Tēma: Pilsētas dome

 • Noskaidroti balvu saņēmēji 6

  28. jūlijā, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu par Lielās balvas un balvu piešķiršanu 2022. gadā.

 • Pašvaldība piešķir dzīvokļus jaunajiem speciālistiem 10

  Ventspils valstspilsētas pašvaldība aicina uzņēmējus un speciālistus izmantot pašvaldības sniegto atbalstu, lai sekmētu nodarbinātības attīstību, kas veicinātu kvalificētu speciālistu piesaisti uzņēmumos un iestādēs pilsētā.

 • Gaidāmas izmaiņas domes vadībā 0

  Ilggadējais pilsētas domes izpilddirektors Aldis Ābele no šī gada augusta uz pusotru gadu nolēmis doties atvaļinājumā – maijā viņa ģimenē piedzimusi otra meita. Tuvākajā laikā dome lems par gaidāmajām izmaiņām vadībā. Visticamāk, Ābeles pienākumus pārņems Kaspars Vitenbergs un Ineta Tamane.

 • Ventspils dome vērsīsies Satversmes tiesā 2

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēma sagatavot un iesniegt pieteikumu Satversmes tiesā par likuma Grozījumi Likumā par ostām neatbilstību Latvijas Republikas Satversmei un Eiropas vietējo pašvaldību hartai.

 • Zināšanas iedzīvotājiem sniedz drošību 0

  Notikumi Ukrainā satraukuši mūsu visu prātus un rada daudz jautājumu. Skaidrojam, kā mūsu iedzīvotājiem veiksmīgāk sagatavoties krīzes situācijām. Karadarbība Ukrainā likusi arī mūsu iedzīvotājiem pārdomāt ar savu drošību saistītus jautājumus.

 • Ventspils jau gatava bēgļu uzņemšanai 10

  Ventspils pilsēta jau šobrīd gatava izmitināt 200 bēgļus no Ukrainas, bet šo skaitli iespējams arī ātri palielināt, un arī Ventspils novads nepieciešamības gadījumā varētu uzņemt no kara bēgošos ukraiņus.

 • Ventspili apmeklē Liepājas pašvaldības vadība 0

  Vienas dienas vizītē Ventspilī viesojās Liepājas valstspilsētas pašvaldības vadība – domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš un izpilddirektors Ronalds Fricbergs.