Tēma: Pilsētas dome

 • Ventspils dome vērsīsies Satversmes tiesā 2

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēma sagatavot un iesniegt pieteikumu Satversmes tiesā par likuma Grozījumi Likumā par ostām neatbilstību Latvijas Republikas Satversmei un Eiropas vietējo pašvaldību hartai.

 • Zināšanas iedzīvotājiem sniedz drošību 0

  Notikumi Ukrainā satraukuši mūsu visu prātus un rada daudz jautājumu. Skaidrojam, kā mūsu iedzīvotājiem veiksmīgāk sagatavoties krīzes situācijām. Karadarbība Ukrainā likusi arī mūsu iedzīvotājiem pārdomāt ar savu drošību saistītus jautājumus.

 • Ventspils jau gatava bēgļu uzņemšanai 10

  Ventspils pilsēta jau šobrīd gatava izmitināt 200 bēgļus no Ukrainas, bet šo skaitli iespējams arī ātri palielināt, un arī Ventspils novads nepieciešamības gadījumā varētu uzņemt no kara bēgošos ukraiņus.

 • Ventspili apmeklē Liepājas pašvaldības vadība 0

  Vienas dienas vizītē Ventspilī viesojās Liepājas valstspilsētas pašvaldības vadība – domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš un izpilddirektors Ronalds Fricbergs.

 • Apstiprina grozījumus pašvaldības budžetā 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprināja grozījumus Ventspils valstspilsētas pašvaldības 2022. gada budžetā. Saskaņā ar apstiprināto budžetu, naudas līdzekļu atlikums uz gada sākumu tika paredzēts 16,0 miljoni eiro, savukārt faktiskais atlikums uz 1. janvāri ir 18,7 miljoni jeb par 2,7 miljoniem lielāks nekā plānots.

 • ZZS cenšas panākt referendumu par ostu likuma grozījumiem 8

  Pēc Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas deputātu iniciatīvas ir savākti 36 parlamentāriešu paraksti, lai Valsts prezidentam Egilam Levitam prasītu apturēt Saeimā pieņemto grozījumu Likumā par ostām publicēšanu uz diviem mēnešiem.

 • Godātie ventspilnieki! 10

  Ir pagājis vēl viens, izaicinājumiem bagāts gads. Es vēlos pateikt lielu paldies visiem tiem ventspilniekiem, kuri šajā sarežģītajā laikā ir parūpējušies par savu un savu tuvinieku veselību un drošību, saglabājuši mieru un turpinājuši strādāt pilsētas attīstībai.

 • Valspilsētu un novadu apvienošanos atliek 3

  Saeima ceturtdien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā, kas paredz valstspilsētu Daugavpils, Jelgavas, Liepājas, Rēzeknes un Ventspils apvienošanu ar tām piegulošajiem novadiem atlikt no sākotnēji plānotā 2025. uz 2029. gadu.