Tēma: Pilsētas dome

 • Aigo Gūtmanis: Ja vajadzīgs plecs, esmu gatavs to sniegt 14

  Ilggadējais Ventspils pilsētas domes deputāts no partijas Latvijai un Ventspilij Aigo Gūtmanis pašvaldību vēlēšanās palika aiz svītras, neiekļūstot starp ievēlētajiem. Tomēr, vēl nepagūstot atvilkt elpu, viņš drīz vien rotācijas rezultātā ne tikai kļuva par pilsētas domes deputātu, bet arī tika ievēlēts par vicemēru. Tādam notikumu pavērsienam viņš nebija gatavs, taču uztvēra to mierīgi.

 • Apstiprinātas izmaiņas Ventspils pilsētas domes administrācijā 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā Ventspils valstspilsētas pašvaldības izpilddirektora vietnieka amatā iecēla līdzšinējo Ventspils pilsētas domes Finanšu nodaļas vadītāju Kasparu Vitenbergu.

 • Didzis Ošenieks: pateikt «nē» nav viegli 16

  Ventspilniekus šovasar pārsteigusi ziņa, ka līdzšinējais vicemērs Didzis Ošenieks savu piecpadsmit gadu laikā slīpēto augstākā līmeņa vadītāja virtuozitāti lēmis turpmāk likt lietā citur. Pirms intervijas viņš atzīst: ''Tāds bišķi noraizējies esmu, bet jābūt godīgam un tad jau viss būs labi.''

 • Pašvaldība gādās par savu īpašumu lietderīgu izmantošanu un savu viedokli aizstāvēs tiesiskā ceļā 4

  Ventspils pašvaldība arī turpmāk rīkosies tā, lai tās īpašums tiktu lietderīgi izmantots pilsētas attīstībai un aizstāvēs savu viedokli tiesiskā ceļā, norādīja pilsētas domē, komentējot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pieprasījumu atcelt lēmumu par pašvaldības īpašumā esošo nekustamo īpašumu pārņemšanu pašvaldības valdījumā, kas maina Ventspils ostas teritorijas robežas.

 • VARAM prasa domei atcelt lēmumu, kas maina ostas teritorijas robežas 3

  Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) pieprasījusi Ventspils domei atcelt lēmumu par pašvaldības īpašumā esošo nekustamo īpašumu pārņemšanu pašvaldības valdījumā, kas maina Ventspils ostas teritorijas robežas.

 • Dome iemaina nekustamo īpašumu ģimenes centra izveidei 25

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēma mainīt pašvaldības īpašumā esošo zemes gabalu Kustes dambī 30A pret Ventspils brīvostas pārvaldes īpašumā esošo būvi K.Valdemāra ielā 12A, ko jau 2018. gadā dome atzina par visatbilstošāko vietu izglītības un atpūtas centra ģimenēm ar bērniem izveidei.

 • Atļauj savienot amatus 1

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēmusi ļaut savienot amatus priekšsēdētājam Jānim Vītoliņas, kā arī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas galvenajam ārstam Edijam Ilziņa.

 • Jānis Vītoliņš: Izbaudīšu šo laiku! 24

  Ventspils pilsētas mērs Jānis Vītoliņš intervijā Ventas Balsij par pirmajām izjūtām jaunajā statusā, savu bērnību un Užavas māju.

 • Ievēl gandrīz visu komiteju vadību 23

  Pagājušajā nedēļā klusi un mierīgi tika ievēlēts Ventspils pilsētas domes komiteju sastāvs. Kā jau aizkulisēs prognozēts, lielāka šūmēšanās sākusies, lūkojot tikt pie komiteju priekšsēdētājiem un viņu vietniekiem. Uzmanības centrā joprojām Aivara Lemberga vārds.

 • Domes sastāvā notikušas izmaiņas 25

  Ventspils Vēlēšanu komisija informē, ka Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes sastāvā ir notikušas izmaiņas - deputāta pilnvaras izbeigs Igeta Gredzena, bet deputāta pilnvaras saņems Aigo Gūtmanis.

 • Pašvaldības vadība tiksies ar Olimpisko spēļu dalībniekiem 1

  Trešdien, 14. jūlijā plkst.15 Livonijas ordeņa pilī Ventspils valstspilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš tiksies ar Ventspils pilsētas sportistiem un viņu treneriem, kuri startēs Tokijas Olimpiskajās spēlēs, kas notiks no 23. jūlija līdz 8. augustam.

 • Vītoliņš: vienošanās par to, ka Vočtavs ieņems kādu konkrētu amatu, nav 34

  Sarunas par sadarbību ir bijušas, taču vienošanās, ka "Latvijai un Ventspilij" atbalstošais nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (NA) deputāts Kārlis Vočtavs (NA) ieņems kādu amatu domē, nav, aģentūrai LETA apgalvoja pirmdien par domes priekšsēdētāju ievēlētais Jānis Vītoliņš ("Latvijai un Venstpilij").