Tēma: Pilsētas dome

 • Izbeidz tiesisko strīdu ar SIA ''Vitol Terminal Latvia'' 7

  Ceturtdien, 8. februārī, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu par administratīvā līguma noslēgšanu ar SIA “Vitol Terminal Latvia”, tādējādi ārpustiesas ceļā atrisinot starp pusēm izveidojušos tiesisko strīdu administratīvajā lietā.

 • Domē Kristovska vietā nāks Landmanis 4

  Šodien Ventspils domes sēdē skatīs jautājumu par domes deputāta Ģirta Valda Kristovska (JV) pilnvaru nolikšanu uz Saeimas deputāta amata pildīšanas laiku.

 • Ģimnāziju turpmāk vadīs Ieva Jurova 0

  Janvārī tika saņemts līdzšinējās ģimnāzijas direktores Pārslas Kopmanes iesniegums par atbrīvošanu no amata, līdz ar to Ventspils Izglītības pārvalde rīkoja atklātu konkursu uz iepriekš minēto direktora amatu. Otrdien, 20. jūnijā, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome par Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktoru nolēma iecelt Ievu Jurovu.

 • Iedvesmojošā forumā pulcē biznesa ļaudis 0

  Trešdien jau otro reizi Ventspilī notika Kurzemes biznesa forums, kurā klātienē piedalījās ap 200 cilvēku – uzņēmēji un dažādu nozaru eksperti. Daudzi citi izmantoja iespēju skatīties pasākumu tiešsaistē Ventspils YouTube kanālā.

 • Intervija ar Edgaru Čeporjus. Ienesām domē jaunas vēsmas 6

  Edgars Čeporjus par ventspilnieku sevi uzskata 22 gadus. ''Esmu dzimis Tukumā, uzaudzis Saldus rajonā, 9. klasi pabeidzu Saldus pilsētas ģimnāzijā. Kopš vidusskolas esmu Ventspilī,'' tā viņš stāsta par sevi. Līdz 2021. gada jūnijam Edgars Čeporjus ventspilniekiem bija zināms kā vairāku ar miljonāru Olafu Berķi saistītu uzņēmumu vadītājs.

 • Komisijās mainās sastāvs 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome, aizpildot izveidojušās vakances, papildināja Ventspils valstspilsētas pašvaldības Izglītības komisijas un Kultūras komisijs sastāvus.

 • Aicina dot vārdu roņu meitenei 9

  Ventspils valstspilsētas pašvaldība jau ilggadēji finansiāli atbalsta Rīgas Nacionālajā Zooloģiskajā dārzā mītošo roņu uzturēšanu un rehabilitāciju, tādēļ zoodārzs uzticējis mazajiem ventspilniekiem īpaši svarīgu uzdevumu - rast piemērotāko vārdu jaunajai roņu meitenei.

 • Intervija ar Gunti Blumbergu. Kapteinis tas pats, bet ar mums runā 2

  Ventspils domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs vienmēr bijis kā tilts starp valsti un pašvaldību, caur politikas gaiteņiem virzot daudzus pilsētai būtiskus jautājumus. Izņēmums bija iepriekšējās valdības gadi. Tomēr esošā atkal esot atvērta dialogam ar pašvaldībām un ir cerība atrisināt arī klupšanas akmeņus veselības, izglītības un ekonomikas attīstības jomā.

 • Intervija ar Kasparu Vitenbergu. Mūsu enkurs ir nodarbinātība 1

  Ventspils pilsētas pašvaldība izvēlējusies negaidīt valsts budžeta apstiprināšanu un gadu sākusi ar pilnu jaudu, nekavējot iecerētos projektus. Par šī gada izaicinājumiem, neierobežotajām vēlmēm un ierobežotajiem resursiem, kā arī ventspilnieku spēju doties pret straumi Ventas Balss saruna ar pašvaldības izpilddirektora vietas izpildītāju Kasparu Vitenbergu.

 • Apstiprināts projekta ''Solārā vecpilsēta Ventspilī un Liepājā'' priekšlikums 4

  19. janvārī, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome atbalstīja projekta ''Solārā vecpilsēta Ventspilī un Liepājā'' (Solar Old Towns Ventspils and Liepāja) ideju, lai pretendētu uz Eiropas pilsētvides iniciatīvas atbalstu Inovatīvo darbību sadaļas pirmajā uzsaukumā ''Jaunais Eiropas Bauhaus''.

 • Apstiprina pašvaldības 2023. gada budžetu 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē apstiprināts pašvaldības 2023. gada budžets. Pašvaldības kopējie finanšu resursi 2023. gadā plānoti 86,8 milj. eiro apmērā, tai skaitā kārtējā gada ieņēmumi 63,1 milj. eiro un līdzekļu atlikums gada sākumā 20,6 milj. eiro.

 • Atbalsta padomes izveidošanu slimnīcā 15

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē tika atbalstīta padomes izveidošana četru locekļu sastāvā SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'', kā arī atbalstīti ievēlēšanai nominētie padomes locekļu kandidāti.