaišanai patlaban nav juridiska pamata.

 • Lembergs: ''Viss iet pēc JKP plāna un viņi to neslēpj'' (VIDEO) 21

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs preses konferencē informē un skaidro šobrīd notiekošo Ventspils Brīvostas pārvaldes darbībā, kā pieņemtās ASV sankcijas ietekmē domes darbību un kā tās atsaucas uz viņu un viņa ģimenes locekļiem.

 • VARAM izvērtēs ASV sankciju ietekmi uz Ventspils domes darbību 2

  Ministru prezidents Krišjānis Kariņš otrdien, 10.decembrī, izdevis steidzamu rezolūciju vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Jurim Pūcem, kurā lūgts izvērtēt ASV Ārvalstu aktīvu kontroles biroja noteikto sankciju ietekmi uz Ventspils pašvaldības darbīb.

 • Valsts varētu pārņemt Rīgas un Ventspils ostas 17

  Pēc ASV Finanšu ministrijas lēmuma vērst sankcijas pret Ventspils mēru Aivaru Lembergu un četrām juridiskām personām, tostarp Ventspils Brīvostas pārvaldi, valdība lēma trešdien, 11. decembrī, sasaukt ārkārtas sēdi, kurā izskatīs grozījumus likumā "Par ostām", paredzot valsts pārvaldībā pārņemt divas ostas - Ventspils un Rīgas. 

 • Lembergs aptur savu darbību Brīvostas valdē 21

  Ventspils mērs Aivars Lembergs uz laiku apturējis savu darbu Ventspils brīvostas valdē un lūdzis viņa vietā iecelt citu pašvaldības pārstāvi.

 • ASV nosaka sankcijas Lembergam 45

   ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (OFAC) pirmdien, balstoties uz tā dēvēto Magņitska likumu,noteicis sankcijas virknei personu un viņu organizāciju Eiropā, Āzijā un Latīņamerikā, tostarp pret Ventspils mēru Aivaru Lembergu.