Tēma: Pilsētas dome

 • Godātie ventspilnieki! 10

  Ir pagājis vēl viens, izaicinājumiem bagāts gads. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem tiem ventspilniekiem, kuri šajā sarežģītajā laikā ir parūpējušies par savu un savu tuvinieku veselību un drošību, saglabājuši mieru un turpinājuši strādāt pilsētas attīstībai.

 • Valspilsētu un novadu apvienošanos atliek 3

  Saeima ceturtdien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā, kas paredz valstspilsētu Daugavpils, Jelgavas, Liepājas, Rēzeknes un Ventspils apvienošanu ar tām piegulošajiem novadiem atlikt no sākotnēji plānotā 2025. uz 2029. gadu.

 • Piešķirs stipendijas pedagoģijas studentiem 4

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprināja saistošos noteikumus par stipendiju piešķiršanu studējošiem, kuri apgūst pedagoģisko studiju programmas.

 • Pašvaldības policisti saņems piemaksu par darbu ārkārtējās situācijas laikā 9

  Ventspils dome pieņēma lēmumu noteikt piemaksu Pašvaldības policijas darbiniekiem, kuri amata pienākumu izpildes laikā strādā paaugstināta riska un slodzes apstākļos saistībā ar Covid-19 infekcijas slimības uzliesmojumu un tās seku novēršanu, un var nonākt tiešā saskarsmē ar Covid-19 infekcijas slimniekiem vai  to kontaktpersonām.

 • Nosaka kārtību attālināta izglītības procesa īstenošanai 0

  Lai ievērotu visus valstī ieviestos piesardzības un drošības pasākumus Covid-19 infekcijas ierobežošanai un nodrošinātu operatīvas izmaiņas izglītības procesa organizācijā, dome pilnvaroja Ventspils Izglītības pārvaldi saskaņot izglītības iestāžu vadītāju lēmumus par attālinātu mācību nodrošināšanu.

 • Pilsētas domes deputāti arī neatbalsta ieceri apvienot pilsētu ar novadu 8

  Ventspils domes deputāti, paužot attieksmi pret Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisijas atbalstīto likumprojektu "Grozījumi Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā", kas paredz pilsētas un Ventspils novada apvienošanu, lēmumu joprojām uzskata par neatbilstošu iedzīvotāju interesēm.

 • Iecelti izpilddirektora vietnieki 6

  Ventspils pašvaldības dome normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā iecēla Ventspils pašvaldības izpilddirektora trīs vietniekus - Kasparu Vitenbergu, Ritu Ozoliņu, Egonu Spalānu.

 • Dome informē par apmeklētāju pieņemšanas kārtību 0

  Ņemot vērā Ministru kabineta izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 izplatības ierobežošanai, no š.g. 13.oktobra Ventspils pilsētas domē, Jūras ielā 36, Ventspilī apmeklētāju pieņemšana klātienē notiek pēc iepriekšēja pieraksta tikai iedzīvotājiem ar derīgu sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

 • Grib ar varu apvienot pilsētu un novadu 27

  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija turpina virzīt ideju par lielo pilsētu apvienošanu ar līdzās esošajām novada pašvaldībām. Ventspils un novada pašvaldība savu viedokli nemaina, noraidot šos plānus.

 • Aigo Gūtmanis: Ja vajadzīgs plecs, esmu gatavs to sniegt 15

  Ilggadējais Ventspils pilsētas domes deputāts no partijas Latvijai un Ventspilij Aigo Gūtmanis pašvaldību vēlēšanās palika aiz svītras, neiekļūstot starp ievēlētajiem. Tomēr, vēl nepagūstot atvilkt elpu, viņš drīz vien rotācijas rezultātā ne tikai kļuva par pilsētas domes deputātu, bet arī tika ievēlēts par vicemēru. Tādam notikumu pavērsienam viņš nebija gatavs, taču uztvēra to mierīgi.

 • Apstiprinātas izmaiņas Ventspils pilsētas domes administrācijā 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā Ventspils valstspilsētas pašvaldības izpilddirektora vietnieka amatā iecēla līdzšinējo Ventspils pilsētas domes Finanšu nodaļas vadītāju Kasparu Vitenbergu.

 • Didzis Ošenieks: pateikt «nē» nav viegli 14

  Ventspilniekus šovasar pārsteigusi ziņa, ka līdzšinējais vicemērs Didzis Ošenieks savu piecpadsmit gadu laikā slīpēto augstākā līmeņa vadītāja virtuozitāti lēmis turpmāk likt lietā citur. Pirms intervijas viņš atzīst: ''Tāds bišķi noraizējies esmu, bet jābūt godīgam un tad jau viss būs labi.''

 • Pašvaldība gādās par savu īpašumu lietderīgu izmantošanu un savu viedokli aizstāvēs tiesiskā ceļā 3

  Ventspils pašvaldība arī turpmāk rīkosies tā, lai tās īpašums tiktu lietderīgi izmantots pilsētas attīstībai un aizstāvēs savu viedokli tiesiskā ceļā, norādīja pilsētas domē, komentējot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pieprasījumu atcelt lēmumu par pašvaldības īpašumā esošo nekustamo īpašumu pārņemšanu pašvaldības valdījumā, kas maina Ventspils ostas teritorijas robežas.

 • VARAM prasa domei atcelt lēmumu, kas maina ostas teritorijas robežas 3

  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) pieprasījusi Ventspils domei atcelt lēmumu par pašvaldības īpašumā esošo nekustamo īpašumu pārņemšanu pašvaldības valdījumā, kas maina Ventspils ostas teritorijas robežas.